• امروز : 16 تیر 1401
logo

نقد و بررسی بازی مربی برتر (آنلاین) ( OSM 21/22 -online Soccer Game)

author-img

توسط : عرفانه معدنی پور ارزیاب کدومو

5 ماه پیش

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

408 بازدید

reviews-image

دیدگاه کدومو

kodoumo-logo 14 +
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

این بازی، آنلاین و در ژانر مسابقه‌ای و شبیه‌سازی طراحی شده است که بازیکن در نقش مربی وارد بازی شده و تیم باشگاهی خود را از ریزترین تا بزرگ‌ترین مسائلش مدیریت می‌کند. در این حین بازیکن می‌تواند از امکانات آنلاینی مثل خرید، بازی کردن چندنفره با دوستان، تشکیل گروه و لیگ، ذخیره‌سازی، بازدید از جدول رتبه‌بندی، دستاوردها، شرکت در چالش و رویدادها و چت و گفتگو کردن با کاربران نیز استفاده کند.

ژانر : مسابقه‌ای

6 مناسب خانواده 0 نامناسب خانواده

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه فرزندان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات
جزئیات

آنچه لازم است والدین بدانند

والدین عزیز و گرامی کدومو؛

این بازی همان‌طور که از اسمش پیداست، یک بازی آنلاین است با تمام ویژگی‌هایی که یک بازی آنلاین می‌تواند داشته باشد. فرزندتان در این بازی به عنوان یک مربی وارد شده و مدیریت تیم و باشگاهش را در دست دارد از ریزترین جزئیات تا بزرگ‌ترین کارهای تیم را خودش باید مدیریت کند. به عنوان مثال ترکیب بازیکنان را بچیند، بازیکن بخرد، اسپانسر بگیرد و... علاوه بر تمام این امکانات فرزند شما امکان پرداخت درون برنامه‌ای و افزایش سکه را دارد که با سکه‌هایش بسیار بهتر می‌تواند ارتقا پیدا کرده و تیمش را مدیریت کند. در بخش اسپانسرها، تبلیغات مختلف با برندهای واقعی را مشاهده کند و دوستانش را نیز به بازی دعوت کند و با آنان به رقابت بپردازد. در این حین می‌تواند با کاربران دیگر و یا دوستان خود چت و گفتگو کرده و از طریق شبکه‌های اجتماعی مختلف دیگران را به بازی دعوت کند که همین فضای چت می‌تواند زمینه‌ساز بعضی از انحرافات باشد که بهتر است شما به عنوان والد بر روی آن دقت و نظارت بیشتری داشته باشید... امکان مشاهده‌ی جدول رتبه‌بندی و دستاوردها نیز در بازی وجود دارد و به این دلیل که بازی یک بازی در سطح جهانی است در لیست کشورها در بعضی آیتم‌ها ممکن است فرزندتان چشمش به کشور اسرائیل به عنوان یک کشور به رسمیت شناخته شده بیفتد. نقش شما به عنوان والدین در همراهی با فرزندتان در این بازی آنلاین می‌تواند مثمر ثمر واقع شود

ادامه متن

با فرزندان خود صحبت کنید درباره

والدین عزیز؛

شما می‌توانید راجع به بازی فوتبال در سطح جهانی با فرزند خود صحبت کنید.

