• امروز : 29 شهریور 1400
logo

نقد و بررسی فیلم شکارچی: جنگ زمستان (The Huntsman: Winter's War)

author-img

توسط : ریحانه علیپور ارزیاب کدومو

1 هفته پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 18 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

راونا و فریا، دو خواهر شیطانی که درحال آماده‌شدن برای تسخیر سرزمینی دیگر هستند، توسط اریک و سارا متوقف می‌شوند. اریک همان شکارچی‌ای بود که قبلاً به سفیدبرفی در شکست‌دادن راونا کمک کرده بود. این محصول پیش‌درآمدی بر فیلم «سفیدبرفی و شکارچی 2012» است و در ژانر اکشن و تخیّلی ساخته شده و حاوی صحنه‌هایی از روابط جنسی بین شخصیت‌های اصلی است.

سال 2016 114 دقیقه جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

فیلم «شکارچی: جنگ زمستان» ماهیتی افسانه‌ای دارد. اصلی‌ترین پیام داستان پیرامون عشق است. اریک و سارا برخلاف قوانین، عاشق هم می‌شوند و برای نجات همدیگر فداکاری می‌کنند. ولی آنچه از عشق به مخاطب نشان داده می‌شود و شاید بتوان گفت بر کل فیلم غلبه دارد روابط جنسی بین زن و مرد است.

هرچند اریک و سارا نشان دادند باوجود سال‌ها دوری، همچنان پای آن عهد که بسته‌اند هستند. اما شخصیت‌های دیگر داستان این‌گونه نیستند و در طول فیلم نگاه جنسی به زن کاملاً حس می‌شود. اینجاست که باید پرسید تمایز بین هوس و عشق چیست؟ البته بیشتر، صحبت سر این مسئله است که نمی‌توان با فیلمی احساسی، مسائل جنسی را در قالب عشق به مخاطب عرضه داشت.

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

فریا چگونه شخصیتی بود؟ آیا او شخصیتی منفی دارد یا مثبت؟ اگر کمک فریا نبود، آیا اریک و سارا به‌همین‌راحتی موفق به شکست راونا می‌شدند؟

راونا زنی زیباست اما شخصیت بسیار پلیدی دارد و نمی‌تواند قبول کند که کسی در زیبایی و قدرت به پای او برسد. می‌توان درمورد این موضوع با فرزندان صحبت کرد. اینکه از همه زیباتر باشی یا از همه قدرتمندتر باشی چه امتیازی می‌تواند داشته باشد؟

ادامه متن

داستان اثر

«شکارچی: جنگ زمستان»، پیش‌درآمدی بر فیلم «سفیدبرفی و شکارچی 2012» است. زمانی‌که «راونا»  با استفاده از جادوی سیاه، پادشاه را می‌کشد و فرمانروای سرزمین می‌شود، «فریا»، خواهر کوچکتر او، از یک رابطه‌ی نامشروع با یک نجیب‌زاده، فرزندی به دنیا می‌آورد.

زمانی‌که راونا متوجه می‌شود که این دختر در آینده قرار است زیباتر از او بشود، با جادوکردن معشوق فریا، به او دستور کشتن کودک را می‌دهد. فریا وقتی متوجه کشته‌شدن فرزندش توسط معشوقش می‌شود، خشمگین شده و این خشم نیروی جادویی پنهان او را آزاد می‌کند. در این لحظه، او مرد بخت‌برگشته را به یخ کریستالی تبدیل می‌کند و او را می‌کشد.

ادامه متن

جزئیات اثر

کارگردان: Cedric Nicolas-Troyan/ سدریک نیکولاس تروین

نویسنده: Evan Spiliotopoulos/ Craig Mazin/ Evan Daugherty/ ایوان اسپلیوتوپولوس/ کریگ مازین/ ایوان دائرتی

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه

افزودن دیدگاه در مورد شکارچی: جنگ زمستان

مناسب برای رده سنی
این اثر چطور بود

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>