• امروز : 29 شهریور 1400
logo

نقد و بررسی انیمیشن تکنسین‌های گلیچ (Glitch Techs)

author-img

توسط : محمدرضا جوانمردی ارزیاب کدومو

2 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 7 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

سریالی ماجراجویانه و اکشن پیرامون تلاش تکنسین‌های یک شرکت برای ازبین‌بردن نقص‌های فنی بازی‌های کامپیوتری است. تلاشی که هرچند در ابتدا شکل انفرادی دارد، ولی با اضافه‌شدن دو عضو جدید در گروه تکنسین‌ها که به‌خوبی با هم در قالب یک تیم کار می‌کنند، شکل گروهی به خود می‌گیرد. نمایش نحوه‌ی برخورد والدین با فرزندان و توجه به خواسته‌های آن‌ها در صحنه‌های مختلف سریال اشکال خاص تعامل‌های درون خانواده و برخی نتایج آن‌ها را ارائه می‌دهد.

سال 2020 2 فصل، 19 قسمت، هر قسمت 22 دقیقه جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

در طول داستان و نمایش تلاش تکنسین‌ها برای ازبین‌بردن نقص‌های سیستم‌های کامپیوتری، با کار تیمی میکو و 5 مواجه هستیم که در برخی صحنه‌ها نقاط ضعف یکدیگر را نیز پوشش می‌دهند و کار تیمی را به‌خوبی به نمایش می‌گذارند.

همچنین انواع متفاوتی از رابطه‌ی والدین با بچه‌ها به تصویر کشیده شده است. همراهی والدین با بچه‌ها برای رسیدن به خواسته‌ها (حتی هنگام اجرای کارهایی که والدین خیلی با آن‌ها موافق نیستند؛ مثل بازی‌های کامپیوتری) می‌تواند باعث ایجاد رابطه‌ای قوی بین والدین و فرزندان شود. بی‌توجهی به تمایلات و خواسته‌های بچه‌ها موجب می‌شود آن‌ها به مخفی‌کاری روی بیاورند.

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

از فرزندان خود بپرسید دوست دارند تنهایی کار کنند یا کار تیمی را ترجیح می‌دهند؟ از آن‌ها درباره‌ی تمایلات و خواسته‌هایشان بپرسید و درباره‌ی درستی یا نادرستی آن‌ها و ارزش‌هایشان با آن‌ها صحبت کنید.

از فرزند خود بپرسید برای رسیدن به هدف هر کاری انجام می‌دهد و به هر وسیله‌ای متوسل می‌شود یا درمورد انتخاب راه‌حل درست فکر می‌کند؟ از او درباره‌ی پنهان‌کاری در مواقعی که هدف خود را با خواسته‌های شما مغایر می‌داند بپرسید و با او درباره‌ی دیدگاه خود گفت‌وگو کنید.

ادامه متن

داستان اثر

داستان سریال پیرامون تلاش گروهی از تکنسین‌هاست که می‌کوشند گلیچ‌ها که همان نقص‌های سیستمی هستند که به عالم واقعیت راه یافته‌اند را از بین ببرند. فروشگاه هینوبی عرضه‌کننده‌ی بازی‌های کامپیوتری است و درکنار عرضه‌ی بازی‌ها، با به‌کارگیری گروهی از تکنسین‌ها و امکانات سخت‌افزاری، می‌کوشد از گسترش و نفوذ نقص‌های سیستمی احتمالی و خرابکاری آن‌ها جلوگیری کند.

بازیکنان بازی‌های کامپیوتری می‌کوشند با برنده‌شدن در مسابقه‌ی هینوبی به استخدام شرکت درآیند. علی‌رغم بُروز نقص فنی، شماره‌ی 5 و میکو میچ را شکست می‌دهند، ولی میچ درحال رفع نقص فنی، حافظه‌ی همه را پاک می‌کند.

ادامه متن

جزئیات اثر

کارگردان: Eric Robles , Dan Milano

نویسنده: Dan Milano , Sandeep Parikh , Ashly Burch , David Anaxagoras , Eric Acosta , Jen Bardekoff , Dani Michaeli , Jenny DeArmitt , Sarah McChesney , Greg Nix , Brad Bell , Jeff Trammell

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه

افزودن دیدگاه در مورد تکنسین‌های گلیچ

مناسب برای رده سنی
این اثر چطور بود

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>