• امروز : 6 خرداد 1403
logo

نقد و بررسی فیلم فسیل

author-img

توسط : مریم رضایی ارزیاب کدومو

1 سال پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

221516 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 14 +
این ستاره‌ها کیفیت فنی محصول بوده و فارغ از معیارهای تربیتی و ارزش‌های اخلاقی به اثر داده شده است. ارزیاب براساس میانگین امتیاز اثر در پلتفرم‌های مختلف و نگاه فنی خود به محصول این امتیاز کیفی را برای محصول لحاظ کرده است.

فیلم «فسیل» روایتی کمدی از فراز و نشیب‌های زندگی خواننده‌ای در انتهای دوره پهلوی و ابتدای انقلاب اسلامی‌ست. او که دوره انتقال حاکمیت را در کما به سر می‌برد، از تحولات بی‌خبر است و همین بی‌خبری از شرایط جدید، لحظات خنده‌داری را برای مخاطب به وجود می‌آورد. در این فیلم، طبق روال مرسوم اکثر فیلم‌های کمدی، خنده‌گرفتن از مخاطب، با شوخی‌های جنسی و لودگی اتفاق می‌افتد و فضای ناسالمی را برای افراد کمتر از 14 سال فراهم می‌‌آورد.

ژانر : کمدی

سال 1399 100 دقیقه جزئیات کامل اثر
891 مناسب خانواده 510 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

kodoumo-logo 9 +
بر اساس 63 رای

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

فیلم کمدی «فسیل» داستان یک خواننده، پیش از انقلاب است که هرطور شده سعی می‌کند خودش را به شاه نزدیک کند و افتخار و موقعیتی برای خود دست و پا کند، اما از بد روزگار، او به مدت ده سال به کما می‌رود و در دوره پیروزی انقلاب اسلامی به هوش می‌آید. همه موقعیت‌ها و موفقیت‌های او پیش از انقلاب، برایش دردسرساز می‌شود و این دردسرها، موقعیت‌های طنزی را برای مخاطب به وجود می‌آورد.

در این فیلم، ناهنجاری‌ اجتماعی به شکل شوخی‌های دوپهلو با مضامین جنسی ظاهر می‌شود که ممکن است مورد توجه مخاطب کودک قرار نگیرد، اما این مسئله به معنی عدم تاثیرگذاری آن نیست. بنابراین بهتر است هنگام تماشا، به رده‌بندی سنی +14 سال آن توجه کنید.

خلاصه: با توجه به اینکه، شوخی‌های موجود در فیلم، از جنس شوخی‌های جنسیتی هستند، تماشای آن برای گروه سنی +14 سال توصیه نمی‌شود.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

از فرزندتان بپرسید که اگر کسی در موقعیت مشابه اسی قرار گیرد، وظیفه ما نسبت به او چیست و چه کمکی از دستمان بر می‌آید؟ از او بپرسید که چرا اسی نمی‌توانست خودش را با موقعیت جدید وفق دهد؟ دلیل گروه بلک داگز از نزدیک‌شدن به شاه چه بود؟

خلاصه: درباره اتفاقی که برای اسی افتاد و تبعات آن با یکدیگر صحبت کنید.

داستان اثر

اسی، حسن و صفا، که عضو گروه خوانندگی بلک داگز هستند، برای معروفیت و موفقیت نقشه‌های زیادی دارند؛ اسی و حسن به دنبال این هستند که با اجرا در مقابل شاه، به معروفیت برسند و صفا سعی می‌کند با سرودن ترانه‌های اعتراضی، محبوبیتی بین مردم کسب کند. آن‌ها به خاطر ترانه‌ای اعتراضی که برای خلق ستم‌دیده می‌خوانند، به زندان ساواک رفته و مجبور می‌شوند برای آزادی، ترانه‌هایی برای اعلی حضرت بخوانند.

دست بر قضا و طی تصادفی، اسی به کما می‌رود و ده سال بعد به زندگی باز می‌گردد. او بعد از به هوش آمدن متوجه می‌شود که شاه فرار کرده و جمهوری اسلامی بر سر کار آمده‌است، همچنین فرنگیس، نامزدش، ازدواج کرده و حسن به کمیته و صفا به مجاهدین خلق پیوسته‌است. او که پیش از کما، به دنبال معروفیت و مطرح‌شدن از طریق نزدیک‌شدن به شاه بود، حالا مورد اتهام بسیج قرار گرفته و رفتارش زیر ذره‌بین است.

 اسی به سراغ فرنگیس می‌رود و متوجه می‌شود که او طلاق گرفته، پس او را از پدرش خواستگاری کرده و با او ازدواج می‌کند. در شب عروسی اسی، بین صفا و حسن که در دو گروه مقابل هم قرار دارند، درگیری صورت می‌گیرد و به سبب آن باز هم اسی به کما رفته و در دهه 80 شمسی، چشم باز می‌کند....

جزئیات اثر

کارگردان/ مولف: کریم امینی

نویسنده/ مترجم: کریم امینی

نام تهیه کننده: سید ابراهیم عامریان

نام بازیگران: بهرام افشاری- غلام‌رضا نیکخواه- هادی کاظمی- ایمان صفا- الناز حبیبی- الهه حصاری

نام شخصیت ها: اسی: خواننده‌ای نوپا که برای معروفیت و ثابت‌کردن خود به پدر نامزدش، سعی دارد به دربار شاه رفته و برای او آهنگی اجرا کند. او طی حادثه‌ای به کما می‌رود و ده سال بعد، در سال‌های بعد از جنگ تحمیلی، به هوش می‌آید. اسی نمی‌تواند خودش را با زمانه وفق دهد و عدم تطابق او با اوضاع جدید، مشکلاتی را برایش به وجود می‌آورد.

حسن: دوست اسی و یکی از اعضای گروه بلک داگز که بعدها با پری، خواهر اسی، ازدواج می‌کند. حسن بعد از انقلاب به کمیته می‌پیوندد و با شرکت در جبهه جنگ مجروح می‌شود.

صفا: نفر سوم گروه بلک داگز. او از همان قبل انقلاب، مشغول شرکت در جنبش‌های مردمی و حرکت علیه رژیم شاهنشاهی بود، اما با پیروزی انقلاب، به گروهک مجاهدین خلق پیوست و در نقطه مقابل حسن قرار گرفت.

فرنگیس: نامزد اسماعیل که به خاطر مخالفت پدرش، نتواست با او ازدواج کند. فرنگیس بعد از به کما رفتن اسی، ازدواج می‌کند و چندسال بعد از همسرش جدا می‌شود. فرنگیس و اسی، بعد از 10 سال، با یکدیگر ازدواج می‌کنند.

کشور سازنده: ایران

کمپانی سازنده: عامریان فیلم

نظرات کاربران

بزرگسال

توسط : نازنین بهزادی

۲ خرداد ۱۴۰۳

مناسب سن 10 +

برای گذروندن ساعتی به خنده، فیلم خوب و دوست‌داشتنی‌ای بود. نویسنده‌ی این مطلب در سایت حتی تفاوت بین کمیته و بسیج رو نمی‌فهمد بعد میاد و فیلم نقد و بررسی می‌کنه. بازی بهرام افشاری و کارگردانی کریم امینی بسیار خوب. موفق باشن

بزرگسال

توسط : Bahar Akhavan

۲ فروردین ۱۴۰۳

مناسب سن 5 +

اصلا فیلم جالبی نبود.به ردپای هتل نمیرسه.موندم چرا آنقدر طولانی تو سینما هست

بزرگسال

توسط : حسین جوکار

۲۹ اسفند ۱۴۰۲

مناسب سن 18 +

واقعا این فیلم چی میخواد نشون بده فقط پرخاش و فحش انرژی منفی کجای این فیلم طنز فحش ، از کی فحش دادن طنز شده . فقر فرهنگی در سینما بیداد میکنه

