• امروز : 31 تیر 1403
logo

نقد و بررسی فیلم جاسوس من (My Spy)

author-img

توسط : فرناز بنانی ارزیاب کدومو

3 هفته پیش

مدت زمان مطالعه: 5 دقیقه

8737 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 15 +

جاسوس من در ژانری اکشن کمدی و ماجراجویانه در سال 2020 در آمریکا تولید شد. این فیلم روایتگر ماجرای آشنایی یک مامور سرویس اطلاعاتی است که در جریان دستگیری یک جنایتکار، با یک دختربچه نه ساله آشنا می‌شود و به کمک او ماموریتش را با موفقیت به اتمام می‌رساند. نسخه پالایش شده این اثر برای رده سنی بالای 12 سال مناسب است.

ژانر : اکشن کمدی ماجراجویی

سال 2020 99 دقیقه جزئیات کامل اثر
0 مناسب خانواده 0 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

چرا 15 سال؟

جاسوس من، اثری اکشن کمدی است که بیشتر صحنه های مرتبط با ترس و خشونت در آن با درونمایه نزدیک به کمدی آمیخته شده اند. محتوای این اثر و خط سیر داستانی و همچنین وجود انواعی از ناهنجاری ها، باعث می‌شوند که تماشای این فیلم برای رده سنی بالاتر از 15 سال مناسب باشد.

نقش ما چیست؟

پیش از تماشای اثر ارزیابی آن را مطالعه بفرمایید. در صورتی که نسبت به نوجوان خود در خصوص مسائل و ناهنجاری هایی مانند همجنس گرایی، دچار نگرانی هستید، تماشای این فیلم برای نوجوان شما توصیه نمی‌شود زیرا حاوی اشاره ای مستقیم به این مسئله است. پس از تماشای اثر از نوجوان خود بپرسید که اگر در چنین شرایطی قرار بگیرد چه رفتاری از خود نشان خواهد داد؟ سوفی بعد از آشنایی با جی جی به او می‌گوید که علاقه دارد یک جاسوس شود. از فرزند خود بپرسید که آیا جاسوس بودن همیشه اینقدر جذاب و مفید است؟ و درباره این مسئله با اعضای خانواده خود به گفتگو بپردازید. جسور بودن سوفی ممکن است برای دختران جذابیت داشته باشد. لازم است که برای فرزندان دختر خود این مهم را متذکر شوید که گاهی برخی از رفتارهای پرخطر تنها در فیلم ها نتایج مثبت دارند و اگر در زندگی واقعی این رفتارهای پرخطر مانند علاقه به منفجر کردن بمب یا تماشای صحنه آتش سوزی رخ بدهد ممکن است به قیمت آسیب جانی برای خود و دیگران تمام شود.

بیشتر بدانید...

فیلمبرداری اصلی این فیلم در 15 اکتبر 2018 در تورنتو کانادا شروع شد و در 30 نوامبر 2018 به پایان رسید. همچنین در ابتدا قرار بود برای اکران در 23 اوت 2019 آماده شود، اما از زمان اکران موکل شد به تاریخ 9 ژانویه سال 2020

داستان اثر

شخصیت‌ها:

جی جی: یک پلیس کارکشته ارتش آمریکا که برای دستگیری یک جنایتکار ماموریت دارد تا یک خانواده را تحت نظر بگیرد.

سوفی: دختری نه ساله که در جریان ماموریت جی جی با او آشنا می‌شود. عموی سوفی یک جنایتکار است.

بابی: همکار هکر جی جی. او در این ماموریت در کنار جی جی است.

کیت: مادر سوفی. او در نهایت به جی جی علاقه مند می‌شود.

داستان اثر:

جی جی به عنوان یک مامور مخفی سرویس اطلاعاتی، متعهد می‌شود تا در یک ماموریت سری، یک جنایتکار به نام ویکتور که به دنبال دزدیدن اطلاعات هسته ای برای کشور دشمن است را دستگیر کند. ویکتور و برادرش در جریان جاسوسی از کشور فعالیت می‌کردند اما برادرش کشته می‌شود. آن اطلاعات در خانه برادر ویکتور است و سرویس اطلاعاتی برای دستگیری ویکتور باید خانه برادرش را تحت نظر بگیرد. کیت و سوفی، همسر و دختر برادر ویکتور تحت نظر جی جی و بابی قرار می‌گیرند اما سوفی به ماهیت جی جی پی می‌برد و برای اینکه او را نزد مادرش لو ندهد با او معامله می‌کند. سوفی که از نبود مادرش در اکثر اوقات در خانه رنج می‌برد از جی جی می‌خواهد که با او به مدرسه و پیست اسکیت برود. شخصیت خشن و سرد جی جی در روند آشنایی با سوفی تغییر می‌کند و به مرور به مادر سوفی نیز علاقه مند می‌شود. در نهایت با پیدا شدن ویکتور، جی جی با کمک سوفی موفق می‌شود فلش حاوی اطلاعات هسته ای را پیدا کند و ویکتور به سزای اعمالش برساند و با کیت ازدواج کند.

جزئیات اثر

کارگردان: Peter Segal نویسنده: Jon Hoeber Erich Hoeber بازیگران: Dave Bautista Chloe Coleman Kristen Schaal Parisa Fitz-Henley Ken Jeong کشور سازنده: آمریکا شرکت سازنده: STXfilms MWM Studios مخاطب: نوجوان  

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد جاسوس من

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!