• امروز : 29 شهریور 1400
logo

نقد و بررسی فیلم ارتش مردگان (Army of the Dead)

author-img

توسط : عاطفه تاریها ارزیاب کدومو

2 هفته پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 17 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

فیلم «ارتش مردگان» یکی دیگر از فیلم‌های ترسناک با موضوع حمله‌ی زامبی‌هاست. اما این‌دفعه کسی برای نجات انسان‌ها به شهر زامبی‌زده‌ها نمی‌رود، بلکه گروهی به‌دنبال پول هنگفتی هستند که در شهر زامبی‌ها جا مانده و برای نجات آن پول‌ها جان خودشان را به خطر می‌اندازند. این فیلم با بازی دیوید باتیستا از صحنه‌های خشونت‌آمیزی همچون قتل و خونریزی دارد.

سال 2021 148دقیقه جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

فیلم «ارتش مردگان» داستان گروهی از افراد شجاع و قدرتمند است که وارد شهر زامبی‌ها می‌شوند. در این فیلم، چیزی که در ابتدا به چشم می‌خورد خشونت و کشتار است. گروه اسکات رسالتی جز کشتن زامبی‌ها ندارند و آن‌ها را به هر شکلی با آتش‌زدن، با شلیک به سر، با ارّه‌کردن و... می‌کشند.

خشونت این فیلم بالاست. هدف آن‌ها از این‌همه کشتار و خونریزی به‌دست‌آوردن پول است و در این راه به یکدیگر نارو می‌زنند تا بتوانند پول بیشتری به دست آورند. عموماً برای نوجوانان و جوانان تماشاکردن این نوع فیلم‌ها لذّت‌بخش و جذّاب است. از آن‌ها بپرسید چه چیزی در این فیلم‌ها توجه‌شان را به خود جلب می‌کند؟

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

در این فیلم نشان داده می‌شود که اولین زامبی بر اثر اشتباه ارتش آمریکا بیرون می‌آید. به نظرت چه میزان می‌توان به ویروس‌های فراگیر بدبین بود؟ از چه طریقی می‌توان اطلاعاتی درین‌باره کسب کرد؟

فیلم‌های زیادی در مورد زامبی‌ها وجود دارد. شما کدام را ترجیح می‌دهید؟ چرا؟

ادامه متن

داستان اثر

شهر لاس‌وگاس از زامبی‌ها پر شده و دولت نیز این شهر را قرنطینه کرده و قرار است تا چند روز آینده بمبی بر سر این شهر فرود آید. اما پول زیادی در زیرزمین یکی از برج‌های لاس‌وگاس قرار دارد که تاجری ژاپنی به اسکات پیشنهاد می‌دهد اگر این پول‌ها را قبل از انفجار بیرون بیاورد پول خوبی به او می‌دهد.

اسکات گروهش را جمع می‌کند و برای به‌دست‌آوردن آن پول وارد شهر زامبی‌ها می‌شود، اما همه‌ی اعضای گروه اسکات، به‌جز دخترش، به دست زامبی‌ها کشته می‌شوند.

جزئیات اثر

کارگردان: Zack Snyder-زک اسنایدر

نویسنده: Shay Hatten-شی هتن

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه

افزودن دیدگاه در مورد ارتش مردگان

مناسب برای رده سنی
این اثر چطور بود

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>