• امروز : 31 تیر 1403
logo

نقد و بررسی بازی Immortals of Aveum

author-img

توسط : آرین مرادی ارزیاب کدومو

2 هفته پیش

مدت زمان مطالعه: دقیقه

107 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 16 +
این ستاره‌ها کیفیت فنی محصول بوده و فارغ از معیارهای تربیتی و ارزش‌های اخلاقی به اثر داده شده است. ارزیاب براساس میانگین امتیاز اثر در پلتفرم‌های مختلف و نگاه فنی خود به محصول این امتیاز کیفی را برای محصول لحاظ کرده است.
این بازی روایت‌گر جنگی میان جبهه‌ی خیر و شر است و قهرمان داستان باید برای نجات دنیا، مبارزه کرده و تصمیمات سختی بگیرد. بازی به صورت شوتر اول شخص دنبال می‌شود و مملو از جادو و حرکات ماورایی است. به دلیل محیط و فضای جنگی، شاهد موارد استرس‌زا و نسبتا خشنی هستیم که البته جزئیات دقیقی ندارند، ولی موثر واقع می‌شوند.

ژانر : اکشن

0 مناسب خانواده 0 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

بازی تماما بر اساس جادو طراحی شده است خشونت بازی واقع گرایانه و پرتکرار است ولی جزئیات زیادی ندارد بازی زمان جنگ را نشان می‌دهد و استرس نسبتا زیادی دارد صحنه‌هایی نظیر شکنجه در بازی وجود دارد بازی خرید درون برنامه‌ای ندارد

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

راجع به دیدگاه‌های مختلف در دو طرف جنگ با فرزندتان صحبت کنید از امکان وجود جادو و منبع آن با فرزندتان صحبت کنید از فداکاری و انجام کار درست با فرزندتان صحبت کنید

ماجرای بازی

داستان بازی در دنیایی جادویی روایت می‌شود و بازیکن در نقش یک سرباز قدرتمند باید در جبهه حق بر علیه دشمنی بسیار بزرگ قد علم کند و مانع نابودی دنیا شود. اتفاقات زیاد و پیچش‌های داستانی متنوعی در بازی وجود دارد که مملو از خیانت، فداکاری و دروغ است. لحظه‌های احساسی و تصمیمات اخلاقی بزرگی نیز در بازی حضور دارند که به جذابیت بازی اضافه می‌کنند. بازی در سبک شوتر اول شخص دنبال می‌شود و مبارزات شلوغ و نسبتا سرعتی دارد. نکته‌ی متفاوت راجع به بازی آن است که در بازی خبری از سلاح‌های مختلف نیست و همه چیز بر مبنای جادو می‌چرخد: نیروی محرکه‌ی وسایل جادو است، سلاح‌ها جادو است، رفت و امد با جادو است و ... که  به همین دلیل شاهد دنیاسازی بسیار جذاب و جدیدی هستیم. گیم‌پلی بازی بسیار شلوغ بوده و پر است از جادوهای مختلف که بعضی از آن‌ها دفاعی و بعضی دیگر هجومی هستند. علاوه بر مبارزات، بخش نسبتا زیادی از بازی مختص به معماهای آن است که بعضی از آن‌ها آسان و بعضی دیگر بسیار دشوار هستند. درجه‌ی سختی بازی روی این معماها تاثیری نداشته و بازی نیز هیچ راهنمایی خاصی برای حل معماها نمی‌کند. قابل ذکر است که بازی در دنیایی جنگ‌زده روایت می‌شود و تاثیرات جنگ در جای جای بازی دیده می‌شود.

جزئیات اثر

ژانر بازی: اکشن سیستم عامل(ها): پلی استیشن 5، اکس باکس سری اکس، ویندوز نام ناشر: الکترونیک آرتس نام توسعه دهنده: استودیو اسندنت تاریخ انتشار: 1403/06/01 مصادف با 2023/08/22 تاریخ آخرین به روزرسانی: سال 2024 نکات برجسته بازی: نامزد بهترین دستاورد گرافیکی نیاز به اینترنت: ندارد امکانات آنلاین: ندارد امکان بازی به صورت چند نفره محلی: ندارد  

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد Immortals of Aveum

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!