• امروز : 29 شهریور 1400
logo

نقد و بررسی فیلم سریع و خشن ۳: رانش توکیو (The Fast and the Furious: Tokyo Drift)

author-img

توسط : مهدی کهن ارزیاب کدومو

2 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

فیلم «سریع و خشن 3» سومین قسمت از مجموعه فیلم‌های «سریع و خشن» است. این قسمت در سال 2006 ساخته شده و بیشتر صحنه‌های آن را مسابقات و تعقیب‌وگریز خیابانی ماشین‌های پرسرعت تشکیل داده است. صحنه‌های برهنگی دختران و رقص و آهنگ، درگیری و زدوخورد، زورگویی و قانون‌شکنی از ناهنجاری‌ها و خشونت‌های این فیلم است که در مجموع برای سنین زیر 17 سال مناسب نیست.

سال 2006 104 دقیقه جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

فیلم «سریع و خشن 3» به موضوع پسری جوان که عاشق ماشین‌سواری است می‌پردازد. پدر و مادر او از یکدیگر طلاق گرفته‌اند و او کاری غیر از ماشین‌سواری به‌عنوان تفریح و هدف خود ندارد.

شخصیت شان قانون‌گریز و نافرمان است. او برای اثبات خود تنها از مسابقات ماشین‌سواری استفاده می‌کند و همین موضوع باعث دردسرهایی برای او می‌شود. بااین‌حال، روند فیلم باعث نمی‌شود شان تغییر رویه دهد و او با همین جسارت به نفر اول توکیو در مسابقات ماشین‌سواری تبدیل می‌شود.

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

با فرزند خود درباره‌ی استعدادها و توانایی‌های او صحبت کنید، از فرزند خود بپرسید آیا شان می‌توانست از راه دیگری برای اثبات شخصیت خود استفاده کند؟ راه‌های قانونی و مثبت همیشه برای رسیدن به هدف وجود دارد و این نکته را با فرزند خود در میان بگذارید. درباره‌ی هدف فرزند خود با او صحبت کنید و راه‌های رسیدن به آن را به بحث بگذارید.

خلاصه: از استعدادهای فرزند خود مطلع شوید، تأکید کنید که همیشه راه درستی برای رسیدن به هدف وجود دارد. فرزند خود را برای دستیابی به اهدافش راهنمایی کنید.

داستان اثر

شان پسر جوانی است که به دلیل شرکت در مسابقات خیابانی، مدام توسط پلیس دستگیر می‌شود، اما این‌بار برای به زندان نیفتادن او را به ژاپن، نزد پدرش می‌فرستند تا مراقب او باشد. شان در ژاپن نیز با گروه‌های عاشق ماشین‌های پرسرعت آشنا می‌شود.

به‌طوراتفاقی با برادرزاده‌ی یکی از مافیای ژاپنی به نام تاکاشی معروف به «سلطان دریفت» مسابقه می‌دهد ولی شکست می‌خورد. او ماشین شریک تاکاشی، یعنی هان را خراب می‌کند و هان از او می‌خواهد تا راننده‌ی او شود.

ادامه متن

جزئیات اثر

کارگردان: Justin Lin/ جاستین لین

نویسنده: Chris Morgan/کریس مورگان

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه

افزودن دیدگاه در مورد سریع و خشن ۳: رانش توکیو

مناسب برای رده سنی
این اثر چطور بود

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>