• امروز : 31 تیر 1403
logo

نقد و بررسی بازی Stumble Guys

author-img

توسط : احسان دهشیری ارزیاب کدومو

2 هفته پیش

مدت زمان مطالعه: 5 دقیقه

112 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 9 +
این ستاره‌ها کیفیت فنی محصول بوده و فارغ از معیارهای تربیتی و ارزش‌های اخلاقی به اثر داده شده است. ارزیاب براساس میانگین امتیاز اثر در پلتفرم‌های مختلف و نگاه فنی خود به محصول این امتیاز کیفی را برای محصول لحاظ کرده است.
Stumble Guys یک بازی آنلاین و رقابتی است که آخرین کسی که زنده می‌ماند برنده است. خشونت بازی کم و معیارهای مثبت آموزشی در بازی وجود دارد. خرید درون برنامه‌ای و امکان ارتباط با دوستان در نظر گرفته شده است

ژانر : مسابقه ای

0 مناسب خانواده 0 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

Stumble Guys یک بازی آنلاین در یک گرافیک کارتونی است که زمینه‌های رقابتی در وسعت بزرگ را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. افراد سعی دارند با حذف رقیبان خود پیروز شده و امتیاز بالاتری را به دست آورند. در این بازی امکان معاشرت با دوستان و رقابت‌های دوستانه نیز وجود دارد. خشونت بازی بیشتر بر پایه حذف حریفان است که نمای کارتونی بازی از شدت آن کم کرده است. سقوط از ارتفاعات می‌تواند برای کودکان کم سن ترسناک باشد. خرید درون برنامه‌ای در بازی وجود داشته که تأثیری هم بر میزان پیشرفت بازیکن نمی‌گذارد.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

در مورد خرید درون برنامه‌ای با کودکان خود صحبت کنید و از آن‌ها تأثیر این خرید در زندگی واقعی را از آن‌ها بپرسید. خشونت بازی زیاد نبوده ولی می‌توان از کودک خود بپرسید که دلیل تلاش او برای حذف‌کردن دیگران چیست. از فرزندتان بپرسید بعضی از دلایلی که باعث می‌شوند ما از بازی‌های رقابتی لذت ببریم چه مواردی هستند و این بازی‌های رقابتی چه چیزهایی می‌توانند به او آموزش و دیدش را نسبت به ورزش مثبت کنند؟

ماجرای بازی

Stumble guys یک بازی آنلاین و چندنفره است که افراد وارد یک مسابقه دست جمعی شده و هر یک سعی دارند تا آخرین لحظه خود را در بازی نگه دارند و رقیبانشان را از میدان خارج کنند. پرش، جای خالی دادن، ضربه‌زدن و فرار از موانع المان‌هایی هستند که این بازی را مهیج کرده‌اند. مراحل مختلفی در بازی وجود داشته که با پیروزی در آن‌ها جایزه و سکه به دست می‌آید. با استفاده از سکه‌ها می‌توان کاراکترها جدیدی را خریداری کرد. در بازی چالش‌های زیادی وجود داشته و هر یک امتیازهای مختلفی را به بازیکن می‌دهند. معما و چالش‌های فکری در این بازی طراحی نشده است.

جزئیات اثر

سیستم عامل (ها): پلی‌استیشن 4، نینتندو، ویندوز، پلی‌استیشن 5، اندروید، IOS نام ناشر: Scopely, Kitka Games نام توسعه دهنده: Scopely, Kitka Games تاریخ انتشار: سوم مهر 1399 (24 سپتامبر 2020) تاریخ آخرین به روزرسانی: هفتم اردیبهشت 1403 (26 آپریل 2024) نیاز به اینترنت: دارد و کاملاً آنلاین است. امکانات آنلاین: گفت‌وگوی صوتی، خرید، ایجاد دوستی، شبکه اجتماعی، جدول رتبه‌بندی، رویداد، تشکیل گروه، ذخیره‌سازی، تماشای بازی دیگران، چندنفره بازی‌کردن امکان بازی به صورت چند نفره محلی: ندارد.  

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد Stumble Guys

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!