خرخون

بررسی تخصصی فیلم BOOK SMART

خرخون

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

3 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
16 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

دو دانش‌آموز درس‌خوان به‌نام مالی و امی بعد از اینکه متوجه می‌شوند هم‌کلاسی‌های تنبل کلاس که همیشه در حال تفریح بودند، در دانشگاه‌های خوب قبول شده‌اند تصمیم می‌گیرند روز آخر مدرسه، به مهمانی هم‌کلاسی‌شان بروند و خوش بگذرانند.

سال 2019 105 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
ناهنجاری اجتماعی

وقتی مالی و امی به مهمانی می‌روند، دانش‌آموزان در مهمانی از مواد مخدر مثل گل استفاده می‌کنند و مشروب می‌خورند. مالی در صحنه‌هایی که عصبی می‌شود از الفاظ رکیک استفاده می‌کند.

جزئیات
پیام مثبت

مالی بعد از باخبر‌شدن از قبولی هم‌کلاسی‌هایش متوجه می‌شود که اشتباه کرده ‌است و باید در کنار درس‌خواندن تفریح هم می‌کرد. او زمانی‌که به مربی‌شان زنگ می‌زند تا آن‌ها را به مهمانی ببرد، مربی‌شان آن‌ها را تشویق می‌کند و به آن‌ها می‌گوید که تصمیم درستی گرفته‌اند و باید در آن سن تفریح هم بکنند. مالی و امی دوستان صمیمی هستند و به همدیگر کمک می‌کنند تا به خواسته‌هایشان برسند، آن‌ها با اینکه با‌هم دعوا می‌کنند؛ ولی باز‌هم هوای همدیگر را دارند و مالی در روز جشن فارغ‌التحصیلی به بازداشت‌گاه می‌رود تا امی را هم به جشن ببرد. امی وقتی از مالی می‌شنود که او فرد ترسو و بزدلی است، سعی می‌کند خودش را ثابت کند و برای این‌کار تصمیم می‌گیرد با پلیس‌ها صحبت کند تا دوستانش را دستگیر نکنند.

ادامه متن
جزئیات
الگوی مثبت

مالی دانش‌آموز درس‌خوانی است که برای قبولی در دانشگاه و رسیدن به یک شغل خوب تلاش می‌کند و کاری جز درس‌خواندن انجام نمی‌دهد؛ اما بعد از اینکه متوجه می‌شود دانش‌آموزان تنبل مدرسه هم در دانشگاه قبول شده‌اند، تصمیم می‌گیرد که در کنار درس‌خواندن تفریح هم بکند و روابطش را با بقیه هم‌کلاسی‌هایش بیشتر کند. امی، دوست مالی است و او هم دانش‌آموز درس‌خوانی است. او وقتی از تصمیم جدید مالی با‌خبر می‌شود، از آن استقبال نمی‌کند و می‌گوید ممکن است اتفاقی برای آن‌ها بیفتد. او فرد محتاطی است؛ اما با اصرار‌های مالی به آن مهمانی می‌رود و تصمیم می‌گیرد ترسش را کنار بگذارد.

ادامه متن

دربارۀ رابطۀ دختر و پسر در فیلم با فرزندتان صحبت کنید.

چرا مالی تصمیم گرفت به مهمانی برود؟ نظر فرزندتان را دربارۀ تصمیم مالی بپرسید.

خلاصه: چرا مالی تصمیم گرفت به مهمانی برود؟

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه