ثور

بررسی تخصصی فیلم Thor the dark world

ثور

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

2 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
14 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

ثور در سال ۲۰۱۱ توسط شرکت مارول تولید شده است. زمانی‌که ثور، شاهزاده‌ی آزگارد، جنگی به راه می‌اندازد، قدرتش از او گرفته و به زمین تبعید می‌شود. انفجار، شلیک، قتل، غارت و درگیری از صحنه‌های خشونت‌آمیزی است که در این اثر نمایش داده شده است.

سال 2011 114 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
خشونت

انفجار، شلیک، قتل، غارت و درگیری، از صحنه‌های خشونت‌آمیزی است که در این اثر نمایش داده شده است. داستان مرکزی فیلم حول درگیری ثور و مقابله با دشمنانش شکل گرفته است.

جزئیات
ترس

تقریباً در این محصول نمایش ترس وجود ندارد. صحنه‌هایی را که در آن «لافی» اقدام به کشتار مردم می‌کند، می‌توان به‌عنوان نمایش ترس درنظر گرفت.

جزئیات
ناهنجاری اجتماعی

بی‌احترامی و خیانت به پدر، از مهم‌ترین ناهنجاری‌های این اثر است، البته ثور که به پدرش بی‌احترامی کرده است، بعد از گذشت زمان متوجه اشتباهش می‌شود و لوکی به‌عنوان کسی که به پدرش خیانت کرده است، مجازات می‌شود. هم‌چنین لوکی در صحنه‌ای سر مادرش فریاد می‌زند.

جزئیات
پیام مثبت

پیش‌بردن هدف با کار تیمی، امیدداشتن و تلاش برای رسیدن به هدف، در صحنه‌های مختلف فیلم نمایش داده می‌شود. ثور وقتی به زمین می‌آید برای کسب اعتماد پدرش و جبران اشتباهاتش تلاش می‌کند.

جزئیات
الگوی مثبت

ثور شخصیتی خونسرد، فداکار و امیدوار است که با این روحیات با مشکلات مواجه می‌شود. او در صحنه‌های مختلف فیلم نشان می‌دهد انسان استواری است و همیشه آماده‌ی فداکاری برای نجات جان دیگران است.

 ثور چطور می‌توانست از دشمنانش انتقام بگیرد؟

اگر او جای ثور بود، چه راهی را برای انتقام‌گرفتن از لوکی انتخاب می‌کرد؟

 آیا اساطیر قابل باورند؟ از چه رفتارهایی می‌توان تقلید کرد و از چه رفتارهایی نمی‌شود؟                                                                                                                    

خلاصه: اگر او جای ثور بود، چه راهی را برای انتقام‌گرفتن از لوکی انتخاب می‌کرد؟

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه