• امروز : 28 مرداد 1401
logo

نقد و بررسی بازی موتوری ۲

author-img

توسط : مریم صدیقی ارزیاب کدومو

3 هفته پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

99 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 9 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.
این بازی در ژانر تفننی طراحی شده است که به دو صورت تک‌نفره و آفلاین قابل اجرا و بازی است. قانون شکنی در ماموریت‌های جانبی دیده می‌شود و تماشای ویدئوی تبلیغاتی و پرداخت درون برنامه‌ای هم در آن وجود دارد. بازیکن در این بازی می‌تواند ویژگی ظاهری خود را تغییر دهد و به صورت اقساطی از فروشگاه خرید کند.

ژانر : تفننی

2 مناسب خانواده نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

این بازی به صورت تفننی و امتیازی می‌‌باشد که با ماهیت موتورسواری در سطح شهر طراحی و بومی سازی ایرانی شده است و به صورت تک نفره و آفلاین قابل اجرا است. در این بازی ماموریت‌هایی به فرزندتان داده می‌شود که بر خلاف قوانین راهنمایی رانندگی است و با انجام برخی از این بی‌قانونی‌ها مثل لایی کشیدن، به او امتیاز داده می‌شود.در طی بازی حرکات نمایشی خطرناکی وجود دارد که گاهی انجام آن جزو مأموریت‌های بازی است. راننده و مسافرها به هنگام صحبت از کلمات نامتعارفی استفاده می‌کنند. با وجود تبلیغات درحین بازی بهتر است اینترنت گوشی خاموش باشد. همچنین بازی با معرفی اینستاگرام خود و دعوت به عضو شدن در آن و دریافت سکه، فرزندتان را تشویق به ورود به اینستاگرام می‌کند.

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

با فرزندتان راجع به ماهیت بازی و رانندگی و قوانین راهنمایی رانندگی در سطح شهر صحبت کنید و از وی بخواهید قوانین راهنمایی و رانندگی را برایتان مثال بزند.

با او راجع به قانون شکنی و ماموریت‌های که خلاف قانون است صحبت کنید و پیامدهای آن را گوشزد کنید.

ادامه متن

ماجرای بازی

بازی موتوری 2 یک بازی تفننی در سبک امتیازی است. در صفحه اصلی بازی، دو بخش داستانی و ژاپنی وجود دارد که شرط ورود به بخش ژاپنی به اتمام رساندن قسمت داستانی بازی است. بازیکن با لمس صفحه نمایشگر به بالا و پایین حرکت کرده، از موانع عبور و مسافرکشی می‌کند. همچنین در طی بازی ماموریت‌هایی تعیین می‌شود، مأموریت‌هایی مثل تک چرخ زدن در پیاده رو ، لایی کشیدن، انداختن خط ترمز و موارد مشابه دیگر. در قسمت فروشگاه بازی بخش‌های متنوعی وجود دارد. بازیکن می‌تواند با پرداخت سکه‌های دریافت شده از بازی، شخصیت اصلی بازی(راننده) را به شکل دلخواه خود تغییر دهد. همچنین امکان خرید از فروشگاه به صورت اقساطی نیز وجود دارد بدین صورت که با پرداخت نیمی از هزینه محصول، دریافت شده و مابقی آن را به صورت اقساط از حساب بازیکن کسر می‌گردد. بالمس نشانه «+» در صفحه اصلی بازی در بخش کناری سکه‌های کسب شده، بازیکن وارد بخش فروش بسته های سکه می‌شود. این بسته‌ها در تعداد و قیمت‌های متنوعی وجود دارد که به پیشبرد بازی و سرعت بخشیدن به آن کمک می‎‌کند. علاوه بر این با خرید هرکدام از آن‌ها، تبلیغات آزار دهنده موجود در بازی حذف می‌گردد.

ادامه متن

جزئیات اثر

نام توسعه دهنده: گلیم گیمز 2

تاریخ آخرین به روزرسانی: 18/12/1400

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد موتوری ۲

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!