• امروز : 27 مهر 1400
logo

نقد و بررسی فیلم پایان بازی (End game)

author-img

توسط : عاطفه تاریها ارزیاب کدومو

3 هفته پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 12 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

فیلم «پایان بازی» یک فیلم اکشن و کمدی محصول سال ۲۰۲۱ چین است. این فیلم داستان مردی جنایتکار است که حافظه‌اش را از دست می‌دهد و مجبور است با یک هویّت جدید زندگی کند. صحنه‌های خشونت‌آمیز این فیلم با طنز همراه است و آسیبی به کسی نمی‌رسد.

سال 2021 119 دقیقه جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

این فیلم داستان مردی جنایتکار، به نام «آقای زد» است که حافظه‌اش را از دست داده. مردی به نام «شیامنگ» هویّت آقای زد را می‌دزدد و هویّت خودش را که یک انسان شکست‌خورده و فقیر است به آقای زد می‌دهد. آقای زد در زندگی جدیدش انسان خوبی می‌شود. او بسیار سخت تلاش می‌کند تا پول در‌بیاورد و در عرصه‌ی بازیگری پیشرفت می‌کند و حتی در زندگی جدیدش به دیگران نیز کمک می‌کند. این فیلم به سرشت پاک انسان‌ها اشاره دارد؛ اینکه انسان‌ها با انتخاب‌های غلط روحشان را آلوده می‌کنند.

درخصوص اینکه چه چیزهایی و چه انتخاب‌هایی باعث آلوده‌شدن روح و قلب انسان می‌شود بهتر است با فرزندتان صحبت کنید.

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

آیا مانند شیامنگ تابه‌حال از زندگی‌ات ناامید شده‌ای؟

به نظرت کار آقای زد درست بود یا باید آن‌ها را (افرادی که سفارش مرگ دیگران را می‌دهند) به پلیس می‌سپرد؟

ادامه متن

داستان اثر

«آقای زد» مردی جنایتکار است. او مردی را با چاقو می‌کشد و جنازه‌اش را در صندوق عقب ماشینش می‌گذارد و ازطرف‌دیگر مردی به نام شیامنگ در خانه‌اش قصد خودکشی دارد اما موفق نمی‌شود.

او در خانه‌اش کوپن رایگان یک هتل را پیدا می‌کند و به آنجا می‌رود. در حمام هتل صابون از دست شیامنگ به زمین می‌افتد و زمین را لغزنده می‌کند. ازقضا آقای زد نیز در همان هتل اقامت داشت و توسط همان صابون پایش لیز می‌خورد و بیهوش می‌شود و شیامنگ دستبند کمد خودش را با آقای زد عوض می‌کند و به‌گونه‌ای هویّت او را می‌دزدد.

ادامه متن

جزئیات اثر

کارگردان: شیائوزی رائو

نویسنده: فن شیانگ-شیانگ لی

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه

افزودن دیدگاه در مورد پایان بازی

مناسب برای رده سنی
این اثر چطور بود

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>