مرد آهنی ۲

بررسی تخصصی فیلم 2 Iron man

مرد آهنی ۲

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

2 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
14 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

پس از محاکمه‌ی مرد آهنی به‌خاطر قدرت زیادش، ایوان، از زندان فرار می‌کند و شروع به ساخت ربات‌هایی مثل مردآهنی می‌کند؛ اما تونی استارک از نقشه‌ی او باخبر می‌شود. این فیلم در سال ۲۰۱۰ توسط شرکت مارول تولید شده است و خشونت و ترس قابل توجهی دارد.

سال 2010 120 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
خشونت

ابتدای فیلم در تلویزیون دادگاه، قتل و کشتار روستاییان نمایش داده می‌شود، درگیری‌های تونی استارک و «سرگرد جیمز» در دو صحنه نمایش داده است که البته خیلی جدی نیست و زمانش کوتاه است؛ اما قسمت عمده درگیری‌ها میان ایوان و تونی استارک است.

جزئیات
ترس

به‌صورت کلی نمایش ترس در این محصول در چند صحنه خلاصه می‌شود که عموماً شامل صحنه‌هایی است که در آن ایوان درحال کشتن افراد شهر یا درگیری با تونی استارک است. در صحنه‌ی دیگری نیز ایوان، تونی استارک را به مرگ تهدید می‌کند.

جزئیات
ناهنجاری اجتماعی

تونی استارک، میلیاردری است که در مهمانی‌ها شرکت و خوش‌گذرانی می‌کند، مستی، نمایش برهنگی و مشروبات الکلی در این محصول وجود دارد.

جزئیات
پیام مثبت

تلاش برای کمک به دیگران و نجات مردم به‌وسیله‌ی قدرتی که در اختیار مرد آهنی قرار دارد، در این اثر دیده می‌شود. از طرفی تمام تلاش‌ها در مسیر برقرارکردن صلح و آرامش در بین مردم است. وطن‌پرستی هم یکی دیگر از پیام‌هایی است که این فیلم مخابره می‌کند.

جزئیات
الگوی مثبت

تونی استارک یا همان مرد آهنی، شخصیتی بسیار قدرت‌مند با نفوذ کلام بالا می‌باشد که سعی در نجات دنیا و نابودی دشمنان زمین دارد. او در مواجهه با مشکلات، فکر می‌کند و راه‌حل مناسبی برای حل آن‌ها پیدا و بسیار امیدوارانه عمل می‌کند، از طرفی خود را سرباز وطن می‌داند و معتقد است باید برای نجات و حفظ کشورش هرکاری که از دستش برمی‌آید انجام بدهد. او در همین حال به مشورت دیگران توجه نمی‌کند و سعی می‌کند اشتباهاتش را با اتکا به خودش حل کند.

ادامه متن

 آیا او دوست دارد به جای ایوان باشد؟

اگر مرد آهنی خطری برای مردم به حساب می‌آید، چه روش‌هایی وجود دارد تا بشود او را کنترل کرد؟

خلاصه: آیا او دوست دارد به‌جای ایوان باشد؟

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه