• امروز : ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

پازل بلوک (پازل بلوک- دنیای جواهرات)

پازل بلوک (پازل بلوک- دنیای جواهرات)

بررسی تخصصی بازی : (block puzzle jewel classic) block puzzle

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

2 ماه پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

دیدگاه کدومو

8 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

  بازیکن بلوک‌ها را به صورت افقی و عمودی کنار هم می‌گذارد تا یک ردیف ایجاد شده و حذف شوند، این بازی تفننی و اعتیادآور است. برای حذف تبلیغات نیاز است آفلاین بازی شود

سال 0 جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه کودکان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

جزئیات
مصرف گرایی

مصرف گرایی به شکل خرید درون برنامه‌ای دارد مثلاً آیتم‌هایی که بازی را راحت‌تر می‌کنند اما بدون خرید آن هم می‌شود بازی کرد. در صورت آنلاین در حین بازی و در منوی اصلی تبلیغاتی وجود دارد که در ازای دیدن آن‌ها سکه دریافت می‌شود.

جزئیات
ارزش یاددهی

چینش بلوک‌ها و رفتن بلوک‌ها درون هم باعث آشنایی بازیکن با اشکال هندسی می‌شود.

جزئیات
آسانی بازی

گیم پلی بازی ساده است و برای هر مرحله توضیحی به بازیکن داده می‌شود البته این توضیحات به زبان انگلیسی است و نیاز به دانش نسبی در حیطه زبان انگلیسی دارد.

جزئیات
بازی پذیری

بازی به‌صورت مرحله‌ای و کلاسیک است و در هر مرحله فرد با چالش جدیدی مواجه می‌شود در هر مرحله ردیف‌هایی از بازی هستند که حذف آن‌ها الزامی است و باید بلوک‌ها به‌گونه‌ای چیده شوند که ردیف‌ها حذف شوند

آنچه لازم است والدین بدانند

بازی بلوک پازل را برای بالای سن 8 سال مناسب دیدیم چون بازی فاقد محتوای آسیب زا و برای انجام آن نیاز به مهارت بالا نمی باشد

در سبک مرحله‌ای چالش‌های متفاوتی در هر مرحله وجود دارد که با عبور از آن به مرحله بعد صعود می‌کنیم. بازی به‌صورت پیش‌فرض آیتم‌هایی را برای راحت‌تر بازی کردن در اختیار بازیکن قرار می‌دهد و در صورت اتمام آیتم‌ها می‌توان آن‌ها را در صورت آنلاین خریداری کرد. پس همان‌طور که متوجه شدید این بازی دارای خرید درون برنامه‌ای است و در صورتی که اینترنت روشن باشد می‌توان از قسمت فروشگاه بازی آیتم خریداری کرد. همچنین بازی دارای تبلیغ است و در ازای دیدن تبلیغ به بازیکن سکه داده می‌شود بنابراین بهتر است آفلاین بازی شود. گیم پلی بازی به‌گونه‌ای طراحی شده که می‌تواند بازیکن را تا ساعت‌ها درگیر کند، توصیه ما به والدین عزیز این است که زمان مناسبی را برای بازی فرزند خود قرار دهند و مدیریت زمان را به آن‌ها با لحنی دوستانه آموزش دهند.

نحوه ی انجام بازی ساده ولی در سبک مرحله‌ای بهتر است فرزند خود را همراهی کنید.

خلاصه‌ی آن: این بازی دارای خرید درون برنامه‌ای است و در صورتی که اینترنت روشن باشد می‌توان از قسمت فروشگاه بازی آیتم خریداری کرد. همچنین بازی دارای تبلیغ است و در ازای دیدن تبلیغ به بازیکن سکه داده می‏شود بنابراین بهتر است آفلاین بازی شود.

با کودکان خود صحبت کنید درباره

گفتگو بهترین کاری است که باید با فرزندانتان داشته باشید. سعی کنید با فرزندان خود با زبان خودشان صحبت کنید نه از باب نصیحت.

در شیوه فرزندپروری خود رابطه‌ای صمیمی و در عین حال قوانین قرار دهید مثلاً از فرزند خود بخواهید ابتدا تکالیف خود را انجام داده و بعد مشغول بازی کردن شود.

می‌توانید عادت‌های غذایی درست مثل میوه خوردن را در حین بازی بگنجانید.

توصیه ما به شما مدیریت زمان و صحبت کردن در این رابطه با فرزندانتان است

خلاصه‌ی آن: در شیوه فرزند پروری خود رابطه‌ای صمیمی و در عین حال قوانین قرار دهید مثلاً از فرزند خود بخواهی ابتدا تکالیف خود را انجام داده و بعد مشغول بازی کردن شود.

ماجرای بازی

این بازی حالت مرحله‌ای و کلاسیک دارد. گیم پلی بازی شامل یک صفحه 8 در 8  و بلوک‌های مربع شکلی است که با قرارگیری هر  8 بلوک در یک ردیف چه به‌صورت افقی و چه عموی ناگهان از روی صفحه حذف می‌شوند در حالت مرحله‌ای کامل شدن ردیف‌ها چه به صورت افقی چه عمودی باعث حذف بلوک‌های آن ردیف شده و با توجه به متفاوت بودن هر مرحله باید بعضی از ردیف‌ها حتماً حذف شوند تا به مرحله بعدی صعود پیدا کنید در هر مرحله چالش متفاوتی وجود دارد مثلاً در یک مرحله ممکن است ستاره‌هایی در بلوک‌ها وجود داشته باشند که با حذف آن ردیف ستاره‌ها آزاد شده و وارد مرحله بعدی می‌شوید. در سبک کلاسیک با حذف ردیف‌ها امتیاز گرفته و در قسمت بالای صفحه رکوردی ثبت می‌شود که با هر بار بازی می‌توان رکورد قبلی را در بالای صفحه مشاهده کرد

جزئیات بازی

سیستم عامل(ها): anroid

نام توسعه دهنده: Ivy‏

 Block Puzzle Jewel Games

تاریخ آخرین به روزرسانی: 1399/10/26

15ژانویه 2021

نیاز به اینترنت:  بدون نیاز به اینترنت هم میشود بازی کرد اما با اتصال به اینترنت امکانات بیشتری فعال میشود

امکانات آنلاین: خرید، تماشای تبلیغ

امکان بازی به صورت چند نفره محلی: ندارد

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه