• امروز : 30 فروردین 1403
logo

نقد و بررسی بازی کوچیبا

author-img

توسط : سمیه سرخوش ارزیاب کدومو

8 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

282 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 4 +
این ستاره‌ها کیفیت فنی محصول بوده و فارغ از معیارهای تربیتی و ارزش‌های اخلاقی به اثر داده شده است. ارزیاب براساس میانگین امتیاز اثر در پلتفرم‌های مختلف و نگاه فنی خود به محصول این امتیاز کیفی را برای محصول لحاظ کرده است.

یک بازی سرگرم‌کننده مساله محور ویژه کودکان پیش از دبستان که دارای محتوای آموزشی مستقیم آموزش اشکال و رنگ‌ها است و مهارت‌های تطبیق اشیا و تشخیص رنگ را در کودکان تقویت می‌کند. نسخه کامل بازی خریدنی است و بازی تبلیغات ندارد.

ژانر : جدی

0 مناسب خانواده 0 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

شناخت رنگ‌ها و شناسایی نام رنگ‌ها قسمت مهمی از رشد کودک است و توانایی شناسایی رنگ‌ها اغلب بخشی از آمادگی برای دوران تحصیل است. کوچیبا یک بازی مساله محور سرگرم‌کننده است که با هدف آموزش و ویژه کودکان پیش از دبستان طراحی شده است و معماهایی را پیش روی کودکان شما قرار می دهد که علاوه بر آموزش رنگ‌ها و اشکال، منجر به رشد مهارت‌های تطبیق اشیا و تشخیص رنگ کودکان شده و قدرت حل مساله، هوش فضایی و ادراک بصری را در آنها تقویت می‌کند. نسخه کامل بازی خریدنی است، بازی بدون اتصال به اینترنت به‌راحتی قابل اجراست و تبلیغات ندارد. فضای کودکانه و رنگارنگ بازی در کنار موسیقی شاد بازی، می‏‌تواند لحظات مفرح و سرگرم‌کننده‌ای را برای کودکتان رقم بزند.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

می‌توانید درمورد اتفاقاتی که دربازی می‏‌افتد و کارهایی که دربازی انجام می‌شود با کودکتان صحبت کنید. درباره‌ رنگ‌ها با فرزندتان گفتگو کرده و نام رنگ‌ها را به او بیاموزید.  به طور مثال  می‌توانید هنگام پیاده‌روی از کودک در مورد رنگ ماشین‌های اطراف سؤال کنید.

برای درک بهتر مطلب و عمیق‌تر شدن آموزش‌ها می‌توانید بازی‌ها را به دنیای واقعی بیاورید. نقاشی یکی از فعالیت‌های موردعلاقه کودکان است که شما می‌توانید با کمی خلاقیت آن را بازی تبدیل کنید. برای کودکتان وسایل نقاشی و کتاب‌های رنگ‌آمیزی تهیه کرده و مثلاً یک رنگین‌کمان بدون رنگ بکشید و از کودکان بخواهید طبق الگوی رنگین‌کمان آن را رنگ‌آمیزی کند. یا می‌توانید از آن‌ها بخواهید میوه‌ها را با رنگ خودشان بکشند. مثلاً موز را زرد و خیار را سبز نقاشی کنند.

ماجرای بازی

 کوچیبا یک بازی آموزشی است که ویژه کودکان پیش از دبستان طراحی شده است. این بازی  معماهایی را پیش روی بازیکنان قرار می‌دهد که حل آنها می‌تواند مهارت‌های تطبیق اشیا و تشخیص رنگ را در کودکان افزایش دهد. محیط بازی شاد و رنگارنگ، گرافیک آن کارتونی و انجام بازی بدون اتصال به اینترنت امکان‌پذیر است.  بازی تبلیغات ندارد و نسخه کامل آن خریدنی است.

جزئیات اثر

سیستم عامل(ها): Android

نام ناشر: کوچیبا

نام توسعه دهنده: کوچیبا

تاریخ آخرین به روزرسانی: ۱۴۰۰/۰۱/۱۶

نیاز به اینترنت: ندارد

امکانات آنلاین: خرید

امکان بازی به‌صورت چند نفره محلی: ندارد.

نشان‌ها: سلامت

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد کوچیبا

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!