• امروز : 31 تیر 1403
logo

نقد و بررسی بازی Snow Runner (Snow Runner)

author-img

توسط : احسان دهشیری ارزیاب کدومو

11 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

534 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 6 +
این ستاره‌ها کیفیت فنی محصول بوده و فارغ از معیارهای تربیتی و ارزش‌های اخلاقی به اثر داده شده است. ارزیاب براساس میانگین امتیاز اثر در پلتفرم‌های مختلف و نگاه فنی خود به محصول این امتیاز کیفی را برای محصول لحاظ کرده است.
یک بازی شبیه سازی است. بازیکن، به عنوان یک راننده ماشین سنگین به دل جاده‌های پر پیچ و خم زده و با انجام مأموریت های مختلف پاداش می‌گیرد. قابلیت آنلاین بازی کردن و همکاری و کمک به دوستان خود، خرید خودروی جدید و شخصی‌سازی آن و شرایط آب و هوایی متنوع از ویژگی‌های این بازی است. بازی دارای نشان سلامت کدومو است.  

ژانر : شبیه‌سازی

1 مناسب خانواده 0 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

بازی Snow Runner یک عنوان شبیه‌ساز اتومبیل‌های سنگین در جاده‌های پیچیده است. بازیکن باید با صبر و حوصله از این جاده‌ها عبور کند. بازی جهان باز است و مأموریت‌های مختلفی در آن وجود دارد. چالش‌های متنوعی در  مسیر بازی هستند. امکان دعوت از دوستان در دنیای خود وجود دارد. بازیکنان می‌توانند با یکدیگر پیشروی کنند. معیار منفی شاخصی در بازی وجود نداشته و حس همکاری و مسئولیت‌پذیر بودن در راستای حمل محموله‌های واگذار شده از نکات مثبت این بازی است. با انجام مأموریت‌های مختلف می‌توان پول بیشتری به دست آورده و خودروی بهتر و قوی‌تر خریداری کرد. شرایط مسیر برفی، لغزان، گل‌آلود، خاکی و... در شرایط آب‌وهوایی مختلف همگی چالش‌های پیشروی بازیکن هستند. حس مسئولیت در رساندن بارهای کامیون، کمک به دوستان در جهت عبور از مسیر، اطلاعات در زمینه رانندگی در این محیط‌ها و... از نکات ارزشمند بازی snow runner هستند. این بازی نسبت به دیگر بازی‌های ماشینی که فقط سرعت مهم است و بعد از تخریب خودرو سریع سالم می‌گردد مناسب‌تر است؛ چراکه خلاقیت در حل مسئله و تصمیم‌گیری را هدف قرار می‌دهد.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

با فرزند خود درباره نحوه روبه‌رو شدن با یک شرایط سخت گفتگو کنید. به او بگویی صبر خود را از دست ندهند و با تلاش و هم‌فکری سعی در حل مشکلات داشته باشند.

به فرزندتان از خوبی‌های داشتن یک دوست خوب در مسیر که در سختی‌ها می‌توان از او درخواست کمک کرد بگویید.

در مورد لازمه داشتن اطلاعات در هر زمینه‌ای پیش از ورود به آن در  جهت موفق شدن با فرزندتان بحث کنید.

ماجرای بازی

بازی Snow Runner یک بازی شبیه‌سازی است. بازیکن به‌عنوان یک راننده ماشین سنگین وارد جاده‌های پر پیچ‌وخم و صعب العبوری شده و سعی در رساندن محموله خود به مقصدی معین می‌کند. بازی کاملاً واقع‌گرایانه بوده و لازم است به تمامی قوانین و اصول حاکم بر این زمینه پایبند بود. بنزین زدن به موقع، توجه به مقدار سلامت خودرو، توجه به مسیر پیش رو، تغییر سیستم محرک اتومبیل در شرایط مختلف و ... همگی این بازی را برای بازیکن واقعی‌تر جلوه می‌دهند. با پیشروی در بازی می‌توان خودروی قوی‌تر و بهتری به دست آورده و از جاده‌های سخت‌تر با آسودگی بیشتری عبور کرد. بازی دارای سیستم co-op بوده که می‌توان وارد دنیای بازی دیگران شده یا می‌توان دنیای مخصوص و شخصی خود را ایجاد و دوستان خویش را وارد آن کرد. در این زمان می‌توانید با یکدیگر به عبور از شرایط سخت بپردازید. داشتن همراه می‌تواند برای بازیکن مفید باشد چراکه عبور از بعضی مسیرها با کمک یکدیگر راحت‌تر و امکان‌پذیرتر خواهد بود. امکان شخصی‌سازی خودروها بر اساس مسیر وجود دارد.

جزئیات اثر

سیستم عامل (ها): ویندوز، پلی‌استیشن 4 و 5، اندروید، IOS، اکس باکس وان، اکس باکس سری s، نینتندو

نام ناشر: Focus Home Interactive

نام توسعه‌دهنده: Saber Interactive

تاریخ انتشار: نهم اردیبهشت 1399 (28 آپریل 2020)

تاریخ آخرین به‌روزرسانی: نهم اسفند 1401 (28 فوریه 2023)

نیاز به اینترنت: بدون نیاز به اینترنت می‌شود بازی کرد؛ اما با اتصال به اینترنت امکانات بیشتری فعال می‌شود

امکانات آنلاین:

چالش، اشتراک‌گذاری محتوا، تماشای بازی دیگران، تشکیل گروه، ذخیره‌سازی، چندنفره بازی‌کردن،

امکان بازی به صورت چند نفره محلی: ندارد

نشان‌ها: نشان سلامت دارد

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد Snow Runner

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!