• امروز : 31 تیر 1403
logo

نقد و بررسی بازی Party Animal

author-img

توسط : فاطمه نجفی ارزیاب کدومو

2 هفته پیش

مدت زمان مطالعه: دقیقه

76 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 12 +
این ستاره‌ها کیفیت فنی محصول بوده و فارغ از معیارهای تربیتی و ارزش‌های اخلاقی به اثر داده شده است. ارزیاب براساس میانگین امتیاز اثر در پلتفرم‌های مختلف و نگاه فنی خود به محصول این امتیاز کیفی را برای محصول لحاظ کرده است.
یک بازی گروهی و چندنفره به سبک حدس و گمان که دارای چندین بخش متنوع است. از بین بازیکنان یک یا چند نفر هویت نامشخصی دارند و باید با حدس‌زدن درست مجموعه‌ای از موضوعات در هر بخش، برنده‌ی بازی شوند. بخشی از بازی تحت‌تأثیر پرداخت درون برنامه‌ای است.

ژانر : تفننی

0 مناسب خانواده 0 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

یک بازی چندنفره و آنلاین به سبک حدس و گمان است. محوریت بازی کشف مواردی است که یک یا چند بازیکن از آن بی‌اطلاع هستند. بازی می‌تواند در شکوفایی خلاقیت و بهبود مهارت‌های اجتماعی مؤثر باشد.

 در بخشی از بازی فرزندتان با انتخاب گزینه‌های پیش رو می‌تواند از طریق یوتیوب موزیک ویدئوهایی از خوانندگان جهانی را تماشا کند که امکان دارد محتوای ویدئوها مغایر با هنجارهای خانوادگی شما باشد.

 امکان چت صوتی و اشتراک‌گذاری عکس و ویدئو از بازیکنان هم در بازی قرار داده شده است که شما می‌توانید در مورد حفظ حریم شخصی و آسیب‌های احتمالی با فرزندتان گفتگو کنید.

 بخشی از بازی تحت‌تأثیر پرداخت درون برنامه‌ای است و با وجود بسته‌های تخفیفی امکان دارد فرزندتان تحریک به خرید این آیتم‌ها شود.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

باتوجه‌به چندنفره بودن بازی این امکان برای شما فراهم است که در کنار فرزندتان بازی را در دورهمی های خانوادگی‌تان تجربه کنید. این بازی می‌تواند در شکوفایی خلاقیت و بهبود مهارت‌های اجتماعی مؤثر باشد.

 با فرزندتان در مورد بازی‌های تیمی و اینکه چه مقدار به برقراری ارتباط با دیگران علاقه‌مند است صحبت کنید.

 در مورد حفظ حریم شخصی، محتوای برخی ویدئوها و تبلیغ‌ها، همچنین استفاده از چت صوتی که امکان ایجاد آسیب‌های احتمالی را دارد با فرزندتان گفتگو کنید.

ماجرای بازی

یک بازی گروهی و چندنفره که دارای چندین بخش متنوع است. بازیکنان با واردکردن یک کد به بازی ملحق می‌شوند. از بین بازیکنان یک نفر متقلب یا جاسوس است که باید با حدس‌زدن درست مجموعه‌ای از موضوعات مانند حدس کلمه، حدس موسیقی و... برنده‌ی بازی شود. برای سهولت در استفاده از بازی بازیکن تشویق به پرداخت درون برنامه می‌شود و در غیر این صورت بازیکن برای ورود به هر بخش ناچار به چند دقیقه انتظار و یا تماشای تبلیغ می‌شود.

جزئیات اثر

سیستم‌عامل (ها): android-ios نام ناشر: DayOne نام توسعه‌دهنده: DayOne تاریخ انتشار: 13/11/2019-22/08/1398 تاریخ آخرین به‌روزرسانی: 13/03/2024-23/12/1402 نیاز به اینترنت: با اتصال به اینترنت امکانات بیشتری فعال می شود. امکانات آنلاین: خرید، تبلیغ، گفتگوی صوتی، دعوت به عضویت در شبکه های اجتماعی، اشتراک گذاری محتوا، چند نفره بازی کردن، بازی چند نفره محلی امکان بازی به‌صورت چندنفره محلی: دارد.

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد Party Animal

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!