• امروز : 4 مهر 1401
logo

نقد و بررسی بازی جشن استیکمن‌ها: چهارنفره رایگان (Stickman Party: 1 2 3 4 Player Games Free)

author-img

توسط : عرفانه معدنی پور ارزیاب کدومو

2 هفته پیش

مدت زمان مطالعه: 5 دقیقه

250 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 9 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.
این بازی که از بیش از 40 نوع مینی گیم جذاب و کوتاه و مسابقه ای تشکیل شده است در ژانر مسابقه‌ای و تفننی در اختیار بازیکن قرار گرفته است و می‌تواند آفلاین و به صورت محلی بر روی یک دستگاه برای 1 الی 4 نفر اوقات مفرحی را فراهم کند. بازی در یک نقشه‌ی انتخابی که شبیه منچ است جلو می‌رود و با تاس ریختن ربات‌ها وارد بازی های متفاوت و کوچک و جذابی می‌شوند.  

ژانر : ماجرایی

5 مناسب خانواده 0 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

kodoumo-logo 7 +
بر اساس 4 رای

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
medal-image

این بازی بیش از 100 میلیون بار توسط کاربران اندروید از پلی استور گوگل دریافت و نصب شده است و بیش از 1 میلیون رای میانگین نمره بسیار خوب 4.4 از 5 را دریافت کرده است.

جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

والدین عزیز و گرامی کدومو؛ این بازی خشونت بسیار فانتزی و ظریفی دارد که به شکل کارتونی در بازی در جریان است و با شلیک و کشتن و نابودی حریف خودش را نشان می‌دهد. همچنین؛ چهره‌ی ربات‌ها ممکن است برای کودکانی با سنین پایین کمی ترسناک باشد و یا آن‌ها را در هنگام بازی در رقابت‌هایی که نیاز به سرعت عمل بالا دارند، دچار دلهره کند که این هم با شدت بسیار کم و فانتزی در جریان است. بازی، گردونه‌های شانس، جوایز و جعبه‌های شانسی زیادی دارد، به همین دلیل برای بالای 9 سال مناسب‌تر است. اما فرزند شما اگر سن گمتری دارد با همراهی و نظارت شما نیز می‌توواند به محتوای بازی کند، همچنین در صورت آنلاین بودن، تبلیغات بسیار و دعوت به پرداخت درون برنامه‌ای دیده می‌شود. از وجه‌های خوب بازی می توان به چندنفره‌ی محلی آن اشاره کرد که فرزندتان می‌تواند همراه با خانواده بر روی یک دستگاه لحظات مفرحی داشته باشد و در هر به‌روزرسانی منتظر مینی گیم‌های جدیدی باشد. توصیه‌ می‌شود که در هنگام این بازی با فرزندانتان همراه شوید تا حس بهتری را در بازی جمعی تجربه کنند.
ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

والدین عزیز؛  توصیه مهم ما در این بازی به شما این است که همراه فرزندتان باشید.
ادامه متن

ماجرای بازی

این بازی که از بیش از 40 نوع مینی گیم جذاب و کوتاه و مسابقه ای تشکیل شده است و در ژانر مسابقه‌ای و تفننی در اختیار بازیکن قرار گرفته است و می‌تواند آفلاین و به صورت محلی بر روی یک دستگاه برای 1 الی 4 نفر اوقات مفرحی را فراهم کند. بازی در یک نقشه‌ی انتخابی که شبیه منچ است جلو می‌رود و با تاس ریختن، ربات‌ها به جلو رانده می‌شوند و وارد بازی های متفاوت و کوچک و جذابی می‌شوند که از فوتبال تا بازی‌های شلیک و پرتاب و رنگی کردن و غیره تشکیل شده‌اند. این بازی خشونت بسیار فانتزی و ظریفی هم دارد که به شکل کارتونی در بازی در جریان است و با شلیک و کشتن و نابودی حریف خودش را نشان می‌دهد. همچنین؛ چهره‌ی ربات‌ها ممکن است برای کودکانی با سنین پایین کمی ترسناک باشد و یا آن‌ها را در هنگام بازی در رقابت‌هایی که نیاز به سرعت عمل بالا دارند، دچار دلهره کند که این هم با شدت بسیار کم و فانتزی در جر یان است. بازی، گردونه‌های شانس و جوایز و جعبه‌های شانسی زیادی دارد که به همین دلیل برای بالای 9 سال مناسب‌تر است. همچنین در صورت آنلاین بودن، تبلیغات بسیار و دعوت به پرداخت درون برنامه‌ای دیده می‌شود. بازی جدول رتبه بندی نیز دارد و در چند بخش متفاوت، بازیکن می‌تواند به مسابقات بپردازد. از وجه‌های خوب بازی هم می توان به ویژگی چندنفره‌ی محلی آن اشاره کرد که بازیکن می‌تواند همراه با خانواده بر روی یک دستگاه لحظات مفرحی داشته باشد و در هر آپدیت منتظر مینی گیم‌های جدیدی باشد.

جزئیات اثر

سیستم عامل(ها): Android - ios

نام ناشر: PlayMax Game Studio, Maxim Krivokonev

ادامه متن

نظرات کاربران

بزرگسال

توسط : علی حسین معظمی

۲۸ شهریور ۱۴۰۱

مناسب سن 5 +

همه چیز

بزرگسال

توسط : علی حسین معظمی

۲۸ شهریور ۱۴۰۱

مناسب سن 5 +

همه چیز

بزرگسال

توسط : سعید رمضانیان مقدم

۲۵ شهریور ۱۴۰۱

مناسب سن 9 +

عالی عالیییییییییی

بزرگسال

توسط : سعید رمضانیان مقدم

۲۵ شهریور ۱۴۰۱

مناسب سن 9 +

عالی عالیییییییییی

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد جشن استیکمن‌ها: چهارنفره رایگان

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!