بزرگسال

توسط : ایسا کریمی

۱۹ اسفند ۱۴۰۲

مناسب سن 10 +

این فیلم خیلی عالیه بنظر من اگر بهرام افشاری در این فیلم بازی نمیکرد اصلا جذابیت نداشت

بزرگسال

توسط : شکیبا حافظی پور

۱۸ اسفند ۱۴۰۲

مناسب سن 10 +

فیلم خوبی است و یاد آور خاطره های ستم های ساواک است و مردم را در برابر گذشته آگاه می کند.

بزرگسال

توسط : آرامیس آشوری

۱۲ اسفند ۱۴۰۲

مناسب سن 9 +

فیلم بسیار باحالی بود نسبت به فیلم های دیگه عالی بود برای مثال هتل و شهر هرت خیلی فیلم های ابکی بودند اما من واقعا از این فیلم خوشم اومد توصیه می کنم حتما ببینید واقعا خیلی خوب بود تشکر میکنم از شما

بزرگسال

توسط : محمد صادق مهقانی

۲۸ دی ۱۴۰۲

مناسب سن 18 +

خیلی بده توصیه می کنم با بچه های خود این فیلم را تماشا نکنید

بزرگسال

توسط : Mehrdad Kd

۵ دی ۱۴۰۲

مناسب سن 5 +

واقعا مفهوم این فیلم چه بود؟ بلاخره طنز باید مفهومی‌رو برسونه دیگه! آیا فیلم میخواست بگه به افراد هنرمند ظلم واقع میشه و توی دوره های مختلف هم این موضوع وجود داره!؟ من چیزی که متوجه شدم این بود که اولا اسی اصلا هنرمند نبود و به واسطهوی این شغل سعی میکرد به یه جایگاهی برسه چه زمان شاه که میخواست داخل کاخ بخونه و چه بعدازانقلاب که قصدداشت دوباره گروهشو تشکیل بده و انقلابی بخونن، تنها درد اسی رسیدن به شهرت و پول بود که خب هرگز هم نتونست به هدفش برسه و اگر منظور نویسنده این بوده پیغام خوبی بوده، اینکه افراد زیادی برای نام و نان همه کار میکنن حالا چه باهنر و چه با سیاست و... و خب خیلیهام ممکنه مثه اسی اصلا نفهمن دارن چیکار میکنن(مثه اون بخشی که توی فیلم‌بازی کرد) و خب به هدفشون نمیرسن، ولی من حس کردم داره اسی رو به عنوان یک هنرمند توجیه میکنه و اون رو بی خبر همه جا یه آدم معصوم جلوه داده که رژیمهای مختلف نذاشتن رشد کنه، این بخشش یه مقدار هنوز گنگه واسم، ولی در مورد صفا و سعید شاید میخواسته جنگ هفتاد و دوملت رو توضیح بده که هر سه ی اینها ره افسانه زدند و حقیقت رو ندیدند حالا بماند که یه مقدار هم به سمت سعید چربید ولی خود سعید به شدت قابل نقده، در هر صورت من نظرم اینه که فیلم جالبی نیست درکل و حتی الفاظ و ادبیات درستی هم توش استفاده نمیشه، متاسفانه نمیدونم این چه بدبختی هستش که انقدر سعی میشه این الفاظ رکیک رو بین مردم عادی سازی کنن

