• امروز : 3 اسفند 1402
logo

نقد و بررسی بازی کلمه دون

author-img

توسط : فاطمه نجفی ارزیاب کدومو

11 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

483 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 8 +
این ستاره‌ها کیفیت فنی محصول بوده و فارغ از معیارهای تربیتی و ارزش‌های اخلاقی به اثر داده شده است. ارزیاب براساس میانگین امتیاز اثر در پلتفرم‌های مختلف و نگاه فنی خود به محصول این امتیاز کیفی را برای محصول لحاظ کرده است.

یک بازی چالشی به سبک پازل کلماتی که در هر مرحله بازیکن جدول پر شده‌ای از حروف را مشاهده می‌کند و باتوجه‌به دسته‌بندی اعلام شده باید کلمات درست را حدس بزند. برای ادامه‌ی بازی و باز شدن قفل دیگر مراحل می‌توان از پرداخت درون‌برنامه و یا دیدن تبلیغ استفاده کرد.

ژانر : تفننی

5 مناسب خانواده 0 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

بازی کلمه دون اگر به‌صورت آفلاین و بدون تماشای تبلیغ انجام شود فاقد محتوای آسیب‌زا است. در کل یک بازی برای سرگرم‌شدن است که به افزایش تمرکز و تقویت ذهن می‌انجامد. در مراحل بالاتر و با سخت‌تر شدن بازی فرزندتان نیاز به دریافت راهنمایی خواهد داشت که هر راهنمایی با کسر از امتیاز همراه است و فرزندتان ترغیب به تماشای تبلیغ و خرید درون‌برنامه برای افزایش سکه‌هایش می‌شود.

 

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

باتوجه‌به اینکه ممکن است برخی مراحل و حدس کلمات برای فرزندتان سخت باشد امکان دارد فرزندتان ترغیب به پرداخت درون برنامه شود و زمان زیادی را صرف بازی کند. با فرزندتان درباره‌ی مدیریت زمان استفاده از تلفن همراه گفتگو کنید. بازی دارای پرداخت درون‌برنامه است که می‌توانید در مورد نحوه مدیریت مالی در این بازی و همچنین در مورد محتوای تبلیغات با فرزندتان صحبت کنید.

ماجرای بازی

در این بازی که به سبک پازل کلماتی است بازیکن در هر مرحله جدول پر شده‌ای از حروف را مشاهده می‌کند و باتوجه‌به دسته‌بندی اعلام شده باید کلمات درست را حدس بزند و با کشیدن انگشت روی حروف به‌صورت متوالی کلمه را حدس زده و امتیاز دریافت می‌کند. بخش‌های بازی شامل یازده قسمت مختلف مانند اعداد، طبیعت، کشور، اعضای بدن و... است. بازی راهنمایی‌هایی را به بازیکن ارائه می‌دهد؛ مانند حدس یک حرف، حدس کلمه و حذف کلمات زائد که با کسر از امتیاز همراه است و با تمام‌شدن سکه‌ها برای ادامه‌ی بازی و باز شدن قفل دیگر مراحل می‌توان با پرداخت درون‌برنامه و یا دیدن تبلیغ سکه‌ی بیشتری دریافت کرد. بازی دارای پاداش روزانه و اشتراک‌گذاری محتوا نیز می‌باشد.

جزئیات اثر

سیستم‌عامل (ها):  android

نام ناشر: علی 75

نام توسعه‌دهنده: علی 75

تاریخ آخرین به‌روزرسانی: 22/11/1401- 11/02/2023

نیاز به اینترنت: بدون نیاز به اینترنت می‌توان بازی کرد؛ اما با اتصال به اینترنت امکانات بیشتری فعال می‌شود.

امکانات آنلاین: خرید، تبلیغ، اشتراک گذاری محتوا،

امکان بازی به‌صورت چندنفره محلی: ندارد.

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد کلمه دون

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!