• امروز : 29 شهریور 1400
logo

نقد و بررسی فیلم همه چیز برای جکسون (Anything For Jackson)

author-img

توسط : فاطمه طهماسبی ارزیاب کدومو

3 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 17 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

  «همه چیز برای جکسون»؛ فیلمی ترسناک که روایتگر تصمیم خطرناک یک زوج شیطان‌­پرست است که به قصد بازگرداندن روح نوه‌ی خود در کالبد یک جنین دیگر، زن بارداری را می‌ربایند.

سال ۲۰۲۰ 96 دقیقه جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

این اثر حاوی صحنه‌­های خشونت­‌بار و تعلیق‌های بسیاری است که قالب اصلی این اثر را در بر می‌گیرد. ارواح در ظاهری خشن و وحشتناک در بسیاری از صحنه­‌ها حضور دارند که افراد زیادی را هم به قتل می­‌رسانند. این اثر بسیار خشونت­‌بار است و لازم است این مسئله از جانب والدین مورد توجه قرار بگیرد.

شدت ترس و خشونت در این اثر به‌حدّی است که دیدن آن برای کودکان اصلاً توصیه نمی‌شود. دیدن این فیلم برای افراد با رده‌ی سنی بالای 15 سال نیز نیاز به بررسی و توجه والدین دارد. درصورت مشاهده‌ی این اثر توسط فرزندانتان لازم است غیرواقعی و انتزاعی بودنِ برخی صحنه‌های موجود در آن را به آن‌­ها گوشزد کنید و ذهن آن­‌ها را نسبت به خشونت­‌باربودنِ صحنه­‌ها آماده کنید. دکتر «والش» و همسرش به قصد رسیدن به هدف خود دست به هرکاری می‌زنند که منجر به مرگ بسیاری از افراد می‌شود. این بی­‌توجهی به دیگران و آسیب‌رساندن به آن‌ها صرفاً به جهت دستیابی به خواسته‌های خود ازجمله پیام‌­های منفی در این اثر است که زمینه‌ی بحث و گفت­‌وگو درباره‌ی آن را با فرزندانتان فراهم می‌­کند.

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

دکتر «والش» و همسرش در جهت رسیدن به خواسته‌ی خود به چه کسانی آسیب رساندند؟

اگر شما به جای دکتر «والش» بودید چه می‌کردید؟

ادامه متن

داستان اثر

دکتر «هنری والش» و همسرش که شیطان‌پرست‌اند به‌تازگی نوه‌ی خود را از دست داده‌اند، آن‌ها تصمیم می‌گیرند از طریق کتاب طلسم باستان، روح «جکسون» را وارد کالبد جنین دیگری بکنند تا او را دوباره به زندگی برگردانند.

آن­‌ها با همکاری یکدیگر یکی از بیماران باردار دکتر والش را می­‌ربایند و در خانه‌ی خود زندانی می‌کنند. اما به‌خاطر ترجمه‌ی غلط از کتاب طلسم و زیاده‌­روی، ارواح بسیاری را بیدار می‌کنند که برای تسخیر کالبد افراد زنده، جان آن‌­ها را می‌گیرند. افراد زیادی در این مسیر کشته می‌شوند. درنهایت، دکتر والش و همسرش نیز کشته می‌­شوند و خانم «بکر» که زندانیِ آن‌ها بود موفق می‌شود از دست ارواح خبیث فرار کند و نجات یابد.

جزئیات اثر

کارگردان: Justin G. Dyck

نام بازیگران: Sheila McCarthy ، Julian Richings ، Konstantina Mantelos

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه

افزودن دیدگاه در مورد همه چیز برای جکسون

مناسب برای رده سنی
این اثر چطور بود

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>