• امروز : 2 بهمن 1400
logo

نقد و بررسی سریال سه کله پوک ماجراجو (We Bare Bears)

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

2 سال پیش مدت زمان مطالعه: 6 دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 9 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

مجموعۀ «سه کله‌پوک ماجراجو» داستانِ اتفاقات روزمره و جالب سه خرس به نام‌های «گریزلی»، «پاندا» و «خرس یخی» است که هرکدام ویژگی‌های خاص خودشان را دارند. گریزلی بسیار برون‌گراست. پاندا بیشتر مشغول شبکه‌های اجتماعی و اینترنت است. خرس یخی درحالی‌ که کارهای خانه را می‌کند رفتارش کمی خشن است.

سال 2015 12 دقیقه (میانگین هر قسمت) جزئیات کامل اثر
-2 مناسب خانواده 2 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

kodoumo-logo 2 +
بر اساس 1 رای

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

در هر قسمت خرس‌ها با مشکلاتی روبه‌رو می‌شوند و در حل این مشکلات اشتباهاتی نیز انجام می‌دهند. آن‌ها در اکثر مواقع به اشتباهاتشان پی می‌برند، اما ممکن است فرزندتان پشیمانی خرس‌ها از اشتباهاتشان را متوجه نشود و از آن‌ اشتباهات الگو بگیرد؛ پس لازم است اگر خرس‌ها کار بدی می‌کنند، فرزندتان متوجه اشتباه آن‌ها بشود. البته بهتر است فرزندتان خودش متوجه آن اشتباهات شود تا اینکه شما مستقیما به او گوشزد کنید. سعی کنید این کار را با پرسیدن سوال انجام دهید تا فرزندتان خودش به جواب برسد. ناهنجاری‌ها و خشونت و ترس در این اثر بسیار محدود است، اما توجه کنید که کودکان اثرپذیری زیادی دارند، بهتر است بعد از مشاهدۀ این موارد با فرزندتان صحبت کنید.

خلاصه: خرس‌ها اشتباهاتی می‌کنند که معمولا در پایان هر قسمت متوجه اشتباهشان می‌شوند.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

از فرزند خود بپرسید هرکدام از خرس‌ها چه ویژگی‌های خوب یا بدی داشتند؟

از فرزند خود بپرسید از طرف دیگران چه رفتارهای نادرستی با خرس‌ها می‌شد؟

ادامه متن

داستان اثر

مجموعۀ «سه کله‌پوک ماجراجو» داستانِ اتفاقات روزمره و جالب سه خرس به نام‌های «گریزلی»، «پاندا» و «خرس یخی» است که هرکدام ویژگی‌های خاص خودشان را دارند. گریزلی بسیار برون‌گراست و دوست دارد با بقیۀ موجودات و انسان‎ها دوست شود و در فعالیت‌هایشان شرکت کند، اما معمولا در این مسیر به مشکل می‌خورد. پاندا بیشتر مشغول شبکه‌های اجتماعی و اینترنت است و کمی از ارتباط با دیگران خجالت می‌کشد. خرس یخی درحالی‎که کارهای خانه را می‌کند رفتارش کمی خشک و خشن است و به ورزش‌های رزمی علاقه دارد. در هر قسمت اتفاقی برای این سه خرس می‌افتد و با کمک یکدیگر سعی می‌کنند مشکلشان را حل کنند.

جزئیات اثر

کارگردان:تونی پولهام

نویسنده:دنیل چونگ

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

بزرگسال

توسط : امیرعلی محمودی

۱۱ فروردین ۱۴۰۰

مناسب سن 2 +
گزارش نظر

عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی من که. عاشق این کارتونم

مشاهده کامل

افزودن دیدگاه در مورد سه کله پوک ماجراجو

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>