• امروز : 1 اردیبهشت 1403
logo

نقد و بررسی بازی کابوس دشمن

author-img

توسط : علیرضا نقوی ارزیاب کدومو

3 سال پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

2309 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 12 +
این ستاره‌ها کیفیت فنی محصول بوده و فارغ از معیارهای تربیتی و ارزش‌های اخلاقی به اثر داده شده است. ارزیاب براساس میانگین امتیاز اثر در پلتفرم‌های مختلف و نگاه فنی خود به محصول این امتیاز کیفی را برای محصول لحاظ کرده است.

جنگ بین مدافعین حرم و تکفیری‌ها است که در صورت همراه شدن بازی با توضیح والدین می‌تواند ارزشمند باشد. بازی توضیح درستی راجع به چرایی اتفاق افتادن این جنگ نمی‌دهد راجع به آن با فرزنداتان صحبت کنید. امتیاز بدست آمده توسط بازیکن بسیار کم است و بازیکن به خرید درون‌برنامه‌ای ترغیب می‌شود و در عین حال دارای تبلیغات زیاد است. طراحی بازی بسیار ساده است.

ژانر : اکشن

9 مناسب خانواده 0 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
medal-image

بازی در جهت مقابله و جنگ با دشمنان تکفیری و داعشی ها تولید شده.

جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

بازی جنگی است و بازیکن به کشتن تکفیری ها و داعشی ها می‌پردازد و  کارکترهای قابل انتخاب بازیکن از افراد نیروهای مسلح ایران هستند. بازیکن قابلیت خرید درون برنامه ای دارد و بدلیل کافی نبودن امتیازات بدست آمده داخل بازی، بازیکن با خرید درون‌برنامه‌ای می‌تواند بسیار ساده تر و سریع تر پیش برود. با توجه به اینکه، نیروهای سطح پایین پلیس و ارتشی هستند و نیروهای سطح بالا، امنیتی و پاسدار، ممکن است تفاوتی بین نیروهای مسلح در ذهن بازیکن شکل بگیرد. با فرزند خود راجع به ارزشمند بودن هر کدام از نیروهای مسلح صحبت کنید و اینکه هرکدام از این مسئولیت‌ها دارای ارزش ذاتی هستند. صدای دشمانان در بازی عربی است و بازیکن فکر می‌کند تکفری‌ها همه عرب هستند، درباره‌ی این موضوع به فرزندتان تذکر دهید.

خلاصه‌ی آن: بازی جنگی است و بازیکن به کشتن تکفیری ها و داعشی ها میپردازد. بازی دارای خرید درون برنامه ای است.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

درباره ی چرایی انجام این جنگ و طرف های درگیر در این جنگ با فرزاندان خود گفته گو کنید. در مورد بحث اعتقادی و لزوم انجام این مبارزه و شهیدان این راه و شخصیت های بزرگ که در این راه بودند (مانند سردار سلیمانی که در بازی حضور دارد) صحبت کنید. در مورد خرید درون برنامه ای و پیشنهادات بازی نظر فرزند خود را بخواهید که آیا این خرید بنظر او درست است و هدف او از این خرید چیست؟ میتوانید مفهوم کمک به افراد بازی سازی که داخلی هستند و بازی هایشان اهداف خوبی را دنبال میکند را به فرزندتان منتقل کنید.در مورد اینکه جنگ و خشونت، آخرین راه حل است و برای اسلحه به دست شدن باید دلیل جدی داشت با فرزندتان صحبت کنید.

خلاصه‌ی آن: درباره ی چرایی انجام این جنگ با فرزاندان خود گفته گو کنید. در مورد لزوم انجام این مبارزه و شهیدان این راه صحبت کنید. در مورد خرید درون برنامه ای صحبت کنید.

ماجرای بازی

بازیکن در نقش مدافعان حرم با تکفیری‌ها می‌جنگد و با اتمام هر مرحله مقداری پول به بازیکن داده می‌شود و بعد از مدتی بازیکن می‌تواند برخی قابلیت‌های بازی را مانند شخصیت جدید خریداری کند.

جزئیات اثر

نام توسعه دهنده: خاطره سازان 2

تاریخ آخرین به روزرسانی: ۹۹/۰۷/۲۱

نیاز به اینترنت: بدون اینترنت می‌شود بازی کرد اما با اتصال به اینترنت امکانات بیشتری فعال می‌شود

امکانات آنلاین: امکان پرداخت درون برنامه ای و اشتراک گذاری امتیاز و دیدن امتیازات بقیه بازیکنان

امکان بازی به صورت چند نفره محلی: ندارد.

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد کابوس دشمن

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!