انتقام‌ جویان

بررسی تخصصی فیلم Avengers

انتقام‌ جویان

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

2 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
14 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

لوکی برادر ثور و پسر دوم «اودین»، با خیانت به آزگارد و خانواده‌اش، برای به‌دست‌آوردن قدرت عوالم «نه‌گانه»، با الف‌ها هم‌پیمان شده است و به زمین حمله می‌کند. خشونت در این فیلم با نمایش قتل، کشتار، درگیری، ضرب‌و‌شتم نمایش داده شده است. این فیلم در سال ۲۰۱۲ و در ژانر علمی ـ تخیلی ساخته شده است.

سال 2012 143 دقیقه جزئیات کامل اثر

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
خشونت

خشونت در این فیلم با نمایش قتل، کشتار، درگیری، ضرب و شتم نمایش داده شده است. تقریباً روح خشونت و درگیری در تمام داستان وجود دارد. شخصیت‌های ابرقهرمان مثل مرد آهنی، هالک یا ثور، در مقابل دشمنانشان بی‌رحمانه می‌جنگند. ازطرفی لوکی نیز دربرخورد با انتقام‌جویان خشونت بالایی به خرج می‌دهد.

جزئیات
ترس

نمایش کشتار و درگیری و نمایش چهره‌ی نامعلوم دشمنان آزگارد را می‌توان به‌عنوان نمایش ترس معرفی کرد.

جزئیات
ناهنجاری اجتماعی

نمایش مشروبات الکلی و توطئه علیه دیگران از موارد ناهنجاری اجتماعی در این اثر است.

جزئیات
پیام مثبت

نمایش کار تیمی به‌عنوان رمز پیروزی انتقام‌جویان علیه دشمنانشان مطرح می‌شود. از طرفی پیروزی آن‌ها منوط به امید‌داشتن و همکاری‌شان است. نبرد انتقام‌جویان برای برقراری صلح در جهان است. صلح اتفاق اصلی داستان است که تلاش می‌شود در جهان حاکم شود.

جزئیات
الگوی مثبت

کاپیتان آمریکا در این مجموعه رهبری گروه را برعهده دارد، او با دیگراعضای گروه صحبت می‌کند، آن‌ها را هدایت می‌کند و به آن‌ها امید می‌دهد. مرد آهنی در این اثر، شخصیتی مغرور پیدا می‌کند، او مدام در حال رقابت با دیگران است و می‌خواهد قدرتش را به اثبات برساند، ثور و دیگر‌شخصیت‌ها همانند مجموعه‌های قبلی در نقش مبارزانی هستند که سعی می‌کنند در کنار دیگران به تیم انتقام‌جویان کمک کنند. کاپیتان آمریکا فرد کاملی نیست؛ اما با توجه به آزمایشات پزشکی توانسته است به توانایی‌هایی برسد.

ادامه متن

دوست داشتی به‌جای کدام یک از شخصیت‌های داستان باشی؟ چرا؟

 اگر جای فیوری بودی، با اختلافی که بین گروه افتاده بود، چطور برخورد می‌کردی؟

خلاصه: دوست داشتی به‌جای کدام یک از شخصیت‌های داستان باشی؟

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه