• امروز : 30 فروردین 1403
logo

نقد و بررسی بازی Mmm Fingers (Mmm Fingers)

author-img

توسط : سمیه سرخوش ارزیاب کدومو

3 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

145 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 8 +
این ستاره‌ها کیفیت فنی محصول بوده و فارغ از معیارهای تربیتی و ارزش‌های اخلاقی به اثر داده شده است. ارزیاب براساس میانگین امتیاز اثر در پلتفرم‌های مختلف و نگاه فنی خود به محصول این امتیاز کیفی را برای محصول لحاظ کرده است.

یک بازی تفننی با چالش‌های بی‌پایان، با کمی چاشنی خشونت که هدف آن رسیدن به بالاترین رکورد است. چالش‌های بازی به‌ظاهر ساده است ولی دقت، تمرکز و سرعت عمل بالای بازیکن را می‌طلبد. بازیکن باید با شروع بازی انگشت خود را روی نمایشگر گذاشته و به شکلی آن را از میان موانع عبور دهد که با آن‌ها برخورد نداشته باشد. خطر وابستگی به بازی وجود دارد.

ژانر : تفننی

0 مناسب خانواده 0 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

بازی Mmm Fingers یک بازی تفننی با چالش‌های بی‌پایان است که در آن فرزندتان تلاش می‌کند تا بالاترین رکورد را ثبت کند. بازیکن باید با شروع بازی انگشت خود را روی نمایشگر گذاشته و به شکلی آن را از میان موانع عبور دهد که با آنها برخورد نداشته باشد. بازی در ظاهر ساده به نظر می‌‏رسد اما نیازمند دقت فراوان و سرعت عمل بالاست. مسیر بازی پر است از هیولاهای ریز و درشتی که در مسیرهای مختلف حرکت می‌کنند یا می‌چرخند، مدام تغییر اندازه می‌دهند و عبور را برای بازیکن بسیار سخت می‌کنند. به‌محض اینکه بازیکن می‌سوزد بازی از ابتدا شروع می‌شود. گیم‌پلی چالشی بازی، تلاش برای ثبت رکورد بالاتر و شروع بازی از نقطه ابتدایی بعد از هر بار سوختن، ممکن است فرزندتان را وسوسه کند که بازی را بارهاوبارها تکرار کند و به همین دلیل این بازی می‌تواند اعتیادآور باشد. بازی دارای خشونت خفیف فانتزی است و تبلیغاتی دارد که مدام و پشت‌سرهم نمایش داده می‌شود. با پیشروی در بازی، چالش‌های بازی سخت‌تر می‌شود که ممکن است فرزندتان را کلافه کند.

خلاصه‌: بازی با وجود چالش‌هایی که دارد دقت و تمرکز فرزندمان را به چالش می‏‌کشد و به دلیل گیم پلی ساده و رکوردی بودن آن می‌تواند بازیکن را وابسته کند.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

پیشنهاد می‌شود هنگام بازی فرزندتان را همراهی کنید، ذات بازی (چالشی و رکوردی بودن بازی) به شکلی است که ممکن است بازیکنان را کلافه کند.

اگر فرزندتان از سختی بازي کلافه شود ممکن است به‌صورت ناگهانی فریاد یا غر بزند و یا حتی گریه کند؛ بهتر است ابتدا در مورد سختی بازي با او همدلی کنید و سپس سعی کنید، با راهنمایی و دادن ترفند، به فرزندتان کمک کنید تا از آن قسمت سخت عبور کند؛ ولی توجه داشته باشید که این کمک باید به حدي باشد که فرزندتان براي حل چالش‌های مختلف به شما وابسته نشود.

کودکان در ریز دوره  8 تا  9 سال خیلی راحت به‌خاطر وجود مانع کلافه و عصبانی می‌شوند؛ راه‌های صحیح بروز هیجاناتی مانند خشم را به فرزندتان بیاموزید و در مورد هیجاناتی که در بازي وجود دارد با فرزندتان حرف بزنید و آنها را ناچیز و بی‌اهمیت حساب نکنید.

در رابطه ‌با میزان ساعتی که می‏‌تواند به بازی بپردازد با او به زبان خودش و لحنی مهربان گفتگو کنید و برای زمان استفاده‌ی فرزندتان از بازی قانون بگذارید.

خلاصه‌: این بازی با چالش‌های متفاوت و جذاب می‏‌تواند بسیار سرگرم‌کننده باشد پیشنهاد می‌شود در کنار فرزندتان باشید و در حل چالش‌های سخت با او همدلی و هم‌فکری کنید.

ماجرای بازی

Mmm Fingers  بازی تفننی چالش‌برانگیز در سبک رکوردی است. محیط بازی رنگارنگ، موسیقی زمینه جالب و جلوه‌های صوتی هستند که فضای بازی را زنده نگه می‌دارند. گیم‌پلی بازی به این شکل است که بازیکن باید با شروع بازی انگشت خود را از روی نمایشگر جدا نکند و تلاش کند تا انگشت خود را از میان موانع عبور دهد بدون اینکه با آنها برخورد داشته باشد. در این بازی بازیکن در واقع سرعت عمل و تمرکز خود را آزمایش می‌کند تا ببیند در شرایط چالش‌برانگیز تا چه میزان می‌تواند موانع را پشت سر بگذارد. بازیکن نباید انگشت خود را از نمایشگر جدا نماید که در این صورت بازی را باخته و باید از نقطه ابتدایی بازی را شروع کند. هیولاها به شکل‌های مختلف هستند و حرکاتی غیرقابل‌پیش‌بینی انجام می‌دهند. مسیر پر از هیولاهای ریز و درشتی است که با ظاهرهای متنوع در جهات مختلف حرکت می‌کنند یا می‌چرخند؛ بعضی از آنها مدام تغییر اندازه می‌دهند و عبور را برای بازیکن بسیار سخت می‌کنند. امتیاز بازیکن بر حسب مدت‌زمان سالم ماندن انگشتانش و پیشروی در مسیر بازی محاسبه می‌شود. تبلیغات بازی مدام و به‌صورت غیرقابل‌کنترل نمایش داده می‌شوند.

جزئیات اثر

سیستم عامل(ها): Android ، IOS

نام ناشر: Noodlecake

نام توسعه دهنده: Noodlecake

تاریخ انتشار:

 2014/11/26

۵ / ۹ / ۱۳۹۳

تاریخ آخرین به روزرسانی:

 2023/11/03

۱۲ / ۸ / ۱۴۰۲

نیاز به اینترنت: ندارد؛ ولی در صورت اتصال به اینترنت امکانات بیشتری در بازی فعال می شود.

امکانات آنلاین: تبلیغات، جدول رتبه‌بندی

امکان بازی به‌صورت چندنفره محلی: ندارد.

نشان‌ها: همراهی والدین

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد Mmm Fingers

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!