• امروز : 27 مهر 1400
logo

نقد و بررسی فیلم مبارک (Mobarak)

author-img

توسط : ثمین نکوفر ارزیاب کدومو

3 هفته پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 10 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

اژدهای بدجنس قصد دارد شخصیت‌های شاهنامه را از بین ببرد. رستم را مانند کاوه آهنگر، فریدون و آرش کمانگیر به اسارت درمی‌آورد تا با شروع تابستان همه‌ی آن‌ها نابود شوند. مبارک و دوستانش تلاش می‌کنند تا بتوانند آن‌ها را نجات دهند که با کمک گل‌پری نوه‌ی پیرمرد موفق می‌شوند.

سال 1396 79 دقیقه جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

در عصر کنونی و با حضور رسانه‌های متنوع، بسیاری از اسطوره‌ها و شخصیت‌های افسانه‌ای ما به‌خاطر ضعف فعالان حوزه‌ی فرهنگ و رسانه، یا فراموش شده‌اند یا خیلی به آن‌ها پرداخته نمی‌شود. پیشنهاد می‌شود برای فرزندانمان کتاب‌ها یا فیلم‌هایی نظیر «مبارک» را پخش کنیم یا درمورد این شخصیت‌ها با آنان به گفت‌وگو بنشینیم و آنان را معرفی کنیم.

خلاصه: معرفی شخصیت‌های افسانه‌ای و اسطوره‌ای.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

با فرزندانتان درباره‌ی شخصیت‌های اساطیری و افسانه‌ای به گفت‌وگو بنشینید و از آنان بپرسید کدام‌یک از این شخصیت‌ها را می‌شناسند؟ به کدام یک از آنان علاقه‌ی بیشتری دارند؟ کدام خصوصیت این شخصیت‌ها آن‌ها را مجذوب خود کرده است؟ ویژگی شخصیت‌های افسانه‌ای و اساطیری ایران در مقایسه با شخصیت‌های خارجی چیست؟ چه شخصیت‌های دیگری می‌شناسند که در این فیلم به آن‌ها پراخته نشده بود؟ دوست دارند داستان کدام شخصیت‌های افسانه‌ای را ببینند؟

خلاصه: گفت‌وگو درباره‌ی شخصیت های اساطیری

داستان اثر

اژدهای بدجنس که دو مار بر شانه‌هایش دارد قصد دارد شخصیت‌های شاهنامه را از بین ببرد. او رستم و کاوه و فریدون و آرش کمانگیر را به اسارت درمی‌آورد تا با شروع تابستان همه‌ی آن‌ها نابود شوند. مبارک و دوستانش تلاش می‌کنند تا بتوانند آن‌ها را نجات دهند. آن‌ها با کمک گل‌پری، نوه‌ی پیرمرد، موفق می‌شوند.

جزئیات اثر

کارگردان: محمدرضا نجفی امامی

نویسنده: بهروز واثقی

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه

افزودن دیدگاه در مورد مبارک

مناسب برای رده سنی
این اثر چطور بود

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>