• امروز : 28 مرداد 1401
logo

نقد و بررسی فیلم ما می‌توانیم قهرمان باشیم (We Can Be Heroes)

author-img

توسط : مهسا خاکپور ارزیاب کدومو

11 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

2428 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 12 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.
ابرقهرمانان از فضایی‌هایی که به زمین حمله کرده‌اند شکست می‌خورند و حالا فرزندانشان که قدرت‌های خارق‌العاده‌ای دارند تلاش می‌کنند مردم و والدین خود را نجات دهند. خشونت‌ها و ترس‌ها در این فیلم فانتزی است و بچه‌ها مسیر ماجراجویانه‌ای برای خودباوری و پرورش استعداد‌هایشان در طول فیلم طی می‌کنند.

ژانر : ابرقهرمانی

سال 2020 100 دقیقه جزئیات کامل اثر
12 مناسب خانواده 10 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

kodoumo-logo 13 +
بر اساس 2 رای

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

فیلم «ما می‌توانیم قهرمان باشیم» یک فیلم ساده و سرگرم‌کننده و تولید سال 2020 است که به ماجراجویی‌های فرزندان ابرقهرمانان می‌پردازد. این بچه‌ها برای نجات والدینشان با موجودات فضایی درگیر می‌شوند.

این فیلم به فراخور ژانر فانتزی و ماجراجویانه‌ای که دارد، صحنه‌های زیادی از فرار از دست ماموران، موجودات فضایی و درگیر شدن با آن‌ها را به نمایش می‌گذارد. خشونت‌های فیلم بیشتر جنبه‌ی فانتزی دارد و کسی صدمه‌ی جدی نمی‌بیند.

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

به نظر تو میسی در ابتدای فیلم چه احساسی درمورد ابرقهرمان‌نبودنش دارد؟ اگر تو به‌جای میسی بودی چه احساسی داشتی؟

آیا ممکن است کسی در دنیای واقعی قدرتی خارق‌العاده داشته باشد؟

ادامه متن

داستان اثر

بعد از اینکه ابرقهرمانان در مبارزه با فضایی‌ها شکست می‌خورند و اسیر می‌شوند؛ بچه‌های آن‌ها که قدرت‌های ویژه‌ای دارند تصمیم می‌گیرند که از پناهگاه فرار کنند و خودشان مردم و والدینشان را نجات دهند. آن‌ها برای تمرین و تعلیم پیش مادربزرگ میسی می‌روند. مادربزرگ مربی همه‌ی ابرقهرمانان بوده. او از میسی می‌خواهد که خودش رهبری گروه را به عهده بگیرد. میسی قدرت خارق‌العاده‌ای ندارد، بنابراین خودش را در مقام رهبر نمی‌تواند باور کند. در نهایت بچه‌ها خودشان را به سفینه‌ی اصلی فضاییان می‌رسانند و می‌فهمند رمز پیروزی‌شان کار دست جمعی و گروهی است. آنها بعد از نجات والدینشان متوجه می‌شوند که فضایی‌ها قصد نابودی زمین را نداشته‌اند، بلکه قصد داشتند با یک امتحان بزرگ قدرت ابرقهرمانان هرچه زودتر به وارثان آن‌ها یعنی همین بچه‌ها انتقال پیدا کند تا کهکشانی امن‌تر داشته باشند.

جزئیات اثر

کارگردان: رابرت رودریگز/Robert Rodriguez

نویسنده: رابرت رودریگز/ Robert Rodriguez

ادامه متن

نظرات کاربران

بزرگسال

توسط : محمدامین کاویانی مهر

۲۸ اسفند ۱۴۰۰

مناسب سن 13 +

عالی

بزرگسال

توسط : محمدامین کاویانی مهر

۲۸ اسفند ۱۴۰۰

مناسب سن 13 +

عالی

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد ما می‌توانیم قهرمان باشیم

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!