مرد آهنی ۳

بررسی تخصصی فیلم 3 iron man

مرد آهنی ۳

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

2 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
14 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

 ماندارین، سرکرده‌ی یک گروه تروریستی است که می‌خواهد با گروگان‌گیری و قتل و ایجاد رعب‌ووحشت به اهدافش برسد، مرد آهنی که او را حریف قدرتمندی نمی‌داند، نشانی خانه‌اش را در رسانه‌ها منتشر می‌کند و او را به مبارزه می‌طلبد، فردای آن روز عده‌ای منزلش را نابود می‌کنند، همه فکر می‌کنند مرد آهنی هم مرده است، درصورتی‌که او هنوز زنده است و درحال پیداکردن راهی برای نابودی ماندارین می‌باشد.

سال 2013 130 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
خشونت

انفجار، شلیک، قتل، غارت، شکنجه و درگیری از صحنه‌های خشونتی است که در این اثر نمایش داده شده است. داستان مرکزی فیلم درباره‌ی درگیری تونی استارک و دشمنش، ماندارین، شکل گرفته است.

جزئیات
ترس

تقریباً نمایش ترس در این محصول وجود ندارد. صحنه‌هایی که در آن ماندارین اقدام به کشتار مردم می‌کند یا درحال شکنجه‌ی تونی است، می‌توان به‌عنوان نمایش ترس درنظر گرفت.

جزئیات
ناهنجاری اجتماعی

در همان ابتدای فیلم، تونی استارک درحال نوشیدن مشروبات الکلی است. در دو قسمت دیگر فیلم، پوشش نامناسب و برهنگی بانوان نمایش داده شده است.

جزئیات
پیام مثبت

تلاش تونی استارک برای حاکم‌کردن صلح بر جهان با استفاده‌ی صحیح از قدرتی که دارد، نشان‌دهنده‌ی اهمیت صلح است. باید توجه داشت او در این مسیر از قدرتش برای کمک به دیگران استفاده می‌کند، برخلاف دشمنانش که قدرت خود را در راه نابودی جهان و رسیدن به منافع شخصی‌شان استفاده می‌کنند. تونی استارک از هیچ تلاشی برای نجات کشورش از مشکلات کوتاهی نمی‌کند.

جزئیات
الگوی مثبت

شخصیت مرد آهنی در این قسمت مانند قسمت‌های گذشته این محصول، بسیار قدرت‌مند، هوش‌مند و زیرک می‌باشد. او برای حل مشکلات خشمگین نمی‌شود و همیشه سعی می‌کند تصمیمات منطقی بگیرد، مواجهه او با مشکلات به‌صورتی است که هیچ‌گاه ناامید نمی‌شود و سعی می‌کند تا مشکلات را با اتکا به قدرت خود و استفاده از نظر دیگران حل کند. او در این قسمت در دو صحنه برای نجات جان دیگران فداکاری می‌کند.

اگر او جای تونی بود، چطور با آلدریچ برخورد می‌کرد؟

 اگر او جای مرد آهنی بود، چطور صلح را در جهان برقرار می‌کرد؟

خلاصه: اگر او جای مرد آهنی بود، چطور صلح را در جهان برقرار می‌کرد؟

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه