• امروز : 6 خرداد 1403
logo

نقد و بررسی فیلم پروژه‌ شکار گرگ (Project Wolf Hunting)

author-img

توسط : فاطمه زهرا باقری ارزیاب کدومو

1 سال پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

6365 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 18 +
این ستاره‌ها کیفیت فنی محصول بوده و فارغ از معیارهای تربیتی و ارزش‌های اخلاقی به اثر داده شده است. ارزیاب براساس میانگین امتیاز اثر در پلتفرم‌های مختلف و نگاه فنی خود به محصول این امتیاز کیفی را برای محصول لحاظ کرده است.
سینمایی پروژه شکار گرگ که در سال 2022 اکران شد، درباره سفری سه روزه با کشتی باری برای انتقال زندانیان خطرناک است. این داستان در انتها دارای پیچ عجیبی می‌شود. این اثر ناهنجاری اجتماعی و خشونت بسیار بالایی دارد.

ژانر : اکشن علمی تخیلی هیجانی

سال 2022 121 دقیقه جزئیات کامل اثر
0 مناسب خانواده 14 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

kodoumo-logo 12 +
بر اساس 2 رای

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

فیلم پروژه شکار گرگ، فیلمی هیجانی و جنایی و تخیلی است که اتفاقات خشن و ناهنجار بسیاری در آن دیده می‌شود و به همین جهت دیدن نسخه‌ی پالایش‌نشده این فیلم را به هیچ‌ گروه سنی توصیه نمی‌کنیم. همچنین این فیلم مطلب آموزنده‌ای ندارد و دارای الگوهای منفی متعدد است.

موضوعات مختلفی از این فیلم می‌تواند مورد بحث قرار گیرد به طور مثال اگر این مجرمین خطرناک به جای مبادله و جا‌به‌جایی اعدام شده بودند نمی‌توانستند این تعداد زیاد خدمه و پلیس را قتل عام کنند در نتیجه، فواید قانون اعدام و زندگی‌بخشی این قانون یکی از نکاتی است که می‌توانید درباره آن به بحث بپردازید.

در این فیلم به جنایات تاریخی ژاپن علیه کشورهای دیگر و آزمایشات غیرانسانی آنها بر روی زندانیان در سال ۱۹۴۳ اشاراتی می‌شود اما در ادامه با تخیلی شدن قضیه این حقیقت تاریخی در فیلم دستخوش تغییر می‌شود. میتوانید درباره حقایت تاریخی تحقیق کنید و درباره آن با خانواده به گفتگو بپردازید.

در این فیلم می‌توان دید که آزمایشات بی‌رحمانه بر روی انسان‌ها و ایجاد تغییر در  ساختار بدن آن‌ها به نیت‌های شوم چقدر می‌تواند تباهی و نفرت ایجاد کند. درباره این موضوع نیز با خانواده صحبت کنید و نظرات یکدیگر را بشنوید.

خلاصه:

نسخه‌ی سانسورنشده‌ی این فیلم به هیچ گروه سنی‌ای توصیه نمی‌شود.

 

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

درباره رفتار پلیس‌ها و تسلیم نشدن آنها در برابر مجرمین صحبت کنید.

اگر جای لی دایون بودی در برابر مجرمان چه کار می‌کردی؟

خلاصه:

درباره شخصیتهای مختلف و انگیزه آنها با خانواده صحبت کنید

داستان اثر

در طی تبادل مجرمان کره با فیلیپین، تیم اینترپل کره مامور انتقال مجرمین خطرناک کره‌ای به خاک کره می‌شوند. ماموریت انتقال مجرمین با یک کشتی باری انجام می‌شود و خدمه و پلیس و مجرمین سه روز در یک کشتی باهم مسیر فیلیپین تا کره را طی می‌کنند. مجرمین در بین خدمه نفوذی دارند و نفوذی‌ها با کشتن خدمه و باز کردن راه مجرمین، اوضاع را پیچیده و خطرناک می‌کنند. مجرمین به کابین کاپیتان کشتی می‌رسند و سیگنال ردیابی و مخابرات کشتی را قطع می‌کنند. اما آنها نمی‌دانند که در زیرزمین کشتی یک مرد که به طور محرمانه مورد آزمایش ژنتیکی کشور ژاپن بوده نگهداری می‌شود. مرد زندانی سالها مورد آزمایش بوده تا تبدیل به یک سلاح انسانی شود. او نابینا است اما قابلیت های فرا انسانی دارد شروع به حمله به همه‌ی افراد کشتی می‌کند. او بالاخره کشته می‌شود و در انتها مشخص می‌شود که افراد دیگری هم تحت آزمایش قرار گرفته بوده‌اند و قابلیتهای فراانسانی دارند و در میان مقامات دولتی نفوذ کرده‌اند.

جزئیات اثر

کارگردان/ مولف: Kim Hong-seon / کیم هونگ‌سون

نویسنده/ مترجم: Kim Hong-seon / کیم هونگ‌سون

نام تهیه کننده:

نام بازیگران: Seo In-Guk - Jang Dong-yoon - Choi Gwi-Hwa - Park Ho-San - Jung So-Min - Ko Chang-Seok - Jang Young-Nam - Sung Dong-il / سو این گوک - جانگ دونگ‌یون - چوی گی‌هوا - پارک هوسان - جونگ سومین - کو چانگ‌سوک - جانگ یونگ‌نام - سونگ دونگ‌ایل

نام شخصیت ها:

پارک جونگ‌دو: یک تبهکار بسیار بی‌وجدان و خشن که شخصیت پستی دارد و سعی دارد خودش را آزاد کند و کنترل کشتی را به دست بگیرد.

اوه ده‌وونگ: یک پلیس رده بالا که وظیفه‌ی حفاظت از امنیت سفر دریایی و فرماندهی از راه دور را دارد اما در ادامه مشخص میشود که او هم یکی از سوژه های تغییر داده شده توسط پروژه شکار گرگ است و شخصیتی شرور دارد.

آلفا: یک مرد کره ای که صد سال پیش زیر نظر دولت ژاپن مورد آزمایشات غیرانسانی قرار گرفت و روند پیر شدن در بدنش متوقف شد و قدرت بدنی فراانسانی پیدا کرد. او مشاعرش را از دست داد و تبدیل به یک سلاح انسانی شد که فقط به افراد دیگر حمله می‌کند.

لی دایون: یک افسر پلیس زن که با هوش و درایت جلوی مجرمین می‌ایستد.

کشور سازنده: کره جنوبی

کمپانی سازنده: Contents G - Cheum Film

نظرات کاربران

بزرگسال

توسط : النا زا

۱۰ فروردین ۱۴۰۳

مناسب سن 5 +

این فیلم اصلا نقش اصلی نداشت و بعد از مرگ هر کدوم داستان فیلم کلا تغییر می‌کرد پایان خیلی جالبی هم نداشت و به نظرم به فصل دوم نیاز داره

بزرگسال

توسط : نفس نادری

۲ خرداد ۱۴۰۲

مناسب سن 18 +

اونایی که روحیه لطیف دارن و اعصاب ضعیفی دارن اصلا نبینن این فیلمو

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد پروژه‌ شکار گرگ

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!