• امروز : 27 مهر 1400
logo

نقد و بررسی فیلم کروئلا (Cruella)

author-img

توسط : عاطفه تاریها ارزیاب کدومو

4 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 17 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

این فیلم سرگذشت کروئلا دویل، شخصیت شرور رمان صد و یک سگ خالدار است.این کمدی سیاه زندگی استلا، دختری جسور و بازیگوش را از کودکی تا زمانی که به کروئلا شرور تبدیل می‌شود روایت می‌کند. وجود صحنه‌های کمدی، نقشه‌های مفرح و خنده‌آور و فضاهای رنگی و پرزرق و برق از جذابیت‌های این فیلم هستند.

سال 2021 133 دقیقه جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

از دست رفتن نامادری استلا و خلاء حضور او برای استلا اذیت‌کننده است. مرگ عزیزان و خانواده برای فرزندان بسیار غم‌انگیز است و باعث ترس از دست دادن عزیزانشان در واقعیت می‌شود. ازسویی دیگر، مادر اصلی استلا، بارونس مغرور، در سودای از بین بردن فرزندش است. موجودی که خودش او را به دنیا آورده است. عدم تعهد مادر نسبت به فرزندش می‌تواند اثرات منفی بر مخاطب داشته باشد.

در این باره بخوانید:
ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

از فرزندتان سوال کنید چه ویژگی‌هایی در کروئلا برای او جذابیت دارد و او چه صفات مثبت و یا منفی دارد؟

در اواسط فیلم کروئلا کاملا یک دختر شرور و بی‌رحم می‌شود که حتی به دوستانش هم دیگر اهمیتی نمی‌دهد. از فرزندتان بپرسید چه چیزی باعث می‌شود کروئلا به خودش بیاید و از دوستانش قدردانی و تشکر کند؟

ادامه متن

داستان اثر

فیلم «کروئلا» سرگذشت کروئلای شرور شخصیت منفی رمان صد و یک سگ خالدار است. استلا با موهایی سفید و مشکی که از نظر دیگران بسیار عجیب است به دنیا آمد. او که دختری بسیار بازیگوش و باهوش است، رویای طراح لباس شدن را در سر دارد و برای رسیدن به این آرزو، همراه مادرش به لندن می‌رود. او نمی‌داند که نامادری مهربانش بسوی مرگ می‌رود. در جریان مرگ مشکوک مادر و بی‌کس و کار شدن، استلا چاره‌ای ندارد جز پیوستن به یک تیم دو نفره‌ی جیب‌بری. جاسپر و هورس و استلا، بعد از ده سال تبدیل به یک تیم حرفه‌ای جیب‌بری شده‌اند، اما استلا همچنان در سودای تبدیل شدن به پدیده‌ی مد و فشن که آروزی نامادری‌اش بود بسر می‌برد. جاسپر و هورس می‌بینند که استلا برای صنعت لباس رویاها در سر دارد. استلا حاضر است برای رفتن در این این صنعت شگفت‌انگیز، حقارت‌ها را تحمل کند او نمی‌داند که مزد زحمتش، پیوستن به کمپانی بارونس است؛ زنی قدرتمند و متکبر که هیچ عیبی در مدل‌های طراحان از چشم او پنهان نمی‌ماند. استلا پس از روزها کار جذاب در کمپانی یکباره، متوجه می‌شود بارونس مادر واقعیش است و او بوده که باعث مرگ نامادری مهربانش شده است. وقت آن رسیده است استلای باهوش و مهربان، تبدیل به کروئلای شرور شود... .

جزئیات اثر

کارگردان: کریگ گیلسپی/ Craig Gillespie‎

نویسنده: دانا فاکس/ تونی مک نامارا/Dana Fox/ Tony McNamara/

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه

افزودن دیدگاه در مورد کروئلا

مناسب برای رده سنی
این اثر چطور بود

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>