• امروز : 7 خرداد 1403
logo

نقد و بررسی فیلم آمبولانس (Ambulance)

author-img

توسط : مریم رضایی ارزیاب کدومو

1 سال پیش

مدت زمان مطالعه: 3 دقیقه

1087 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 15 +
این ستاره‌ها کیفیت فنی محصول بوده و فارغ از معیارهای تربیتی و ارزش‌های اخلاقی به اثر داده شده است. ارزیاب براساس میانگین امتیاز اثر در پلتفرم‌های مختلف و نگاه فنی خود به محصول این امتیاز کیفی را برای محصول لحاظ کرده است.

فیلم هیجان‌انگیز «آمبولانس»، تولید ایالات متحده آمریکاست و به سرقت مسلحان‌های که به ربودن آمبولانس منتهی می‌شود می‌پردازد. در این فیلم، شخصیت اصلی، به اجبار برادر و برای تهیه هزینه درمان همسرش، تن به سرقت از بانک می‌دهد، ولی نمی‌تواند غریزه درستکار خود را نادیده بگیرد و به کسی صدمه بزند. او مجموعه‌ای از تناقض‌های اخلاقی را با خود حمل می‌کند و در پایان موفق می‌شود تا کار درست را انجام دهد و نام نیک خود را حفظ کند.

 

ژانر : اکشن

سال 2022 136 دقیقه جزئیات کامل اثر
-1 مناسب خانواده 1 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

داستان اثر

ویل که برای درمان همسرش، تنها چند ماه فرصت دارد، به برادر ناتنیاش دنی، مراجعه می‌کند تا از او پول قرض بگیرد. او متوجه می‌شود که برادرش در تدارک یک سرقت مسلحانه از بانک است و از او درخواست می‌کند تا در این کار همراهی‌اش کند. ویل در ابتدا نمی‌پذیرد، اما وقتی اصرار دنی و احتیاج خودش به پول را می‌بیند، با برادرش همراه می‌شود. آن‌ها به بانکی حمله می‌کنند و در اثر این حمله، پلیسی جوان مجروح شده و آمبولانس برای نجات او می‌آید. دنی و ویل که راهی برای فرار مقابل خود نمی‌بینند، آمبولانس و پرستار داخل آن، کم، را گروگان می‌گیرند تا بتوانند با پول‌های سرقت شده فرار کنند. آن‌ها با تعقیب و گریزهای فراوان، به مخفیگاه صاحبکار و برنامه‌ریز اصلی سرقت، پاپی، می‌رسند و متوجه می‌شوند که او، قصد دور زدن آن‌ها را دارد. برادران باهم متحد می‌شوند و پاپی و افرادش را می‌کشند.

پلیس، آمبولانس را محاصره می‌کند و دنی، کم را گروگان می‌گیرد. ویل که برادرش را می‌شناسد، برای نجات جان کم، به دنی شلیک می‌کند و او را می‌کشد. در پایان کم، به پلیس‌ها می‌گوید که ویل به اجبار در این سرقت شرکت کرده، قصدش نجات جان همسرش بوده و اینگونه به ویل کمک می‌کند.

جزئیات اثر

کارگردان: Micheal Bay نویسنده:Chris Fedak نام تهیه کننده: Micheal Bay نام بازیگران: Jake Gyllenhaal- Yahya Abdul-mateen II- Eiza Gonzales- Garret Dillahunt نام شخصیت‌ها: ویل: مردی سیاه‌پوست که برای فراهم‌کردن هزینه درمان همسرش، به برادر ناتنی‌اش رو می‌کند و با پیشنهاد دزدی از جانب او مواجه می‌شود. دنی: بردار ناتنی ویل که همیشه هوای او را داشته است، این‌بار برای کمک به او، پیشنهاد دزدی می‌دهد. او خودش برای فردی به نام پاپی کار می‌کند و از او نارو می‌خورد. کم: دختری که جز کادر بیمارستان است و در آمبولانس کار می‌کند. او بر سر صحنه گروگانگیری حاضر می‌شود تا به بیماران کمک کند، اما مورد سوقصد قرار گرفته و آمبولانسش ربوده می‌شود. کشور سازنده:ایالات متحده آمریکا کمپانی سازنده: Universal Pictures  

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد آمبولانس

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!