بزرگسال

توسط : ثریا امیری

۱۶ آذر ۱۴۰۲

مناسب سن 18 +

فیلم فوق العاده چرت و مزخرفیه که اصلاً توصیه میکنم که نبینین خیلی مزخرفه

بزرگسال

توسط : آروین عزیزپور

۱۴ آذر ۱۴۰۲

مناسب سن 18 +

این فیلم کیفیت پرده ای ۳ روز دیگه بیاد بیرون

بزرگسال

توسط : حسین جعفری رنجبر

۹ آذر ۱۴۰۲

مناسب سن 16 +

جز بهترین فیلم ژانر طنز کریم امینی هر چند که بی و عیب نقص نیست و بهتر از شهر هرت هست و زیادی از حد استاندارد روی پرده سینما هست نهایت بیست و نهم خرداد ماه امسال باید از پرده سینما برداشته میشد و فیلم های شهر هرت، فسیل زیادی روی پرده سینما هستند، نکته ساواک هیج وقت کسی شکنجه نکرد و کسی توی اعتراضات پنجاه و هفت و غیره حتی کسی بکشه یا شکنجه بده و تا مرگ پیش بره

بزرگسال

توسط : سی سی هیتی

۲۷ آبان ۱۴۰۲

مناسب سن 5 +

فیلم فوق العاده خوببببببببببببی بود

بزرگسال

توسط : اتخاتاا نمنددا

۸ آبان ۱۴۰۲

مناسب سن 18 +

.

بزرگسال

توسط : محمدسپهر آشتیانی

۱ مهر ۱۴۰۲

مناسب سن 1 +

بهترین فیلمی که تو عمرم دیدم (کسانی که طنز و کمدی درک ندارند خوششون نمیاد)

بزرگسال

توسط : عارفه کبیری

۲۸ شهریور ۱۴۰۲

مناسب سن 1 +

اصلا فیلم خوبی نبود کلی آثار بد تربیتی به خصوص برای نوجوان و کودک وکلا حس میکنم وقتما هدر دادم واین فیلم هیچ ارزشی نداشت برای دیدن

بزرگسال

توسط : عارفه کبیری

۲۸ شهریور ۱۴۰۲

مناسب سن 1 +

اصلا فیلم خوبی نبود کلی آثار بد تربیتی به خصوص برای نوجوان و کودک وکلا حس میکنم وقتما هدر دادم واین فیلم هیچ ارزشی نداشت برای دیدن

بزرگسال

توسط : کیان حسینی

۲۸ مرداد ۱۴۰۲

مناسب سن 10 +

خیلی خنده دار و باحال بود

بزرگسال

توسط : رها مرادی

۲۵ مرداد ۱۴۰۲

مناسب سن 5 +

خیلی عالی بود حتما پیشنهاد میکنم ببینید من الان خودم دوبار هست که میبینم این فیلمو فوق العاده اس

بزرگسال

توسط : اندی گیریفیتس

۲۱ مرداد ۱۴۰۲

مناسب سن 14 +

من خیلی مودبانه مخالفت میکنم و میگم که واقعا اعصاب من رو خورد کرد. به نظر همگان احترام میگذارم اما پیشنهاد نمیکنم که این فیلم رو ببینید. من بشخصه با آقای رضا محمدی موافقت میکنم که حال عمومی مردم بده و ما نباید با موافقت نا مناسب نمک روی زخم بپاشیم. فیلم رو نقد میکنم و راجب همون قضاوت میکنم. شما خودتون رو جای بهرام افشاری بگذارید اول هی مدام بخاطر اشتباهات کوچیک شکنجه شی بعد دو قدمی موفقیت نصادف کنی بری تو کما از کما که بیرون میایی چند نفر از اعضای خانوادت فوت کرده باشن بر خلاف میلت هم گروهیت با فامیلت ازدواج کرده باشه هیچ کس کارهای خوبت رو یادش نیست و آخرش سر مراسم اقد با عشقت کنار نارنجک بری تو کما دباره از کما بیرون بیایی و دوباره به سختی عشقت رو پیدا کنی واقعا اعصابت خورد نمیشه؟

