• امروز : 16 تیر 1401
logo

نقد و بررسی بازی ولورانت (valorant)

author-img

توسط : مریم داوردان ارزیاب کدومو

5 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

358 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 14 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

 

ولورانت یک بازی تیراندازی آنلاین است با شخصیت‌هایی که قدرت‌های جادویی دارند. استفاده‌ی توأمان از اسلحه و قدرت‌های جادویی نیازمند سرعت عمل بسیار بالای بازیکن است و به روند بازی سرعت زیادی می‌بخشد. گیم‌پلی روان بازی و ویژگی‌های جذاب بازی می‌تواند بازیکن را برای مدت قابل‌توجهی درگیر کند.

ژانر : Android Linux macOS online shooter sky valorant Windows Windows 10، آنلاین ارزیابی ولورانت اسکین اسلحه بازی آنلاین بازی والورانت بازی ولورانت بررسی ولورانت تحلیل بازی ولورانت تحلیل ولورانت تیراندازی تیراندازی آنلاین تیم دد مچ جادو چت آنلاین چت صوتی چت متنی چت،گروهی شوتر شوتر آنلاین فانتزی کانتر فانتزی والورانت ولورانت

1 مناسب خانواده 1 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

قابلیت گروه شدن و چت صوتی می‌تواند فرزند شما را برای مدتی با بازیکن‌های غریبه همراه کند. اگر شرایط فرزندتان برای ارتباط گرفتن با غریبه‌ها مناسب نیست، می‌توانید چت صوتی بازی را غیرفعال کنید (در بخش تنظیمات بازی audio را بیابید، سپس در همین بخش به دنبال voice chat و سپس در این بخشteam chat  را خاموش کنید).

ریتم بازی تند است و اتفاقات متفاوت زیادی در آن رقم می‌خورد؛ این موضوع می‌تواند فرزند شما را برای مدتی طولانی پای بازی نگه دارد. در ضمن باتوجه‌به سرعت و هیجان بازی، امکان تجربه‌ی هیجان بیش از اندازه برای فرزندتان وجود دارد. بخش رنک در ولورانت، جایی است که در آن رقابت بازیکنان حتی پررنگ‌تر از قبل می‌شود به دلیل اینکه بازیکنان در این بخش رتبه‌بندی می‌شوند، بنابراین بازیکنان تمام تلاش خود را انجام می‌دهند تا بهترین بازی خود را ارائه دهند. ازاین‌رو اهمیت و هیجان بازی بسیار بیشتر می‌شود و اتفاقاتی مانند قطع شدن اینترنت یا رفتن برق که می‌تواند باعث باخت فرزندتان شود (و این در حالی است که او هیچ نقشی در این باخت نداشته و عوامل بیرونی باعث شکست او شدند)، او را عصبانی خواهد کرد. نسبت به همراهی با احساسات فرزندتان و جهت‌دهی درست به آن‌ها توجه لازم را داشته باشید (سعی کنید به‌هیچ‌وجه به طور مستقیم او را از بروز احساساتش منع نکنید! این اتفاق باعث درون‌ریزی احساسات می‌شود و فشار زیادی را به فرزندتان متحمل می‌کند. بخش گفت‌وگو با فرزند را مطالعه کنید).

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

برای ایجاد باب گفت‌وگو با فرزندتان خوب است هنگام بازی، مدتی کنار او بنشینید و او را همراهی کنید و با او هیجان بگیرید، ناراحت یا عصبی شوید. این اتفاق باعث همراهی احساسی با فرزندتان می‌شود. حال می‌توانید وقتی که باخت و عصبانیت و ناراحتی را تجربه کرد، با جمله‌ی "اشکال نداره بیا یه دست دیگه بازی کنیم" یا جملاتی که توجه فرزندتان را از باخت پراکنده کند و او را متوجه "بازی" بودنِ بازی کند. او را راهنمایی کنید تا بتواند هنگام انجام این بازی و یا بازی‌های دیگر کنترل اوضاع را در دست داشته باشد و بیش از حد احساساتی نشود. حتی می‌توانید خودتان هم بازی کنید و با نشان‌دادن رفتار درست در هنگام باخت یا پیروزی به طور غیرمستقیم به فرزندتان آموزش دهید؛ فرزندان از پدر و مادرشان الگوبرداری می‌کنند. (سعی کنید همیشه برای راهنمایی فرزندتان در کنار او قرار بگیرید و با همراهی او مسیر درست را به او راهنمایی کنید؛ جملات دستوری و نگاه از بالا برای راهنمایی معمولا نتایج خوبی نخواهند داشت.)

خلاصة آن: بهتر است فضایی برای گفت‌وگو و همراهی با فرزندتان ایجاد کنید تا بتوانید او را به‌طور موثر راهنمایی کنید.

ادامه متن

ماجرای بازی

ولورانت یک بازی آنلاین است که در آن دو تیم پنج‌نفره متشکل از شخصیت‌های مختلف بازی باهم روبرو می‌شوند و برای پیروزی به رقابت می‌پردازند. بازی در دسته تیراندازی اول شخص قرار می‌گیرد. هر شخصیت در بازی دارای قابلیت‌های خاصی است و می‌تواند با اسلحه‌هایی که در بازی وجود دارد، رقبایش را از بین ببرد. هدف اصلی در بازی کشتن افراد تیم حریف است.

جزئیات اثر

سیستم عامل(ها): macOS،Windows 10،Windows 11،Android،Windows 7،iOS،Linux

نام ناشر: Riot Games

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد ولورانت

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>