• امروز : 8 آذر 1401
logo

نقد و بررسی بازی نبرد گلادیاتورها ( tiny gladiatores)

author-img

توسط : زینب پرورش ارزیاب کدومو

3 هفته پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

117 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 10 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.
 

  نبرد گلادیاتور ها از جمله بازی های اکشن و به سبک مبارزه تن به تن طراحی شده و بازیکنان برای پیروزی باید توان دفاعی و مهارت های حمله خود را ارتقا دهند. سلاح های متنوع، زره ها، وسایل و امکانات زیادی وجود دارد که بازیکن می تواند با استفاده از آنها خود را ارتقا دهد.مقداری خشونت و ترس در بازی دیده می شود. خرید درون برنامه ای و نمایش تبلیغات وجود دارد.

ژانر : اکشن

1 مناسب خانواده 2 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
medal-image

برخورداری از امتیاز بالا در گوگل پلی، دانلود بیش از یک میلیون، مجهز بودن به 24 زبان زنده دنیا

جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

سبک بازی  اکشن و پرهیجان است و  مقداری خشونت، ترس  و شاید تقلید برای کودکان کم سن به همراه دارد. نبرد گلادیاتور ها در چهار بخش متنوع شامل نبرد تن به تن، برج بقا، آیتم ها و قبیله طراحی شده که بازیکن پس طی مراحلی می تواند به این سطح ها برسد. در بخش آنلاین بازیکن چالش هایی را تجربه می کند و در ادامه می تواند در رویداد های مختلف شرکت کند. در این میان به بازیکن جوایز و هدیه های مختلفی اعطا می شود. لازم به ذکر است در حالت آنلاین بازیکن به رقابت با افراد واقعی پرداخته و می تواند خرید درون برنامه ای انجام دهد و تبلیغات ارائه شده را مشاهده کند. بازی با پرداخت های درون برنامه ای سریع تر، راحت تر و جذاب تر پیش میرود و بازیکن می تواند از این طریق سلاح ، زره و کاراکتر های متنوع خریداری کند. با توجه به جذاب بودن بازی پیشنهاد می کنیم در مورد زمان استفاده از قبل به نتیجه برسید. برخی مراحل با توجه به بالا بودن سطح حریف ممکن است طول بکشد و یا با شکست های متعدد مواجه شده و باعث شود کودکان از این نکته خسته و نا امید شوند. نمایش تبلیغات وجود دارد.می توانید برای جلوگیری از تماشای تبلیغ، اینترنت دستگاه را خاموش کرده و با خیال راحت به بازی بپردازید.

خلاصه‌ی آن: نبرد گلادیاتور ها از جمله بازی های اکشن و پرهیجانی است که مقداری خشونت، ترس  و شاید تقلید برای کودکان کم سن به همراه دارد. پرداخت های درون برنامه ای بازی را راحت تر و سریع تر می کند .نمایش تبلیغات وجود دارد.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

  با توجه به نوع مبارزه تن به تن در بازی، می توانید از داستان های قدیمی و پهلوانان نام دار ایرانی مانند رستم و سهراب، آرش کمانگیر و بسیاری از قهرمانان نام آور ادبیات باستانی برای فرزندتان بگویید.

می توانید او را با کتاب شاهنامه فردوسی آشنا کنید و برخی داستان های جذاب و حماسی را برایش بخوانید. با توجه به سخت بودن برخی مراحل ،ممکن است فرزندتان ترغیب به پرداخت درون برنامه ای برای سرعت بخشیدن به بازی شود،می توانید از او در مورد هدفش از بازی و طی کردن مراحل سوال کنید.

ادامه متن

ماجرای بازی

بازیکن در نقش یک گلادیاتور ظاهر می شود و باید خودش را برای رقابت های سخت و تنگاتنگ آماده کند. کاراکتر های متفاوت و متنوعی طراحی شده و بازیکن می تواند هر کدام را که دوست دارد انتخاب کرده و به رقابت بپردازد. بازی به صورت مبارزه تن به تن طراحی شده که این مبارزه می تواند با هوش مصنوعی و یا رقیب آنلاین و واقعی صورت بگیرد، لازم به ذکر است در مبارزات آنلاین بازیکن چالش ها و رویداد ها با جوایز متفاوت و متنوعی را تجربه خواهد کرد. بازی در چهار قسمت جذاب و متنوع شامل ؛ نبرد تن به تن ، برج بقا، آیتم ها و قبیله طراحی شده است. برای ورود به مرحله تن به تن باید به سطح پنج ، برای باز کردن سطح برج بقا به سطح ده، آیتم ها ده و قبیله به سطح یازده برسد. بازیکن باید با ارتقا شخصیت خود و بالابردن توان دفاعی و حمله و با استفاده از ابزار های متنوع جنگی برای پیروزی تلاش کند .او می تواند از طریق خرید درون برنامه ای توان دفاعی خود مانند مهارت ها ویژه، سلاح های قدرتمند، زره ها و قطعات مورد نیاز برای مبارزه را تهیه کند. در صحنه مبارزه، بازیکن اصلی در سمت چپ و حریف او در سمت راست صفحه ظاهر می شود. در پایین صفحه سمت چپ، دکمه چپ و راست قرار داده شده که بازیکن از این طریق می تواند جلو و عقب برود. در قسمت پایین صفحه سمت راست دکمه شمشیر نشان داده می شود که از این طریق حمله و ضربات صورت می گیرد. در قسمت گوشه سمت راست صفحه دو دکمه پرش به بالا و مهارت مبارزه الکتریکی قرار داده شده که با استفاده از دکمه دوم، نیرویی به بازیکن اضافه می شود که می تواند به حریف حمله الکتریکی کرده و زودتر انرژی و توان او را کم کند. هر چه بازیکن سرعت عمل بیشتری در هنماهنگ کردن حمله، دفاع و انجام تکنیک های مهارتی برای مبارزه به خرج دهد زودتر موفق شده و در این رقابت پیروز خواهد شد.

جزئیات اثر

نام ناشر: مدریک

نام توسعه دهنده:  boombit

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد نبرد گلادیاتورها

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!