• امروز : 10 آذر 1400
logo

نقد و بررسی سریال آقازاده

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

1 سال پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 15 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

آقازاده محصول مشترک سایت‌های فیلیمو و نماوا است که ساخت آن با سرمایه گذاری سازمان اوج انجام شده است. این سریال روایت دختری از شمال کشور است که به تهران می‌آید تا از طریق آقازاده‌ای به نام نیما به آرزوهایش برسد. او مجبور است برای رسیدن به آرزوهایش تن به هر کاری بدهد. او این بار مامور شده است تا وارد زندگی کسی شود که پیگیری پرونده فساد نیما را به عهده دارد... .

سال 1398 60دقیقه جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

داستان «راضیه» شاید خواسته و داستان یا آرزوی بسیاری از نوجوانان و جوانان باشد. زرق و برق‌های زندگی به اصطلاح لاکچری و راحت می‌تواند هر کسی را جذب خود کند. از این روی لازم است توضیحات لازم به نوجوانان داده شود. البته در این اثر احتمالا راه‌های رسیدن به این سرمایه و زندگی مذمت می‌شود اما تأثیرات خیالی آن زندگی لاکچری می‌تواند در زندگی نوجوان ادامه‌دار و پایا باشد. از سوی دیگر نشان دادن راه درست و ترسیم چهره‌ای واقعی برای نوجوانان و جوانان درباره‌ی سیاست و مسئولان سیاسی می‌تواند برای ذهنیت فرزند شما مناسب باشد. آنگونه که خودتان تشخیص می‌دهید درباره‌ی این موضوعات با فرزندان خود گفتگو کنید.

خلاصه: زندگی لاکچری می‌تواند آرزوی تعداد زیادی از نوجوانان باشد؛ فرزندان خود را در این زمینه راهنمایی کنید.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

آیا حامد می‌تواند جلوی فساد را بگیرد؟

چگونه می‌توان به راه‌های درست کسب درآمد بالا دست پیدا کرد؟

ادامه متن

داستان اثر

«آقازاده» داستان دختری شمالی به نام «راضیه» را روایت می‌کند که با سودای کسب شهرت و ثروت به تهران می‌آید. او با فردی به نام «نیما» آشنا می‌شود که پسر یکی از سیاسیون کشور است. نیما با استفاده از رانت توانسته است تجارت‌های بزرگی کند و با بی‌قانونی به سرمایه‌ی زیادی دست پیدا کند. راضیه می‌خواهد به کمک نیما به آرزوهایش برسد. راضیه از آن به بعد می‌شود «مانلی». دختری که قرار است با در اختیار قرار دادن خود برای کارهایی که نیما از او می‌خواهد، پول و امکانات دریافت کند. مانلی مامور می‌شود تا همسر «حامد» شود. حامد در حال پیگیری پرونده‌ی فساد‌های مالی نیما است و نیما می‌خواهد با استفاده از راضیه، پرونده‌ی اخلاقی برای حامد درست کند. در طول داستان با شخصیت‌ها و جایگاهشان آشنا می‌شویم.

جزئیات اثر

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه

افزودن دیدگاه در مورد آقازاده

مناسب برای رده سنی
این اثر چطور بود

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>