• امروز : 4 مرداد 1403
logo

نقد و بررسی بازی جشن استیکمن‌ها: چهارنفره رایگان (Stickman Party: 1 2 3 4 Player Games Free)

author-img

توسط : عرفانه معدنی پور ارزیاب کدومو

2 سال پیش

مدت زمان مطالعه: 5 دقیقه

4807 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 9 +
این ستاره‌ها کیفیت فنی محصول بوده و فارغ از معیارهای تربیتی و ارزش‌های اخلاقی به اثر داده شده است. ارزیاب براساس میانگین امتیاز اثر در پلتفرم‌های مختلف و نگاه فنی خود به محصول این امتیاز کیفی را برای محصول لحاظ کرده است.
این بازی که از بیش از 40 نوع مینی گیم جذاب و کوتاه و مسابقه ای تشکیل شده است در ژانر مسابقه‌ای و تفننی در اختیار بازیکن قرار گرفته است و می‌تواند آفلاین و به صورت محلی بر روی یک دستگاه برای 1 الی 4 نفر اوقات مفرحی را فراهم کند. بازی در یک نقشه‌ی انتخابی که شبیه منچ است جلو می‌رود و با تاس ریختن ربات‌ها وارد بازی های متفاوت و کوچک و جذابی می‌شوند.  

ژانر : مسابقه‌ای

28 مناسب خانواده 3 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

kodoumo-logo 7 +
بر اساس 5 رای

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
medal-image

این بازی بیش از 100 میلیون بار توسط کاربران اندروید از پلی استور گوگل دریافت و نصب شده است و بیش از 1 میلیون رای میانگین نمره بسیار خوب 4.4 از 5 را دریافت کرده است.

جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

والدین عزیز و گرامی کدومو؛ این بازی خشونت بسیار فانتزی و ظریفی دارد که به شکل کارتونی در بازی در جریان است و با شلیک و کشتن و نابودی حریف خودش را نشان می‌دهد. همچنین؛ چهره‌ی ربات‌ها ممکن است برای کودکانی با سنین پایین کمی ترسناک باشد و یا آن‌ها را در هنگام بازی در رقابت‌هایی که نیاز به سرعت عمل بالا دارند، دچار دلهره کند که این هم با شدت بسیار کم و فانتزی در جریان است. بازی، گردونه‌های شانس، جوایز و جعبه‌های شانسی زیادی دارد، به همین دلیل برای بالای 9 سال مناسب‌تر است. اما فرزند شما اگر سن گمتری دارد با همراهی و نظارت شما نیز می‌توواند به محتوای بازی کند، همچنین در صورت آنلاین بودن، تبلیغات بسیار و دعوت به پرداخت درون برنامه‌ای دیده می‌شود. از وجه‌های خوب بازی می توان به چندنفره‌ی محلی آن اشاره کرد که فرزندتان می‌تواند همراه با خانواده بر روی یک دستگاه لحظات مفرحی داشته باشد و در هر به‌روزرسانی منتظر مینی گیم‌های جدیدی باشد. توصیه‌ می‌شود که در هنگام این بازی با فرزندانتان همراه شوید تا حس بهتری را در بازی جمعی تجربه کنند. خلاصه‌ی آن: فرزندتان می‌تواند همراه با خانواده بر روی یک دستگاه لحظات مفرحی داشته باشد و در هر آپدیت منتظر مینی گیم‌های جدیدی باشد. توصیه‌ می‌شود که در هنگام این بازی با فرزندانتان همراه شوید تا حس بهتری را در بازی جمعی تجربه کنند.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

والدین عزیز؛  توصیه مهم ما در این بازی به شما این است که همراه فرزندتان باشید. هنگام بازی اینترنت دستگاه را غیرفعال نمایید تا از شر تبلیغات حین بازی در امان بمانید. این بازی را  می‌توان چهارنفره انجام داد و می‌تواند لحظات بسیار مفرحی را برای شما و فرزندتان به ارمغان آورد. راجع به روحیه برد و باخت در بازی با فرزندتان  صحبت کنید که هدف در بازی فقط برد یا باخت نیست و روحیه‌ی جوانمردانه در بازی نیز مهم است. فداکاری هم گاهی مهم است که ما با همکاری و جوانمردی می‌بازیم تا دیگری پیروز شود و یا به چشم یک مساله‌ی صرفا مفرح به آن نگاه می‌کنیم. راجع به همکاری و بازی گروهی و کار گروهی با او صحبت کنید و اگر می‌توانید چنین بازی‌هایی را در دنیای واقعی نیز برایش طراحی کنید. برای فرزندان کم سن‌وسالتان راجع به کنترلر سخت بازی صحبت کنید و به او بگویید طبیعی است اگر نتواند مانند دیگر ربات‌ها سرعت عمل بالایی داشته باشد. این بازی جزو پیشنهادات خانوادگی است و سنت پیشنهادات خانوادگی باید روز به روز بیشتر جا بیفتد.

ماجرای بازی

این بازی که از بیش از 40 نوع مینی گیم جذاب و کوتاه و مسابقه ای تشکیل شده است و در ژانر مسابقه‌ای و تفننی در اختیار بازیکن قرار گرفته است و می‌تواند آفلاین و به صورت محلی بر روی یک دستگاه برای 1 الی 4 نفر اوقات مفرحی را فراهم کند. بازی در یک نقشه‌ی انتخابی که شبیه منچ است جلو می‌رود و با تاس ریختن، ربات‌ها به جلو رانده می‌شوند و وارد بازی های متفاوت و کوچک و جذابی می‌شوند که از فوتبال تا بازی‌های شلیک و پرتاب و رنگی کردن و غیره تشکیل شده‌اند. این بازی خشونت بسیار فانتزی و ظریفی هم دارد که به شکل کارتونی در بازی در جریان است و با شلیک و کشتن و نابودی حریف خودش را نشان می‌دهد. همچنین؛ چهره‌ی ربات‌ها ممکن است برای کودکانی با سنین پایین کمی ترسناک باشد و یا آن‌ها را در هنگام بازی در رقابت‌هایی که نیاز به سرعت عمل بالا دارند، دچار دلهره کند که این هم با شدت بسیار کم و فانتزی در جر یان است. بازی، گردونه‌های شانس و جوایز و جعبه‌های شانسی زیادی دارد که به همین دلیل برای بالای 9 سال مناسب‌تر است. همچنین در صورت آنلاین بودن، تبلیغات بسیار و دعوت به پرداخت درون برنامه‌ای دیده می‌شود. بازی جدول رتبه بندی نیز دارد و در چند بخش متفاوت، بازیکن می‌تواند به مسابقات بپردازد. از وجه‌های خوب بازی هم می توان به ویژگی چندنفره‌ی محلی آن اشاره کرد که بازیکن می‌تواند همراه با خانواده بر روی یک دستگاه لحظات مفرحی داشته باشد و در هر آپدیت منتظر مینی گیم‌های جدیدی باشد.

جزئیات اثر

سیستم عامل(ها): Android - ios

نام ناشر: PlayMax Game Studio, Maxim Krivokonev

نام توسعه دهنده: PlayMax Game Studio

تاریخ آخرین به روزرسانی:  1400/06/24 – 2022 / 09/ 08

نیاز به اینترنت: بدون نیاز به اینترنت می‌شود بازی کرد اما با اتصال به اینترنت امکانات بیشتری فعال می‌شود.

امکانات آنلاین: خرید - تماشای تبلیغ -  دعوت به عضویت در شبکه‌های اجتماعی – جدول رتبه بندی

امکان بازی به صورت چند نفره محلی:  دارد.

نشان‌ها: همراهی با والدین

نظرات کاربران

بزرگسال

توسط : نادیا وزیری

۱۰ فروردین ۱۴۰۳

مناسب سن 9 +

خوبه

بزرگسال

توسط : علی حسین معظمی

۲۸ شهریور ۱۴۰۱

مناسب سن 5 +

همه چیز

بزرگسال

توسط : علی حسین معظمی

۲۸ شهریور ۱۴۰۱

مناسب سن 5 +

همه چیز

بزرگسال

توسط : سعید رمضانیان مقدم

۲۵ شهریور ۱۴۰۱

مناسب سن 9 +

عالی عالیییییییییی

بزرگسال

توسط : سعید رمضانیان مقدم

۲۵ شهریور ۱۴۰۱

مناسب سن 9 +

عالی عالیییییییییی

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد جشن استیکمن‌ها: چهارنفره رایگان

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!