• امروز : 27 مهر 1400
logo

نقد و بررسی بازی هی تاکسی

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

1 هفته پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 13 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

راننده در بازی هی تاکسی باید حواسش به خیابان و مسافرها باشد. آن‌ها را در مکان مناسب پیاده و سوار کند. اما در این میان مسافرانی هستند که به دلیل رعایت نکردن خواسته آنها یا قوانین راهنمایی توسط راننده به او توهین می‌کنند و کلمات و جملات نامناسبی را بیان می‌کند. خود راننده هم نسبت به سایرین بددهان است. باید مراقب معاینه فنی خودرو باشید و ماشین را تعمیر کنیدرتنن

سال 0 جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
medal-image

یکی از بهترین بازی‌های اندروید از نگاه فروشگاه مایکت

جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

بازی هی‌تاکسی، یک بازی خوب ایرانی‌ست که البته حساسیت‌هایی به همراه دارد. این بازی، در عین اینکه ظرفیت‌های خوبی برای آموزش قوانین راهنمایی و رانندگی و آشنایی با قطعات و مسئولیت‌های اتوموبیل از خود نشان می‌دهد اما در عمل ویژگی‌هایی دارد که والدین باید نسبت به آنها حساس باشند.

برخی چالش‌های بازی، بازیکن را دعوت می‌کند که قوانین راهنمایی و رانندگی را زیر پا بگذارد یا از بازیکن می‌خواهد که از پرداخت درون‌برنامه‌ای استفاده کند.

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

در چه شرایطی راننده جریمه می‌شود؟

عدم رعایت قوانین در جامعه چه پیامدهایی دارد؟

ادامه متن

ماجرای بازی

شما در نقش راننده تاکسی هستید و باید مسافرها را به مقصد برسونی. اما اگر در جایی که مسافرها می‌خواهند پیاده نشوند، ناراحت می شوند و ممکن است حرف ناسزایی بزنند و کرایه را کامل پرداخت نکنند. در مسیر، شما می توانید سکه هایی که در خیابان هست ذخیره کنید و امتیاز بگیرید. در بازی 5 قلب دارید که با رعایت کردن قوانین می توانید از قلب ها محافظت کنید. حواستان باشد که چراغ قرمز را رد نکنید، چون حتما جریمه می شوید. مراقب باشید با ماشین‌ها و عابرهای پیاده تصادف نکنید و در مسیر ماشین‌های آتش‌نشان و آمبولانس هم قرار نگیرید. اینها باعث می‌شود قلب های خود را از دست بدهید. هنگامی که ماشین احتیاج به تعمیر یا تعویض قطعات دارد یا دوست داریم از ماشینهای مدل بالاتر استفاده کنیم این سکه‌ها قابل استفاده هستند، همچنین از سکه‌ها برای خرید بوق و نوارکاست هم می‌توانیم استفاده کنیم، اگر ماشین مدل بالاتری داشته باشیم می‌توانیم کرایه و سکه بیشتری کسب کنیم. برخی مسافرها از چراغ رد شدن را دوست دارند و کرایه‌ی بیشتری پرداخت می کنند و برخی خیر، اگر ماشین را در جاهایی که مطابق قانون هست پارک کنیم سکه می‌گیریم، امکان سفارشی‌سازی در بازی وجود دارد ( می‌تواند ماشینش را شخصی‌سازی کند، انتخاب آهنگ پس زمینه و سایر امکانات البته برای اینکه سکه مجانی هم بگیرید باید یک فیلم تبلیغاتی نگاه کنید و یا وارد کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام بازی شوید و سکه بگیرید.

بازی دارای حالت پلیسی و فوتبالی هم هست که از طریق پرداخت درون‌برنامه‌ای قابل تهیه هستند. در نسخه پلیسی، بازیکن در آنها نقش یک پلیس و تعقیب و دستگیری مجرمان بر عهده دارد و در نسخه فوتبالی هم راننده یک مینی‌بوس در مسیر استادیوم است که هواداران تیم خودش را سوار می‌کند.

جزئیات اثر

سیستم عامل(ها): اندروید

نام توسعه دهنده: گلیم گیمز 2

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه

افزودن دیدگاه در مورد هی تاکسی

مناسب برای رده سنی
این اثر چطور بود

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>