• امروز : 28 مرداد 1401
logo

نقد و بررسی فیلم کریستوفر رابین (Christopher Robin)

author-img

توسط : مریم عسگری ارزیاب کدومو

10 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

634 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 10 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

داستان فیلم در زمانی اتفاق می‌افتد که کریستوفر تبدیل به یک انسان بالغ شده است و اکنون تمرکز او بر روی زندگی، کار و خانواده‌اش می‌باشد. تا اینکه کریستوفر به صورت ناگهانی با دوست قدیمی خود، وینی دپو (پو خرسه)، برخورد می‌کند. وینی به گذشته‌ی فراموش نشدنی دوران بچگی خود بازگشته است و برای پیدا کردن دوستان گمشده‌اش کمک می‌خواهد.

ژانر : ماجراجویی

سال 2018 104 دقیقه جزئیات کامل اثر
4 مناسب خانواده نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

فیلم کریستوفر رابین درمورد دوستان دوران بچگی‌اش است و بیشتر باتخیل همراه است. این داستان دلچسب و خانوادگی پسند و سرگرم کننده است. اما صحنه‌های کوتاه و اولیه‌ای از غم واندوه کریستوفررابین در سوگ مرگ پدر وجنگ جهانی دوم وجود دارد. دراین بازه سنی کودکان نکات پیچیده را می‌توانند درک کنند و لازم است که والدین در مورد ترس از دست دادن عزیز و جنگ و خونریزی با فرزندان خود صحبت داشته باشند.ترس دراین فیلم بصورت فانتزی بوده شامل ترس حیوانات از هیولا است. کریستو مردی است که برای کارحرفه‌ای خود بسیار تلاش می‌کند و این باعث می شود که نتواند وقت زیادی با خانواده خود باشد اما در پایان فیلم کریستو متوجه می‌شود که باید با خانواده خود به تعطیلات برود ویک مضمون قوی وجود سپاسگزار بودن برای زندگی وکسانی که دوستشان دارید را نشان می‌دهد. توصیه می‌شود که در مورد اهمیت شغل پدر خانواده با کودکان خود صحبت کنید و اهمیت دلسوزی ، کار تیمی ، بازی ، دوستی ، تخیل و روابط والدین و کودک را به فرزندتان یادآور شوید.در چندصحنه از فیلم کریستوفر همسر خود را در آغوش گرفته و می‌بوسد و با او می‌رقصد البته گفتی است که خانواده‌ها می توانند از سایت مورد اعتماد کدومو برای تماشای فیلم استفاده نمایند.

خلاصه: ترس در فیلم فانتزی بوده و اهمیت دلسوزی ، کارتیمی ، بازی و روابط والدین وکودک را نشان می‌دهد.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

در مورد نقاط قوت کریستوفررابین با فرزندتان صحبت کنید.درمورد اهمیت کار تیمی ، دلسوزی و قدرشناسی مثال بزنی. پیام‌های فیلم در مورد زندگی حرفه‌ای و شخصی چیست؟ از فرزند خود بخواهید خلاصه ای از فیلم را برایتان بازگو کند و نکات مثبت ومنفی را بیان کند.

خلاصه: نقاط ضعف و قوت شخصیت کریستوفر را بیان کنید.

داستان اثر

کریستوفر رابین کودکی باهوش و خوشحال است که دوستانی از حیوانات به نام‌های خرگوش،جغد،تیگر،بچه‌خوک،کانگارو و پو خرسه در جنگل دارد کریستوفر رابین اکنون بزرگ شده و از دوستان قدیمی خودش در جنگل فاصله گرفته است. حالا که کریستوفر گرفتار مشکلات و استرس زندگی در دنیای واقعی شده، کریستوفر رابین طی دهه‌ها به دوستانش دوران بچگی‌اش فکر نکرده است.او بیش از حد مشغول تلاش برای نجات شرکت چمدانی است قرار است به همین دلیل موفق به گذراندن وقت با همسرش ، اِولین و دختر کوچک آنها ، مادلین نمی‌شود اما پوخرسه به طرز مرموزی ظاهر می‌شود و پو کمک می‌خواهد از او برای پیدا کردن دوستانش و بالاخره آنهارا پیدا می‌کند اماباید خودرا به شرکت برای یک جلسه مهم برساند. بعد از رفتن او دوستانش متوجه می‌شوند که مدارک مهم جلسه کریستو در جنگل باقی مانده و چندتا از آنها برای رساند مدارک از جنگل بیرون می‌روند و مدولین را می‌بینند او هم همراه آنها برای رساندن مدارک راهی می‌شود وقتی مادر مدولین می‌فهمد که او رفته است به دنبالش می‌رود در مسیر پس از اتفاقات بسیار دوستان کریستوفر مدارکش را به او می‌رسانند و کریستو نیز می‌تواند با راه حل خود شرکت را نجات دهد.

جزئیات اثر

کارگردان: Marc Forster

نویسنده: Alex Ross Perry,‎ Thomas McCarthy

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد کریستوفر رابین

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!