• امروز : 29 شهریور 1400
logo

نقد و بررسی فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه (Spider-Man: Far From Home)

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

1 سال پیش مدت زمان مطالعه: 8 دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 13 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

پیتر با مدرسه به اردوی می‌رود و حین این اردو موجودی به شهر حمله می‌کند پیتر پارکر در لباس مرد‌عنکبوتی به کمک قهرمانی به نام میستریو می‌رود و موجود بیگانه را شکست می‌دهد اما می‌فهمد میستریو همه را فریب داده و چنین موجودی وجود ندارد به این ترتیب او باید به جنگ میستریو برود.

سال 2019 129 دقیقه جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

دور از خانه یک قسمت از مجموعه‌ فیلم‌های ابرقهرمانی مارول است. ساختار اصلی این فیلم‌ها مقابله یک یا چند ابرقهرمان است که در برابر یک قدرت بیگانه قرار می‌گیرند و جهان را نجات می‌دهند. از آنجایی که فرزندتان در نوجوانی درگیر مسائل اخلاقی‌است با او درباره نسبتش با جهان و وظایفش نسبت به مردم صحبت کنید. اینکه او تا چه حدی باید از زندگی خود بگذرد تا به بقیه کمک کند. همچنان از آنجا که ممکن ذهن فرزندتان در سنین نوجوانی درگیر مسائل احساسی باشد توجه داشته باشید که روابط عاطفی در این فیلم دیده می‌شود

خلاصه: تلاش برای رسیدن به روابط عاشقانه در سن نوجوانی از روایت‌های اصلی این فیلم است

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

با فرزند خود درباره میزان خشونت فیلم صحبت کنید

از فرزند خود بپرسید اگر جای پیتر بود پیش دوستانش برمی‌گشت یا به کمک جهان می‌رفت

ادامه متن

داستان اثر

پیتر پارکر پسری است که قدرت ماورایی دارد و می‌تواند تبدیل به مرد عنکبوتی بشود. او همراه با خاله‌اش زندگی می‌کند و روابط خوبی با او دارد. پیتر همراه با دوستانش با مدرسه به اردوی علمی می‌رود و حین این اردو موجودی متشکل از چهار عنصر به شهر حمله می‌کند پیتر پارکر در لباس مرد‌عنکبوتی به کمک قهرمانی به نام میستریو می‌رود و موجود بیگانه را شکست می‌دهد اما متوجه می‌شود که میستریو همه را فریب داده و چنین موجودی وجود ندارد به این ترتیب او باید به جنگ میستریو برود. در پایان داستان او میستریو را شکست می‌دهد و جهان نجات پیدا می‌کند

جزئیات اثر

ژانر اثر:ابرقهرمانی

کارگردان: جان واتس

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه

افزودن دیدگاه در مورد مرد عنکبوتی: دور از خانه

مناسب برای رده سنی
این اثر چطور بود

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>