• امروز : 18 بهمن 1401
logo

نقد و بررسی فیلم گوستر (Ghoster)

author-img

توسط : فرشته حجتی ارزیاب کدومو

3 هفته پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

203 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 12 +
این ستاره‌ها کیفیت فنی محصول بوده و فارغ از معیارهای تربیتی و ارزش‌های اخلاقی به اثر داده شده است. ارزیاب براساس میانگین امتیاز اثر در پلتفرم‌های مختلف و نگاه فنی خود به محصول این امتیاز کیفی را برای محصول لحاظ کرده است.

فیلمی در ژانر ماجراجویی، فانتزی و خانوادگی، درباره نجات روح یک کودک که در چنگال روح اژدهای شرور گرفتار شده است. الیزابت و متیو که دختر و پسری نوجوان هستند به روح، کمک می‌کنند تا از چنگال اژدها آزاد شود. ترس و اضطراب این اثر چندان جدی نیست چرا که فضاها و شخصیت ارواح، فانتزی هستند.

ژانر : ماجراجویی

سال 2022 90 دقیقه جزئیات کامل اثر
مناسب خانواده نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

شاید با شنیدن نام این فیلم، فکر کنیم که با فیلمی ترسناک روبرو هستیم اما در واقع اینطور نیست. شخصیت روح و حتی اژدها ممکن است برای کودکان در سنین پایین‌تر ترسناک باشد اما برای سن بالای 12 سال، فانتزی به نظر خواهد رسید. در نتیجه ترس و خشونت در این اثر چندان جدی نیستند.

داستان این فیلم خیالی است که می‌توانید درباره آن با فرزندان خود گفتگو کنید.

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

آیا روح و شبح وجود دارند؟ در این مورد چه اطلاعاتی داری؟ آیا آن‌ها می‌توانند وارد دنیای انسانی شوند؟ آیا کسی می‌تواند آن‌ها را اسیر یا حبس کند؟

ضمن سوال از فرزندان خود، اطلاعات قبلی خود در این زمینه را در اختیارشان بگذارید و یا منابع مناسبی برای مطالعه به ایشان معرفی کنید.

ادامه متن

داستان اثر

روح شرورترین اژدها که به دست آرتور میلر، کشته شده و نامش یوتو است، توسط یک جادوگر، به دنیا باز می‌گردد و برای یافتن زندگی دوباره باید خاندان میلر را به مدت 500 سال، کشته و روحشان را در الماسی، زندانی کند. ویلیام، پسربچه‌ی 9 ساله، یکی از آن ارواح زندانی است که به نحوی توانسته فرار کند و اکنون در عمارت اکوویل در آینه‌ها اسیر شده است. از آنجا که یوتو به خون آخرین بازمانده میلرها نیاز دارد با رفتن در جلد یک زن، نامه‌ی وراثت عمارت را برای الیزابت و پدرش ارسال می‌کند. آن‌ها که ورشکسته هستند، با خوشحالی وارد عمارت می‌شوند. در آنجا با روحِ ویلیام مواجه می‌شوند که از آن‌ها کمک می‌خواهد. پس از غلبه بر ترسی که از مواجهه با او دارند، می‌پذیرند که کمکش کنند. الیزابت و متیو، پس از ماجراجویی در محیطی خیالی و مواجهه با خطرات گوناگون، موفق می‌شوند تا جان دوباره‌ای به ویلیام بدهند و او را به زندگی بازگردانند.

جزئیات اثر

کارگردان/ مولف: Ryan Bellgardt

نویسنده/ مترجم: Nick Pollack, Jerome Reygner-Kalfon, Sebastien Semon

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد گوستر

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!