بزرگسال

توسط : پروانه سادقی

۱۱ مرداد ۱۴۰۲

مناسب سن 8 +

عالی عالی عالی واقعا خیلی خیلی خوب بود

بزرگسال

توسط : پروانه سادقی

۱۱ مرداد ۱۴۰۲

مناسب سن 8 +

عالی عالی عالی واقعا خیلی خیلی خوب بود

بزرگسال

توسط : پروانه سادقی

۶ مرداد ۱۴۰۲

مناسب سن 18 +

دوست داشتم واقعی عالی بود

بزرگسال

توسط : HA Gh

۲۲ تیر ۱۴۰۲

مناسب سن 8 +

فیلی بسیار عالی، خوش ساخت و البته مهیج ثانیه به ثانیه با فیلم پیش میری و لحظه ای از اون جدا نمی شی . این فیلم با موفقیت تونسته مردم رو بخندونه . پیشنهاد می کنم با خانواده ببیند و حتما در سینما اصلا وضع جو سالن سینما خیلی خوبه هر چند دقیقه یکبار سالن از خنده میره روی هوا.

بزرگسال

توسط : علی داوری

۱۸ تیر ۱۴۰۲

مناسب سن 18 +

فیلم بسیار پر هیجان

بزرگسال

توسط : مریم کشاورز

۱۴ تیر ۱۴۰۲

مناسب سن 5 +

از تماشای فیلم راضی هستم . ارزش خرید بلیط سینما رو داشت . البته از لحاظ فیلمنامه خیلی ایراد داشت اما نسبت به خیلی از فیلم های ایرانی در درجه بالاتری هست . اگه بخواهیم حال خوبی کسب کنیم تماشای این فیلم گزینه خوبی است . تماشای اون رو پیشنهاد می کنم . حتما با خانواده و دوستان به سینما بروید و این فیلم رو ببینید ارزشش به تماشای چند نفره است

بزرگسال

توسط : محبوبه سلامت

۱۴ تیر ۱۴۰۲

مناسب سن 15 +

خیلی راضی بودیم

بزرگسال

توسط : ارشیا لشکری

۱ تیر ۱۴۰۲

مناسب سن 7 +

فوق العاده بود

بزرگسال

توسط : عرفان شهامت زاده

۲۷ خرداد ۱۴۰۲

مناسب سن 5 +

سلام ببخشید فیلم را کجا تماشا کنم اگه زحمتی نمیشه بهم بگین

بزرگسال

توسط : کیم الف

۲۷ خرداد ۱۴۰۲

مناسب سن 1 +

ببینید خواهشا برا هر چیزی بحث خرابی حال وزندگی رو به وس، نکشید هیچ ربطی نداره این یه فیلمه فقط خیلی هم عالی خسته نباشید به تمام عوامل این فیلم.واینکه میری تو هر سایتی نظر سنجی بخونی یه چیزای بی مورد وبی ربطی به موضوع بیان میشه.ربط نداره خواهشا از حاشیه بپرهیزید

بزرگسال

توسط : محمد متین حداد

۲۴ خرداد ۱۴۰۲

مناسب سن 18 +

دمتون گرم

بزرگسال

توسط : محمد حسین هنرمند

۲۳ خرداد ۱۴۰۲

مناسب سن 8 +

فیلم بسیار عالی بود کلی خندیدیم و کسانی که میگن خوب نبود اگر یکم به صدای خنده های مردم تو سینما گوش بدن می‌فهمن همه فیلم رو دوس داشتن

بزرگسال

توسط : مصیب کوهستانی

۲۱ خرداد ۱۴۰۲

مناسب سن 5 +

فیلم فسیل خریداری کردم ولی دانلودنشدراضی نیستم

بزرگسال

توسط : ارسلان مرادی

۱۳ خرداد ۱۴۰۲

مناسب سن 5 +

خیلی قشنگ بود آقای امینی عزیز خسته نباشید بسیار بسیار فیلم کمدی و خفنی ساختید.هرکی میگه این فیلم لودگی بود و شوخی های پشت وانتی داشت از نظرم تقصیر خودشه که نپسندیده آقای اشکانیان از شما بعیده واقعا

