• امروز : 16 تیر 1401
logo

نقد و بررسی بازی کراش ماشینی (Crash™ Team Racing Nitro-Fueled)

author-img

توسط : علیرضا نقوی ارزیاب کدومو

4 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

579 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 8 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

یک بازی مسابقه‌ای در فضای کارتونی و فانتزی که در آن بازیکنان برای برنده‌شدن رقابت می‌کنند. این بازی قابلیت بازی چندنفره به‌صورت محلی را دارد که بازیکنان می‌توانند بدون اتصال به اینترنت روی یک دستگاه باهم بازی کنند. ناهنجاری‌های بازی بسیار کم هستند و این بازی برای تجربه خانوادگی مناسب است.

ژانر : مسابقه‌ای

20 مناسب خانواده 1 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

kodoumo-logo 8 +
بر اساس 1 رای

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

کرش از گذشته به دلیل داشتن قابلیت بازی چندنفره محلی و فضای فانتزی، محبوب بازیکن‌هایی بود که می‌خواستند باهم بازی کنند. این بازی ناهنجاری خاصی ندارد و می‌توان آن را به‌صورت خانوادگی تجربه کرد. درصورتی‌که فرزندتان علاقه‌ی زیادی به این سبک ماشین‌سواری نشان داد می‌توانید باهم به پیست کارتینگ بروید. بخش آنلاین بازی قابلیت ایجاد دوستی با افراد غریبه (در صورت وجود بازیکن‌های دیگر) را دارد.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

هنگام بازی به موضوع رقابت در عین رفاقت توجه کنید و در صورت امکان برای فرزندتان این موضوع را توضیح دهید. می‌توان در صلح و دوستی رقابت داشت.

با فرزندانتان بازی کنید و در حین و بعد از بازی، فرصت مکالمه خوبی به وجود می‌آید و می‌توانید با فرزندتان گفت‌وگوی دوستانه‌ای داشته باشید.

ادامه متن

ماجرای بازی

کرش ماشینی یک بازی مسابقه‌ای است که در آن بازیکنان سعی دارند با مسابقه دادن با یکدیگر و استفاده از قابلیت‌های خاص بازی مانند پرتاب موشک، استفاده از بمب و ... برنده شوند. در ابتدای قسمت داستانی بازی ساکنان زمین با یک فرازمینی به نام نیتروس اکسید که ادعا می‌کند سریع‌ترین مسابقه در کهکشان است، مواجه می‌شوند. نیتروس اکسید با چالشی به نام "بقای سریع‌ترین‌ها" به بهترین راننده زمین می‌گوید تا با او مسابقه دهد. اگر راننده زمینی برنده شود، قول می‌دهد که زمین را تنها بگذارد، اما اگر اکسید برنده شود، زمین را به پارکینگی سیمانی تبدیل می‌کند و زمینیان را به بردگی می‌گیرد. فضای بازی کاملاً فانتزی و کارتونی است. کرش قابلیت بازی چندنفره به‌صورت آنلاین و آفلاین را دارد.

نظرات کاربران

بزرگسال

توسط : محمد مهدی رفیعی

۲ خرداد ۱۴۰۱

مناسب سن 8 +

خوب بوده و هست میتونیم راحت استفاده کنید

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد کراش ماشینی

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>