• امروز : 16 تیر 1401
logo

نقد و بررسی بازی پاپت ساکر ۲۰۱۴ (فوتبال عروسکی ۲۰۱۴) ( Puppet Soccer 2014)

author-img

توسط : مریم صدیقی ارزیاب کدومو

4 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

262 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 9 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.
بازی 2014 Puppet Soccer  یک بازی شبه ورزشی محسوب می‌شود که بازیکنان با هر رنگ و فرهنگ در آن شرکت می‌کنند. در واقع در این بازی چالشی، بازیکن باید بتواند با دفاع، هد زدن و شوت‌زدن به‌موقع دروازه حریف را باز کرده و گل بزند. گیم پلی بازی بسیار ساده طراحی شده است و از آنجایی‌که تبلیغاتی به شکل خودکار دارد بهتر است به‌صورت آفلاین بازی شود.

ژانر : مسابقه‌ای

0 مناسب خانواده نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
medal-image

بیش از 10 میلیون نصب فعال در گوگل‌پلی دارد.

جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

بازی 2014 Puppet Soccer   یک بازی شبه ورزشی محسوب می‌شود که بازیکنان با هر رنگ و فرهنگ در آن شرکت می‌کنند. بازیکن باید بتواند با عکس‌العمل به‌موقع توپ را در جهت مناسب به سمت دروازه حریف پرتاب کند.

در بازی امکان خرید سکه و الماس با پول واقعی وجود دارد. همچنین هر بار که بازیکن وارد صفحه اصلی بازی شود پیشنهادهای ویژه‌ای برای وی به نمایش گذاشته می‌شود.

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

پیشنهاد می‌کنیم دررابطه‌با علاقه فرزندتان به یک‌رشته ورزشی مطلع شوید. به طور مثال اگر به فوتبال علاقه دارد او را در این مسیر تشویق کرده و فضا را برای رشد او ایجاد کنید.

در رابطه با اخلاق ورزشی با او صحبت کنید. به او بگویید ورزشکاری اصالت دارد که با وجود موفقیت‌های بزرگ ورزشی و شهرت و معروفیت، سادگی و تواضع را در خود تقویت کرده است.

ادامه متن

ماجرای بازی

 این بازی از سری بازی‌های مسابقه‌ای است که ساختار مرحله‌ای - امتیازی دارد. بازی آفلاین و گیم پلی آن بسیار ساده است. بازیکن پس از انتخاب تیم خود، به مسابقه با تیم حریف می‌پردازد و برای پیروزی باید طی مدت‌زمان محدودی به حریف گل بزند. در محیط بازی 5 دکمه اصلی قرار دارد که 3 تای آن، برای حرکت‌دادن کاراکتر و یکی جهت شوت زدن و دیگری قدرت ویژه بازیکن می‌باشد.

در بازی قدرت‌های ویژه‌ای وجود دارند که در حباب‌هایی محصور شده‌اند و زمانی نیروی آن ها اعمال می‌شود که بازیکن توپ را به سمت آن‌‌ها پرتاب کند. قدرت‌ها موجب تسریع در پیشبرد بازی می‌شوند. به طور مثال یکی از این قدرت‌ها لجن یا آدامس است که در صورت دریافت آن سرعت حریف کم می‌شود.

ادامه متن

جزئیات اثر

سیستم عامل(ها): anroid،ios

نام ناشر: NOXGAMES

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد پاپت ساکر ۲۰۱۴ (فوتبال عروسکی ۲۰۱۴)

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>