• امروز : 29 شهریور 1400
logo

نقد و بررسی بازی پاپایو

author-img

توسط : سمیه سرخوش ارزیاب کدومو

2 هفته پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 3 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

«پاپایو» یک بازی آموزشی و کاربردی است که مفاهیم آموزشی فارسی و ریاضی، مانند شناخت حروف، یادگیری کلمات، شناخت اعداد جمع‌کردن اعداد و... را در قالب بازی و سرگرمی به بازیکن یاد می‌دهد.

سال 1399 جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

بازی‌ها نقش مهمی در یادگیری و تقویت هوش کودکان دارند. «پاپایو» یک بازی آموزشی است که فرزندتان درکنار سرگرم‌شدن با این بازی با حروف الفبا، ترکیب حروف و کلمه‌سازی، اعداد و جمع‌کردن آن‌ها، اشکال هندسی، رنگ‌ها آشنا می‌شود.

این بازی سبب افزایش دقت و تمرکز، مهارت‌های شناختی، تقویت حافظه‌ی دیداری و شنیداری، تقویت هوش فضایی و قوه‌ی تخیّل فرزندتان می‌شود. کودکان در سنین پایین، بیشتر از طریق بازی در دنیای واقعی و بازی‌هایی که جنبه‌ی فیزیکی دارند رشد کرده و پرورش می‌یابند.

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

چون بچه‌ها همیشه به بازی علاقه دارند، می‌توانید آموزش‌های بازی را به خانه آورده و از طریق بازی و سرگرمی و در محیطی سرشار از نشاط، حروف الفبا را به فرزندتان آموزش دهید. بهتر است در این سن بچه‌ها از بازی‌های واقعی با خانواده یا دوستان خود لذت ببرند تا بازی‌های رایانه‌ای.

برای فرزندتان شعر بخوانید و با کتاب‌های قصه و آموزشی تاحدودی حروف را به فرزندتان آموزش دهید. دقت کنید که آموزش‌ها باید خلاصه و موجز باشند و به‌صورت صریح و شفاف بیان شوند.

ادامه متن

ماجرای بازی

بازی از دو بخش تشکیل شده که بخش اول مربوط به مفاهیم پایه‌ی فارسی و شامل دو قسمت شناخت حروف و یادگیری کلمات است که شناخت حروف 384 مرحله و یادگیری کلمات 128 مرحله دارد.

بخش دوم مربوط به مفاهیم پایه‌ی ریاضی است که شامل سه بخش شناخت اعداد (150 مرحله)، جمع اعداد (150 مرحله)، آموزش اشکال هندسی (100 مرحله) است.

ادامه متن

جزئیات اثر

سیستم عامل(ها):

Android -- Ios

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه

افزودن دیدگاه در مورد پاپایو

مناسب برای رده سنی
این اثر چطور بود

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>