بزرگسال

توسط : سحر طالبی

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

مناسب سن 5 +

با اینکه علاقه زیادی به فیلم کمدی ندارم ولی این فیلم واقعا برام جذاب بود

بزرگسال

توسط : صدرا صدراتوسلی

۷ خرداد ۱۴۰۲

مناسب سن 10 +

سلام کی فسیل پخش میشه تو گوشی

بزرگسال

توسط : طاها چراغی

۵ خرداد ۱۴۰۲

مناسب سن 11 +

عالی بهترین فیلم در دنیا بود حتی با بازیگری بهرام افشاری

بزرگسال

توسط : طاها چراغی

۵ خرداد ۱۴۰۲

مناسب سن 11 +

عالی بهترین فیلم در دنیا بود

بزرگسال

توسط : محمد محمودی

۳ خرداد ۱۴۰۲

مناسب سن 5 +

بسیار سینمایی جذابی است فقط زمانش کمه ولی بهترینه

بزرگسال

توسط : 00000 000

۲ خرداد ۱۴۰۲

مناسب سن 3 +

عالی درجه یک بازی بهرام افشاری درجه یک

بزرگسال

توسط : 00000 000

۲ خرداد ۱۴۰۲

مناسب سن 3 +

عالی

بزرگسال

توسط : مژگان پریشانی

۲ خرداد ۱۴۰۲

مناسب سن 5 +

بی خیال بابا چه توقعی مگه از فیلم وبازیگر دارید همینکه برای یک بار هم خندیده باشید کافیه به نظر من فیلم خیلی خوبی بود

بزرگسال

توسط : مهدیه مقدم

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

مناسب سن 7 +

بسیار عالی مخصوصا با بازی عالی بهرام افشاری عزیز ستاره این فیلم ❤❤

بزرگسال

توسط : امین سیدی

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

مناسب سن 5 +

خوب بود. هر عاملی که لحظات شادی ایجاد کنه خوبه

بزرگسال

توسط : مرتضی مرتضی پور

۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

مناسب سن 5 +

همینکه ادعا دارید بهترین کمدی نوستالژیک ایران ،هست ،معلوم میشه اصلا از کمدی هیچی نمیدونید . ۲دقیقه از هرکدام فیلم‌های پرویزصیاد و هرکسی دیده باشه ،فسیل و میندازه توآشغالا

بزرگسال

توسط : سجاد براتی

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

مناسب سن 5 +

خیلی خوب بود از اول تا آخر خندیدم

بزرگسال

توسط : رضا محمدی

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

مناسب سن 1 +

حال عمومی مردم بد است و این فیلم نمی تواند درمان درد و غم هموطنان باشد،ای کاش یاد بگیریم به غم مردم احترام بگذاریم و با خنده بی موقع نمک به زخم نباشیم. فیلم نامه و جلوه های ویژه ضعیف، شوخی های فیلم لودگی، خنداندن مردم با قد بلند بازیگر،لطفا ننویسید نوستالژی ترین فیلم کمدی،اگر معیار فروش بالا است، علت گرانی بلیط بوده،من فیلم های اجاره نشین ها و رضا مارمولک را به لحاظ زمانی که حال مردم خوب بود و طنز درست استفاده شده بود در ذهنم ماندگار شد، این فیلم، مثل حباب روی آب فراموش میشه.

بزرگسال

توسط : زهرا محمدی

۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

مناسب سن 7 +

بنظرم خیلی فیلم خوبیه و اونایی هم ک میگن برای رده سنی زیر چهارده سال مناسب نیس بنظر من هیچ مشکلی نداره و کودک های زیر چهارده هم میتونن ببینن

بزرگسال

توسط : رها صالحی

۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

مناسب سن 11 +

خیلی عالی واقعا خیلی قشنگ بود از اول تا اخره صدای خنده داخل سالن سینما پیچیده بود.