ادامه متن

ماجرای بازی

این بازی یک نوع بازی شبیه‌سازی در ژانر مسابقه‌ای است که در آن بازیکن به عنوان یک مربی وارد بازی می‌شود و باید تمام جزئیات یک تیم فوتبال را بررسی کرده و انتخاب کند و قدم به قدم جلو رفته و تیم خود را ارتقا دهد و برای مسابقات لیگ آماده سازد. قابلیت‌ها و جزئیات بازی زیاد است. بازیکن، نام خود را انتخاب کرده و تیم خود را در کشور و تیم‌های باشگاهی متفاوت انتخاب می‌کند. حال، نوبت چینش بازیکن‌ها در زمین بر اساس قابلیت و شناختی که مربی از آن‌ها دارد است. در کنار آن ترکیب چینش بازیکنان را باید به سرانجام برساند و بعد از آن سبک و تاکتیک اصلی بازی در زمین را بچیند و مشخص کند که کاپیتان تیمش، دروازه‌بان، پنالتی‌زن، ضربات آزاد و کرنر زن‌ها چه کسانی باشند. تا زمانی که مسابقه شروع شود مربی باید بازیکنان را تمرین دهد و از هر جناح می‌تواند بازیکنی را انتخاب کرده و به تمرین بفرستد. گرچه در این راه باید سکه نیز خرج کند. در بخش نقل و انتقالات مربی می‌تواند بازیکنی را از تیم و کشوری دیگر در نظر داشته باشد و با مبلغ مشخصی به وی درخواست بدهد و یا اینکه پیشنهادات دیگر مربیان را برای بازیکن تیم خودش مشاهده کرده و بپذیرد و یا رد کند که در صورت فروش بازیکنش، به سرمایه‌اش اضافه خواهد شد. در بخش استعدادیابی نیز مربی می‌تواند شرایط خاصی را انتخاب کند و از استعدادیاب بخواهد که به دنبال یک بازیکن با یک سری ویژگی‌های خاص( حتی با ملیت کشورهایی مثل اسرائیل) بگردد و نتیجه را اعلام کند. در بخش بازی دوستانه نیز با پرداخت سکه می‌تواند با تیم‌های دیگر بازی کرده و تاکتیک‌هایی را که چیده است، محک بزند. فروشگاه نیز جایی است که بازیکن می‌تواند از آنجا پرداخت درون برنامه‌ای داشته باشد و به سکه‌ها و درآمد و پس‌انداز خود بیفزاید. همچنین؛ در جدول لیگ لیست تیم‌ها، بهترین تیم، بهترین بازیکن، بهترین پاسر و گل زن را ببیند و بررسی کند. بازی، تقویم مسابقات دارد و زمان و ساعت مسابقات را مشخص کرده و نتایج بازی‌های انجام شده را نیز به مربی نشان می‌دهد. یک امکان جالبی که در بازی تعبیه شده است این است که با پرداخت اندکی پول می‌توان، تاکتیک‌ها و تمرین‌ها را از دید تحلیلگر داده‌ی تیم مقابل مخفی کرد تا سری باقی بماند. مربی می‌تواند تیمش را به یک اردوی تمرینی بفرستد تا تقویت شوند و یا ظرفیت استادیوم‌هایش را با پس‌انداز و درآمدش گسترش بدهد و تحلیلگر استخدام کند و از او بخواهد تاکتیک‌های طرف مقابل را تحلیل کند. اسپانسرهایی نیز در بازی وجود دارند که با توافقی که با تیم می‌کنند تبلیغات خود را با برندهای واقعی در اطراف زمین به نمایش می‌گذارند و مبالغی را به تیم پرداخت می‌کنند. امکان استفاده از وکیل برای بازیکنان محروم، استفاده از دکتر برای بازیکنان مجروح نیز در بازی فراهم شده است. بازیکن می‌تواند دوستان را به بازی دعوت کند و یا نام آن‌ها را جستجو کرده و با آن‌ها به رقابت بپردازد. قابلیت چت نیز در بازی وجود دارد و امکان خبررسانی از طریق شبکه‌های اجتماعی مختلف در دسترس است. امکان بازدید از جوایز، دستاوردها و رتبه‌بندی هم در بازی فراهم شده است.

جزئیات اثر

سیستم عامل(ها): Android - ios

نام ناشر: استودیو مدریک

ادامه متن

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه در مورد مربی برتر (آنلاین)

مناسب برای رده سنی :
این اثر چطور بود :

سرویس کدومو به عنوان دستیار چندرسانه‌ای خانواده و سامانه‌ی هدایت مصرف خانواده اعلام می‌کند که کلیه‌ی تصاویر استفاده‌شده در این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و بدون مالکیت شخص یا نهادی است و همچنین محتواهای متنی، پادکست‌های صوتی و یا ویدیوهای تولید و ثبت‌شده در بخش‌های مختلف این نرم افزار متعلق به سرویس تولید محتوای کدومو بوده و حق انحصاری پدیدآورنده‌ی اثر برای بهره‌برداری مادی و معنوی برای این مجموعه محفوظ است.

درباره کدومو

شما والدین عزیز تنها نیستید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

با هم می‌توانیم دنیای رسانه‌ای امن برای فرزندانمان بسازیم. فقط کافیست با ما همراه شوید تا در این مسیر دستیار شما باشیم!

>