• امروز : 2 بهمن 1400
logo

نقد و بررسی فیلم ونوم۲: بگذارید کارنیج بیاید (Venom: Let There Be Carnage )

author-img

توسط : مهسا خاکپور ارزیاب کدومو

2 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 17 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

خون ونوم در بدن یک قاتل زنجیره‌ای به نام «کلیتوس کسدی» موجودی وحشی به نام «کارنیج» را می‌سازد. حالا ادی به همراه ونوم باید با او مقابله کند. این فیلم خشونت شدیدتری را نسبت به قسمت اول به نمایش می‌گذارد.

سال 2021 97 دقیقه جزئیات کامل اثر
5 مناسب خانواده نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

«ونوم: بگذارید کارنیج بیایید» محصول سال 2021 یکی از جدید‌ترین فیلم‌های شرکت مارول است که در ادامه‌ی «ونوم 2018» ساخته شده است. داستان فیلم در مورد موجودی وحشی به نام کارنیج است که از خون ونوم ساخته می‌شود. میزبان کارنیج نیز یک قاتل زنجیره‌ای به نام کلیتوس کسدی است. کارنیج خشونتی مهارنشدنی دارد. او شدیدا انتقام‌جوست و می‌خواهد ونوم را بکشد تا بر انسان‌ها فرمانروایی کند.

ارزیابی بخش اول ونوم را از اینجا بخوانید!
ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

قسمت بزرگی از خشونت فیلم ناشی از انتقام‌طلبی شخصیت‌های منفی است. در مورد انتقام و حسی که باعث ایجاد این میل در انسان می‌شود با فرزند خود صحبت کنید و پیامدهای آن را بررسی کنید.

 در مورد احساس همدلی با فرزندان خود صحبت کنید، مثلا اینکه این حس چطور می‌توانست زندگی همه‌ی شخصیت‌های این فیلم را تغییر دهد.

ادامه متن

داستان اثر

سه سال از وقایع (ونوم 2018) می‌گذرد. ونوم با ادی به زندگی در زمین عادت کرده است. البته ونوم دیگر نمی‌تواند از انسان‌ها تغذیه کند و این مسئله باعث می‌شود که همیشه گرسنه باشد و مدام با ادی درگیر شود. یک قاتل زنجیره‌ای به نام کلیتوس کسدی (کارنیج) می‌خواهد ادی را ببیند. ادی در ملاقات خود با کسدی راز‌هایی درباره‌ی محل دفن قربانیان او پیدا می‌کند و با تهیه‌ی گزارشی از این واقعه مشهور می‌شود. او دوباره با کسدی ملاقات می‌کند درحالیکه کسدی حکم اعدام گرفته است. کسدی، ادی را تحریک می‌کند تا به او حمله کند و در این درگیری کسدی دست ادی را گاز می‌گیرد. خون ونوم در تن کسدی باعث می‌شود که قدرت بگیرد و یک نوع انگل به نام کارنیج در تنش پرورش یابد. کسدی که حالا به کارنیج تبدیل شده است، زندان را به‌هم می‌ریزد و تعدادی از زندانیان را آزاد می‌کند. در راه خروج، کارنیج با زنی به نام فرانسیس (شیریک) که احساسات عاشقانه‌ای به او دارد، روبه‌رو می‌شود. شیریک نیز با جیغ‌های فراصوتی‌اش به کارنیج کمک می‌کند و از زندان فرار می‌کنند. کارنیج شهر را بهم می‌ریزد و در پی انتقام‌جویی از کسانی است که به او خیانت کرده‌اند. کارنیج غیرقابل کنترل است و ونوم مجبور است با او درگیر شود. ونوم، ادی و آن در طی درگیری‌های سخت و تحمل صدمات فراوان بالاخره کارنیج و شیریک را شکست می‌دهند.

جزئیات اثر

کارگردان: اندی سرکیس/Andy Serkis

نویسنده: کلی مارکس/Kelly Marcel

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد ونوم۲: بگذارید کارنیج بیاید

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>