بزرگسال

توسط : نادیا رفیعی

۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

مناسب سن 5 +

بهترین فیلم طنز بود که دیدم بیخودم نظر بد ندید

بزرگسال

توسط : Sep Mir

۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

مناسب سن 10 +

بعد مدتها در سينماي ايران يه طنز قوي ديده شد

بزرگسال

توسط : امیر اشکانیان

۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

مناسب سن 18 +

شوخی های زننده و جنسی آفت سینمای دوره ی اخیر ما بوده ، ولی درون مایه طنزش باعث آوردن مردم به سینما و زنده نگهداشتن این صنعت در کشور هست.بازی زیبای هنرپیشه نقش اول و موقعیت های ویژه ای که براش پیش میاد با ظرافت کارگردان و فیلمنامه نویس به خوبی اجرا شدن و به نظرم بهترین فیلم از نظر مخاطب پسندی چند وقت پسینه،به ویژه با دید تقریبن مثبتی ک به زمان پهلوی دارن.سعی هم شده عوامل ساواک تطهیر بشن.ولی در کل عالی

بزرگسال

توسط : رضا خدابنده لو

۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

مناسب سن 10 +

عالی بود. خداییش حرف نداشت. از اول فیلم تا آخر فقط خندیدیم. تو این وضعیت خراب و زندگی پر از روزمرگی و استرس هر بهانه ای برای شاد بودن و خندیدن مغتنم هست. از نظر داستان خداییش بهتر از فیلم های طنز قبلی بود.

بزرگسال

توسط : سپهر مشهدی

۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

مناسب سن 5 +

به شدت مضخرف حیف پولی که دادم خیلی پشیمونم رفتم،خواهشا الکی از فیلم تعریف نکنید خیلیا نظراتو میخونن و تصمیم میگیرن خدایی ارزش نداره

بزرگسال

توسط : عرفان نوربخش

۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

مناسب سن 10 +

بسیار عالی بود من با اونایی که‌میگن بد بود مخالفم فوق العاده بود واسه اینکه آخر هفتتون رو بگذرونید بسیار عالیه

بزرگسال

توسط : محمد رستمی

۳۱ فروردین ۱۴۰۲

مناسب سن 5 +

من‌هنوز ندیدم اما گمونم خوب باشه دوستان راهنمایی کنید برم یا نرم

بزرگسال

توسط : سیما شجاعی

۱۵ فروردین ۱۴۰۲

مناسب سن 9 +

مزخرف ! بدون محتوا ! شخصا داشت خوابم میگرفت و حس می کنم تایممو هدر دادم با همچین فیلمی !

بزرگسال

توسط : فائزه افضل

۱۴ فروردین ۱۴۰۲

مناسب سن 5 +

بی نظیر بود ، نظر هر کسی که از سالن سینما بیرون اومدن هم همین بود، دوست دارم مجدد این فیلمو ببینم .

بزرگسال

توسط : کحمد پارسا عباسی

۱۱ فروردین ۱۴۰۲

مناسب سن 12 +

عالی‌‌بود

بزرگسال

توسط : ثنا حموله

۱۰ فروردین ۱۴۰۲

مناسب سن 9 +

عالی بود و طنز

بزرگسال

توسط : ثنا حموله

۱۰ فروردین ۱۴۰۲

مناسب سن 9 +

عالی بود و طنز

بزرگسال

توسط : روشا سیحونی

۱۰ فروردین ۱۴۰۲

مناسب سن 9 +

فیلم فسیل خیلیییییییییییییی قشنگ بود

بزرگسال

توسط : روشا سیحونی

۱۰ فروردین ۱۴۰۲

مناسب سن 9 +

فیلم فسیل خیلیییییییییییییی قشنگ بود

بزرگسال

توسط : ارتام شهرامی

۹ فروردین ۱۴۰۲

مناسب سن 5 +

استوراغ بود

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد فسیل

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!