• امروز : 16 تیر 1401
logo

نقد و بررسی بازی sea battle 2 (نبرد دریایی ۲) (sea battle2)

author-img

توسط : زینب پرورش ارزیاب کدومو

4 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

302 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 10 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

نبردی دریایی برای نابودی دشمن و بازسازی شهر به بهترین شکل، بازیکن باید با محافظت از کشتی‌ها و جاگذاری مناسب، مانع آسیب رساندن حریف به تجهیزات خودی شود و از طریق پدافند هوایی و دریایی، با استراتژی مناسب اهداف رقیب را منهدم کند. بازی توانسته نظر انواع بازیکنان را به خود جلب کند. مصرف گرایی و تبلیغات بازی نیز دیده می‌شود.

ژانر : استراتژی

مناسب خانواده نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

  نبرد دریایی از جمله بازی‌های بسیار جذاب و اعتیاد آوری است که می‌تواند زمان زیادی را از بازیکن بگیرد. پیشنهاد می‌کنیم از قبل در مورد زمان بازی به توافق برسید و اجازه دهید فرزندتان خودش یک زمان تقریبی بدهد تا بیشتر به آن پایبند باشد. بازی معیار منفی پر رنگی ندارد اما به بعضی از نکات آن اشاره می‌کنیم؛ مصرف گرایی از طریق خرید درون برنامه‌ای و مشاهده تبلیغات به صورت آنلاین، غیر قابل کنترل و مدت‌دار مشاهده شده است که برخی از تبلیغات از ناهنجاری بسیار بالایی برخورداند، پیشنهاد می‌کنیم برای جلوگیری از مشاهده‌ی تبلیغات اینترنت دستگاه را خاموش کرده و سپس بازی کنید. همچنین در بخشی کسب امتیاز از طریق مشاهده تبلیغات دیده می‌شود. خشونت واضح نیست اما مقدار کمی خشونت ضمنی با توجه به پرتاب موشک و منهدم کردن تاسیسات و کشتی‌های دشمن وجود دارد. برخی از اسکین‌های طراحی شده از نظر ظاهری نامناسب هستند. می‌توانید برای گذراندن اوقاتی خوش همراه با فرزندتان به رقابت در این بازی بپردازید.

خلاصه‌ی آن: خرید درون برنامه‌ای و مشاهده تبلیغات به صورت آنلاین و در بخشی کسب امتیاز از طریق مشاهده تبلیغات دیده می‌شود. برخی از اسکین‌های طراحی شده از نظر ظاهری نامناسب هستند.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

می‌توانید در مورد شغل دریاداری و زندگی خاص و جالب دریادارها با فرزندتان صحبت کنید. از محیط، شرایط و وظایف آن‌ها برایش بگویید. فکر می کند محافظت از طریق دریا جالب است؟

 می‌توانید فرزندتان را با انواع پدافند و تاسیسیات و تجهیزات نظامی دریایی و هوایی و چگونگی عملکرد هر کدام از آن‌ها آشنا کنید.

ادامه متن

ماجرای بازی

  به شهر حمله هوایی می‌شود و تمام تاسیسات نابود می‌شوند. بازیکن نقش فرمانده را ایفا می‌کند و باید بتواند از طریق نبرد دریایی و نابود کردن تاسیسات و کشتی‌های دشمن امتیاز کسب کرده و اقدام به بازسازی شهر کند. بازیکن با استفاده از تجهیزات و امکاناتی مثل هواپیمای جنگی، بمب افکن، زیر دریایی، مین، رادار و ناوها اقدام به نابودی پدافند رقیب می‌کند. باید با استراتژی مخصوص خود، کشتی‌هایش را جای گذاری کند و از طریق تجهیزاتی که در اختیار دارد مانند مین‌ها و... از آن‌ها محافظت کند و نگذارد با حملات حریف کشتی‌هایش نابود شوند. چیدمان و استفاده از پدافند مناسب برای دفع حملات رقیب فوت کوزه‌گری خاص خودش را می‌خواهد که بازیکن با چندین دور بازی کردن متوجه خواهد شد که باید چطور از کشتی‌هایش محافظت کند. مقداری نفت در اختیار هر بازیکن قرار دارد که حکم سکه یا بنزین را دارد که از آن طریق می‌توان جنگنده‌های هوایی، زیر دریایی و دیگر تجهیزات را تهیه کرد. انتخاب مناسب و متناسب با شرایط هر کدام از این تجهیزات به پیروزی بازیکن کمک زیادی خواهد کرد؛ مثلا با استفاده از رادار و جاگذاری آن در بهترین نقطه زمین حریف، به بازیکن نشان می‌دهد که آیا در آن محدوده کشتی قرار دارد یا نه! به همین ترتیب هر کدام از تجهیزات کاربرد‌های خاص و جذاب خودش را دارد. در حین رقابت امکان علامت دادن حریفان به یکدیگر از طریق استیکر، ایموجی وجود دارد. بازی در بخش‌های آنلاین، بلوتوثی، هوش مصنوعی و استفاده همزمان دو بازیکن از یک دستگاه به صورت محلی طراحی شده است. گرافیک نبرد دریایی ساده و دو بعدی است اما چیزی از جذابیت آن کم نکرده. کسب امتیاز، جدول رتبه بندی و بالا رفتن درجه فرماندهی بازیکن با بالا رفتن سطح آن رقابتی جذاب و تنگاتنگ را میان بازیکنان ایجاد کرده است. نمایش تبلیغات در زمان آنلاین بودن مشاهده می‌شود و امکان خرید درون برنامه‌ای نیز وجود دارد. در حالتی با مشاهده تبلیغ‌‎ها به صورت اختیاری به بازیکن امتیاز اضافه داده می‌شود. برخی از اسکین‌های طراحی شده از نظر ظاهری ناهنجاری دارند.

جزئیات اثر

سیستم عامل (ها):  ios، android
ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد sea battle 2 (نبرد دریایی ۲)

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>