• امروز : 27 مهر 1400
logo

نقد و بررسی فیلم لیگ عدالت (Justice League)

author-img

توسط : مهسا خاکپور ارزیاب کدومو

3 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 15 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

«لیگ عدالت» فیلمی در ژانر ابرقهرمانی، ماجراجویی و اکشن است. در این فیلم، موجودات یک سیاره‌ی دیگر که از ترس تغذیه می‌کنند به زمین آمده‌اند. بعد از کشته‌شدن سوپرمن و نبرد با کریپتونی‌ها، ترس در زمین زیاد شده و حالا فرصت مناسبی است که این موجودات به زمین حمله کنند و به اسپن‌ولف کمک کنند تا جعبه‌های مادر را برای نابودکردن این سیاره پیدا کنند. بتمن تلاش می‌کند یک گروه از ابرقهرمانان بسازد و بدون سوپرمن آن‌ها هنوز توان مقابله با اسپن‌ولف را ندارند؛ پس از جعبه‌ی سوم برای بازگرداندن سوپرمن به زندگی استفاده می‌کنند.

سال 2017 120 دقیقه جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

«لیگ عدالت» محصول سال 2017 در ژانر ابرقهرمانی ادامه‌ی داستان‌های دی‌سی کمیک است که این بار بتمن برای مقابله با دشمنی که از یک سیاره‌ی دیگر آمده و ارتشی از موجوداتی شبیه به حشرات دارد، ابرقهرمانان را برای یک کار تیمی دعوت می‌کند.

این فیلم مثل دیگر فیلم‌های این مجموعه، اکشن است و نمره‌ی بالایی در خشونت دریافت می‌کند. صحنه‌هایی از درگیری ابرقهرمانان با موجودات عجیب‌وغریبی که از ترس انسان‌ها تغذیه می‌کنند و بعد از کشته‌شدن سوپرمن و حمله‌ی کریپتونی‌ها در قسمت‌های قبل، حالا مردم عادی ترس بیشتری دارند.

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

با فرزند خود درمورد اهمیت کار تیمی صحبت کنید.

درمورد ویژگی‌های انسانی که بین ابرقهرمانان و انسان‌های عادی مشترک است مثل دلسوزی و همدلی از فرزند خود سؤال بپرسید.

ادامه متن

داستان اثر

بتمن سعی می‌کند برای مقابله با موجوداتی که به زمین حمله کرده‌اند تیمی از ابرقهرمانان تشکیل دهد. آن‌ها درنهایت متوجه می‌شوند این موجودات به‌دنبال سه جعبه‌ی مادر هستند که ادغام آن‌ها قدرتی به‌اندازه‌ی نابودی یک سیاره و به‌وجودآوردن یک سیاره‌ی دیگر دارد.

اسپن‌ولف با به‌دست‌آوردن این جعبه‌ها قصد نابودی زمین را دارد. او یک جعبه را از آمازون‌ها و یک جعبه را از آتلانتیسی‌ها می‌دزدد. بتمن متوجه می‌شود تیمش بدون سوپرمن نمی‌تواند موفق شود؛ پس تصمیم می‌گیرد او را زنده کند. آن‌ها جعبه‌ی سوم را که در دست انسان‌ها بوده قبل از اسپن‌ولف پیدا می‌کنند و با استفاده از نیروی آن تلاش می‌کنند سوپرمن را دوباره به زندگی بازگردانند تا دنیا را نجات دهند. اما آیا سوپرمن بعد از بازگشت روح خود را از دست‌ داده است؟

جزئیات اثر

کارگردان: زک اسنایدر / Zack Snyder

نویسنده: جری سیگل. جو شوستر Jerry Siegel. Joe Shuster /

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه

افزودن دیدگاه در مورد لیگ عدالت

مناسب برای رده سنی
این اثر چطور بود

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>