• امروز : 30 فروردین 1403
logo

نقد و بررسی بازی نظافت خانه (House Cleaning - Home Clean)

author-img

توسط : سمیه سرخوش ارزیاب کدومو

7 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

217 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 5 +
این ستاره‌ها کیفیت فنی محصول بوده و فارغ از معیارهای تربیتی و ارزش‌های اخلاقی به اثر داده شده است. ارزیاب براساس میانگین امتیاز اثر در پلتفرم‌های مختلف و نگاه فنی خود به محصول این امتیاز کیفی را برای محصول لحاظ کرده است.

یک بازی آموزشی کودکانه که به بازیکنان کمک می‌کند تا مهارت‌های خانه‌داری را یاد بگیرند. بازیکن باید اتاق‌ها و فضاهای مختلف خانه و حیاط را تمییز کند و اشیا را در جای خود قرار دهد. این بازی می‌تواند به بهبود مهارت‌های حل مساله، تصمیم گیری و افزایش تمرکز در کودکان کمک کند. بازی تبلیغات دارد که برخی از آنها با انتخاب بازیکن و برخی با فاصله کم و خودبه‌خود نمایش داده می‌شوند.

ژانر : تفننی

0 مناسب خانواده 0 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

House Cleaning - Home Clean یک بازی آموزشی کودکانه است که در قالب سرگرمی می‌تواند به کودکان در یادگیری مهارت‌های خانه‌داری کمک کند. در این بازی فرزندتان باید وظایف مختلفی مانند تمیزکردن اتاق‌ها، شستشوی ظروف، ماشین و لباس‌ها، نظافت حیاط و... را انجام دهد. انجام چالش‌های بازی می‌تواند حس مسئولیت‌پذیری را در فرزندتان بالا برده و به رشد مهارت‌های شناختی؛ مانند قدرت حل مساله، تصمیم‌گیری و افزایش تمرکز و دقت در او کمک می‌کند. بخشی از تبلیغات بازی با اجازه بازیکن و برخی خودبه‌خود و با فاصله کم نمایش داده می‌شود که غالباً محتوای نامناسب و خارج از دنیای بازی دارد.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

حتما زمانی را به بازی با فرزندتان اختصاص دهید و با فرزند خود درباره محتوای بازی صحبت کنید.

 می‌توانید در مورد اهمیت نظافت خانه و نحوه انجام آن با فرزندتان صحبت کنید.

بازی را به دنیای واقعی آورده و به اتفاق فرزندتان خانه را تمییز کنید و از او در انجام وظایف خانه کمک بگیرید. می توانید به فرزندتان یاد دهید که برخی وظایف خانه را به‌صورت روزانه انجام دهد تا تمیزی خانه  همیشه حفظ شود.

درصورتی‌که فرزندتان زیر 5 سال است حتما در کنار کودکتان باشید و او را در انجام وظایف خانه هدایت کنید.

برای رهایی از تبلیغات بازی بهتر است ابتدا اینترنت گوشی را خاموش کرده و سپس بازی را با خیال راحت در اختیار فرزندتان قرار دهید.

ماجرای بازی

 یک بازی آموزشی است که از در قالب سرگرمی  به کودکان  کمک می‌کند تا مهارت‌های نظافتی و خانه‌داری را یاد بگیرند. گرافیک بازی دوبعدی و فضای بازی شاد و رنگارنگ است. بازیکن مأموریت دارد تا وظایف مختلفی مانند تمیزکردن اتاق‌ها، شستشوی ظروف، ماشین و لباس‌ها، نظافت حیاط و... را انجام دهد. بازی در سطوح مختلف طراحی شده که با گذراندن هر سطح بازیکن به سطوح بالاتر دسترسی پیدا می‌کند. بازی تبلیغات دارد که برخی از آنها با انتخاب بازیکن نمایش داده می‌شود و برخی از آنها خودبه‌خود و با فاصله کم نمایش داده می‌شوند.

جزئیات اثر

سیستم عامل(ها): Android

نام ناشر: Perfect Win Game

نام توسعه‌دهنده: Perfect Win Game

تاریخ انتشار:

2018/08/28

06/06/1397

تاریخ آخرین به‌روزرسانی:

2023/08/17

26/05/1402

نکات برجسته بازی:

نیاز به اینترنت: ندارد؛ ولی در صورت اتصال به اینترنت امکانات بیشتری در بازی فعال می‌شود.

امکانات آنلاین: تبلیغات

امکان بازی به‌صورت چندنفره محلی: ندارد.

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد نظافت خانه

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!