• امروز : 30 فروردین 1403
logo

نقد و بررسی بازی معماهای قرآنی، چیستان و معما مذهبی

author-img

توسط : سمیه سرخوش ارزیاب کدومو

8 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

311 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 9 +
این ستاره‌ها کیفیت فنی محصول بوده و فارغ از معیارهای تربیتی و ارزش‌های اخلاقی به اثر داده شده است. ارزیاب براساس میانگین امتیاز اثر در پلتفرم‌های مختلف و نگاه فنی خود به محصول این امتیاز کیفی را برای محصول لحاظ کرده است.

معماهای قرانی یک بازی مساله محور است که از 140 معمای مذهبی و قرانی تشکیل شده است. این بازی به یادگیری و درک بهتر مفاهیم دینی کمک می‌کند و بازیکن می‌تواند با پاسخ به سوالات، اطلاعات دینی خود را محک بزند. بازی تبلیغات و پرداخت درون‌برنامه‌ای ندارد.

 

ژانر : تفننی

1 مناسب خانواده 0 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

بازی معماهای قرانی یک بازی مساله محور است که از 140 سوال مذهبی با جواب تشکیل شده است. انجام این بازی می‌تواند اطلاعات دینی فرزندتان را نسبت به سوره‌های قرآن، احکام، نماز و پیامبران بالا ببرد. علاوه‌برآن حل‌کردن چیستان‌ها آنها را به فکرکردن وادار می‌کند و رسیدن به پاسخ و کسب حس پیروزی و موفقیت اعتماد به نفسشان را تقویت می‌کند. بازی فاقد محتوای آسیب‌رسان است، تبلیغات و پرداخت درون‌برنامه‌ای ندارد و شما به‌راحتی می‌توانید این بازی را در اختیار فرزندتان قرار دهید. انجام بازی نیازمند سواد خواندن و نوشتن است و همراهی والدین برای مخاطبین کم‌سن‌وسال ضروری است.

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

حل معماهای قرآنی به فرزندتان کمک می‌کند تا درک بهتری از مفاهیم دینی پیدا کند؛ به‌اتفاق او بازی کنید و حین بازی در مورد معماها سوالاتی بپرسید که او را به فکرکردن وادار می‌کند و با هر پاسخ صحیح  او را تشویق کنید. توجه داشته باشید که معماهای بازی متناسب با سن فرزندتان باشد و او را کلافه نکند.

می‌توانید این بازی را در میهمانی‌های خانوادگی انجام دهید؛ حل‌کردن معماهای قرانی در محیط‌های خانوادگی باعث تقویت روابط خانوادگی و ایجاد فضای مفرح و سرگرم‌کننده می‌شود.

ماجرای بازی

این بازی یک بازی مساله محور است که از 140 سوال مذهبی و قرآنی تشکیل شده است. معماها در حوزه‌ی  سوره‌های قرآن، احکام، نماز و پیامبران است و بازیکن باید به آنها پاسخ دهد. پاسخ به سوالات، اطلاعات دینی بازیکن را افزایش می‌دهد. بازی به‌صورت تک‌نفره و چندنفره قابل‌انجام است و انجام آن نیازمند اتصال به اینترنت نیست. بازی تبلیغات و پرداخت درون‌برنامه‌ای ندارد.

جزئیات اثر

سیستم عامل(ها): Android

نام ناشر: تاپ دیتا

نام توسعه دهنده: تاپ دیتا

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۲/۰۵

تاریخ آخرین به روزرسانی: ۱۳۹۷/۰۲/۰۵

نیاز به اینترنت: ندارد

امکانات آنلاین:

امکان بازی به صورت چند نفره محلی: ندارد.

نشان‌ها: سلامت

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد معماهای قرآنی، چیستان و معما مذهبی

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!