چهار انگشت

بررسی تخصصی فیلم four fingers

چهار انگشت

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

7 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 5 دقیقه
15 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

احد فاتحی در حالی که مراسمی به اسم سفر به مکه ترتیب داده قرار است به کامبوج سفر کند تا همسر صیغه‌ایش را ملاقات کند اما او را پیدا نمی‌کند و گذرنامه و پول‌هایش را هم گم می‌کند. احد چند شب را به سختی در خیابان می‌گذراند و بعد موفق می‌شوند به ایران بازگردد.

سال 1397 86 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
ناهنجاری اجتماعی

فیلم بر پایه دروغ شخصیت اصلی فیلم یعنی احد فاتحی به خانواده‌اش بنا شده. او که به دیدار همسر صیغه‌ایش در کامبوج می‌رود به خانواده خود می‌گوید که به سفر مکه می‌رود و برای پنهان کردن این موضوع بارها به همسرش دروغ می‌گوید. نادر ایستاده که همراه اوست دائما در حال چشم‌چرانی است و در یک صحنه در حالی که ناخواسته نوشیدنی الکلی مصرف کرده مست نشان داده می‌شود. بعضی دیالوگ‌ها تیکه‌های جنسی پنهان دارد و قلیان نمایش داده می‌شود. در یک صحنه هم از الفاظ رکیک استفاده می‌شود

ادامه متن
جزئیات
پیام مثبت

شاید تنها پیام مثبت فیلم کمک به نیازمندان باشد. درحالی که احد فاتحی به همراه مدیر برنامه‌هایش در کشور دیگری گرفتار شده‌اند مردم در چند صحنه به آنها کمک می‌کنند و جای خواب و غذا می‌دهند

از فرزند خود بپرسید رفتار احد فاتحی چه تاثیری بر خانواده می‌گذارد از فرزند خود بپرسید آیا صیغه کردن احد فاتحی کار درستی بوده؟ از فرزند خود بپرید فیلم چه پیام‎‌های مثبتی داشته؟

خلاصه: از فرزند خود بپرسید رفتار احد فاتحی چه تاثیری بر خانواده می‌گذارد

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه