• امروز : 29 شهریور 1400
logo

نقد و بررسی سریال غیرممکن‌ها ( The Nevers)

author-img

توسط : ثمین نکوفر ارزیاب کدومو

3 هفته پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 18 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

داستان اکشن و پر از صحنه‌های خشونت‌آمیز نورز درمورد تعدادی از زنانی است در عصر ویکتوریا که با دیدن شیئی عجیب و نورانی در آسمان توانایی‌های ویژه‌ای را کسب می‌کنند که با این توانایی‌ها دشمنان و مخالفان بسیاری نیز پیدا می‌کنند. درادامه داستان متوجه می‌شویم که مأموریت آن‌ها تغییر دنیا و یک جنگ عظیم است.

سال 2021 یک فصل. هفت قسمت (در فیلیمو 6 قسمت موجود است) هر قسمت به‌طورمیانگین یک ساعت. جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

سریال «غیرممکن‌ها» سریالی فانتزی،اکشن و علمی تخیلی است که صحنه های خشن و زد و خوردهای زیادی را در خود جای داده است. داستان که روایت زندگی زنانی با قدرت ویژه است، مشکلات و اتفاقات پیش‌ِروی آن‌ها را روایت می‌کند. اتفاقاتی که بیشتر آن‌ها همراه با قتل و شکنجه علیه آن‌هاست. این سریال که برای نوجوانان و کودکان اصلاً پیشنهاد نمی‌شود، پر از صحنه‌های دلهره‌آور و خشونت‌آمیز است که می‌تواند برای آن‌ها ایچاد ترس نماید. همچنین ضرب‌و‌شتم‌های عجیب‌وغریب و شکنجه‌های پر از خشونت فیلم برای هیچ رده‌ی سنی توصیه نمی‌شود.

خلاصه: اکشنی پر از صحنه‌های خشن و دلهره‌آور.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

ویژگی‌های خاصی که در شخصیت‌ها وجود دارد چه کمکی به آن‌ها می‌کند؟ آیا باعث نجات آن‌ها می‌شود یا برای آن‌ها ایجاد دردسر می‌کند؟ کدام یک از آن‌ها از این ویژگی به‌درستی استفاده کردند؟ در کدام صحنه احساس ترس و دلهره داشتند؟ چه صحنه‌های باعث آزار آن‌ها شده است؟ دوست دارند چه ویژگی داشته باشند؟ چگونه می‌توانند از ویژگی‌های معقولی که در وجودشان هست استفاده کنند؟

خلاصه: صحبت درباره‌ی ویژگی‌های شخصیت‌های داستان.

داستان اثر

داستان سریال درمورد تعدادی از زنانی است که بعد از رؤیت یک شیء عجیب در آسمان، دارای قدرت‌های ویژه‌ای می‌شوند. البته بعضی از مردان نیز این قدرت را کسب می‌کنند. مثلاً یکی از زن‌ها که قهرمان داستان نیز هست، توانایی احساس اتفاقات آینده را دارد و دیگری توانایی ابداع و اختراع و دیدن الکتریسیته را دارد. این قدرت‌های ویژه تنوع بسیاری دارند؛ مثلاَ دختری که می‌تواند شبیه غولی عظیم باشد و یا دختری دیگر که قادر است همه‌چیز را به شیشه تبدیل کند، یک زن دیگر قادر است که به اجسام وزن دهد و دیگری می‌‌تواند هر چیزی را تنها با یک اشاره خرد کند. دیگری دستانش آتش را درست می‌کند و دیگری هر چیزی را منجمد می‌کند.

این سریال که در زمان به‌اصطلاح ویکتوریایی و در سال 1896 اتفاق می‌افتد، در رابطه با اتفاقاتی است که برای آن‌ها رخ می‌دهد. در سمتی یتیم‌خانه‌ای است که امالیا ترو و دوستش پنانس آدیر با ریاست خانم بیدلو آنجا را اداره می‌کنند و از این دختران دربرایر اشرار و دشمنان حفاظت کرده و همچنین سعی می‌کنند که از انظار عمومی دور باشند و قدرت‌های خود را تحت کنترل درآورند، ترو قصد دارد آن‌ها را آماده‌ی جنگی عظیم کند و سمت دیگر آزمایشگاهی است که در آن دکتری است که این زنان و دختران را پیدا کرده و روی آن‌ها آزمایشاتی بسیار سخت و شکنجه‌آور می‌کند که بعد از چند قسمت متوجه می‌شویم که آنجا هم به مدیریت خانم بیدلوست.

ادامه متن

جزئیات اثر

کارگردان: Joss Whedon /David Semel Zetna Fuentes

نویسنده: Joss Whedon

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه

افزودن دیدگاه در مورد غیرممکن‌ها

مناسب برای رده سنی
این اثر چطور بود

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>