• امروز : 28 مرداد 1401
logo

نقد و بررسی سریال خواستگاری تجاری ( Business proposal)

author-img

توسط : طیبه فرج زاده ارزیاب کدومو

1 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

3469 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 18 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

سریالی در ژانر کمدی رمانتیک که بر اساس وبتونی به نام The Office Blind Date ساخته شده‌است. داستانی از یک کارمند ساده که طی اتفاقاتی با رئیسش وارد رابطه عاطفی می‌شود.

ژانر : اداری ازدواج بزرگسال رمانتیک کره جنوبی کمدی کمدی رمانتیک کیدراما

سال 2022 12 قسمت هر قسمت حدود 60 دقیقه جزئیات کامل اثر
-2 مناسب خانواده 40 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

داستان این اثر هول محور روابط عاشقانه دو زوج است که دو به دو با یکدیگر دوست صمیمی هستند. داستان ارزش آموزشی ندارد اما کمدی شیرین و ساده‌ای دارد که می‌تواند برای اوقات فراغت مناسب باشد. مسلما سریال به دلیل نمایش رابطه عاشقانه شخصیت‌ها مناسب کودکان و نوجوانان در سنین پایین نیست. البته که این صحنه‌ها در نسخه پالایش شده حذف خواهند شد اما وجود روابط عاشقانه خارج از چارچوب خانواده که محور اصلی داستان است قابل حذف نیست.

داستان بازنمایی فانتزی و غیرواقعی از روابط عاشقانه دارد و باید به این موضوع توجه داشت. بهتر است درباره چالش‌های روابط در دنیای واقعی و سختی‌هایی که ممکن است در این راه وجود داشته‌باشد صحبت کنید و البته نکات مثبت را از قلم نیندازید!

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

بنظر تو هاری نمی‌توانست زودتر به ته‌مو حقیقت را بگوید؟

چقدر احتمال دارد که این اتفاقات در واقعیت رخ دهد؟

ادامه متن

داستان اثر

یونگسو که تنها دختر یک پدر ثروتمند است، می‌خواهد ازدواجی همراه با عشق داشته‌باشد و به همین دلیل به قرارهای آشنایی که پدرش برای او ترتیب می‌دهد نمی‌رود. یونگسو از هاری که دوست صمیمی اوست می‌خواهد که به جای او به قرار آشنایی برود. هاری که در ابتدا مخالف است، با اصرارهای یونگسو در آخر قبول می‌کند. او در قرار با ظاهری عجیب که شبیه به ظاهر خودش نیست حاضر می‌شود تا طرف مقابلی که هنوز نمی‌داند کیست را از خود ناامید و از ازدواج منصرف کند. اما ماجرا طور دیگری رقم می‌خورد و هاری با رئیسش مواجه می‌شود. ته مو، رئیس هاری است که او نیز به اصرار پدربزرگش برای ازدواج او، به این قرار آشنایی آمده‌است.

هاری دستپاچه می‌شود اما تلاشش را می‌کند تا ته‌مو را منصرف کند اما ته مو که از رفتن به قرارهای آشنایی متعدد خسته شده‌است، می‌خواهد هر طور شده با هاری که خود را شین گوم هی معرفی کرده‌است، ازدواج کند. ته‌مو میتوجه این موضوع می‌شود که هاری درواقع آن کسی نیس که پدربزرگش در نظر داشته و وارث یک شرکت بزرگ است. بلکه دختری ساده از خانواد‌ای متوسط است. اما علیرغم تمام این شرایط، با اصرار ته مو آن‌ها وارد یک رابطه قراردادی می‌شوند تا فقط پدربزرگ ته مو را راضی کنند.

ادامه متن

جزئیات اثر

کارگردان/ مولف: Park Sun-ho ( پارک سان هو )

نویسنده/ مترجم: Han Sul-hee ( هان سول هی )Hong Bo-hee ( هونگ بو هی )

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد خواستگاری تجاری

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!