• امروز : ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

ماجراهای شیرین

بررسی تخصصی بازی

ماجراهای شیرین

author-img

توسط : کدومو ارزیاب کدومو

4 هفته پیش مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه

دیدگاه کدومو

9 + kodoumo-logo
امتیازدهی‌های «کدومو» مبتنی بر مهم‌ترین مطالعات رشد است. ما حداقلی از سن را نمایش می‌دهیم که محتوای اثر از لحاظ رشد کودک مناسب باشد. درجه‌بندی این قسمت، بر اساس کیفیت کلی اثر است.

 

ماجراهای شیرین یک بازی تفننی با گیم پلی روان، گرافیک جذاب و معماهای جالب و سرگرم‌کننده است. در این بازی شما می‌بایست بلوک‌های ژله‌ای مشابه را کنار یکدیگر قرار داده و بر اساس مأموریت‌های بازی آنها را منفجر کنید و به مرحله ی بعد بروید. بازی تک‌نفره و در دوحالت آفلاین و آنلاین قابل اجرا می‌باشد.

سال 1397 جزئیات کامل اثر

دیدگاه والدین

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه کودکان

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

شاخص های اثر

شما هم بررسی کنید
جزئیات
ناهنجاری اجتماعی

گردونه شانس مسیر واقعی رسیدن به موفقیت را دور می‌زند و به عزت‌نفس بازیکن لطمه وارد می‌کند.

جزئیات
مصرف گرایی

بازی در حالت آنلاین تبلیغات دارد که در حالت آفلاین حذف می‌شود. بازیکن با پرداخت پول واقعی می‌تواند سکه خریداری کند و از آنها جهت آسان‌تر شدن بازی و پیشبرد مراحل استفاده کند. بازیکن می‌تواند در طول بازی کلاه‌های زینتی، لباس تزیینی و... که صرفاً جنبه ی تزیینی داشته و اثری روی بازی ندارند تهیه کند.

جزئیات
ارزش یاددهی

بازی ارزش یاددهی ندارد اما اگر سن بازیکن پایین باشد، چالش انجام مأموریت‌ها می‌تواند سبب بالابردن حس خودباوری و اعتمادبه‌نفس در کودک شود.

جزئیات
آسانی بازی

بازی تفننی و گیم پلی آن ساده و روان است به‌طوری‌که بازیکن به‌آسانی آن را یاد می‌گیرد. ارائه آموزش برای ورود به هر مرحله ی جدید در بازی وجود دارد. با پیشرفت در بازی مراحل سخت‌تر شده و برای حل مأموریت‌های بازی نیاز به‌دقت، تمرکز و خلاقیت و افزایش مهارت بازی می‌باشد.

جزئیات
بازی پذیری

باتوجه‌به وجود چالش‌های بازی، این بازی تا حدودی نزدیک به سلیقه دستاوردجو پسندها می‌باشد.

آنچه لازم است والدین بدانند

بازی فاقد محتوای ترس و خشونت است اما چالش‌های بازی به‌مرور سخت‌تر می‌شود و بازیکن برای پشت سر گذاشتن مراحل نیازمند مهارت و یا پرداخت درون برنامه‌ای است. بازی در حالت آنلاین تبلیغات دارد و بازیکن جهت حذف تبلیغات می‌تواند بازی را آفلاین انجام دهد. برای نصب بازی به دسترسی خاصی احتیاج نیست. قواعد آسان و اعتیادآور، معماهای جالب و سرگرم‌کننده، پاداش‌های ساده و مثبت در کنار دنیای شاد و رنگارنگ و دوبعدی بازی می‌تواند لحظات شاد و مفرحی را برای فرزند شما به ارمغان آورد. نکته‌ای که حایز اهمیت می‌باشد این است که مراحل بازی به‌گونه‌ای طراحی شده که بازیکن از انجام آن احساس خستگی نمی‌کند و همین امر خطر اعتیاد و وابستگی به بازی را افزایش می‌دهد.

با کودکان خود صحبت کنید درباره

در مورد مفهوم تجمل گرایی، مصرف‌گرایی و نتایج آن با فرزندمان گفتگو کنیم.

 با فرزندمان درمورد نحوه ی مدیریت زمان مصرف بازی و آسیب‌های استفاده ی طولانی‌مدت از موبایل یا تبلت گفتگو کنیم.

به فرزندمان یادآور شویم که عامل موفقیت در این بازی دقت، تمرکز و تلاش خود اوست.

 در مورد خطرات بازی‌های آنلاین با فرزندمان گفتگو کنیم و به‌طوری‌که کودک یاد بگیرد روی هر تبلیغ کلیک نکند و بازی‌هایی که معلوم نیست چه محتوایی دارند را نصب نکند.

خلاصه‌ی آن: در مورد مفهوم تجمل گرایی، مصرف گرایی و نتایج آن با فرزندمان گفتگو کنیم

ماجرای بازی

بازی داستان خاصی ندارد. بازیکن باید بلوک‌های ژله‌ای مشابه را کنار یکدیگر قرار دهد و آنها را منفجر کند. گیم پلی بازی ساده، روان است بازی در دو حالت آنلاین و آفلاین قابل اجراست (در حالت آنلاین تبلیغات نمایش داده می‌شود). بازی با پرداخت درون برنامه‌ای آسان‌تر پیش می‌رود. کل پروسه ی بازی در پشت سر گذاشتن مراحل آن انجام مأموریت‌های بازی خلاصه می‌شود. چالش‌های جانبی نیز در بازی وجود به طور مثال اگر جان در حین بازی از دست نرود جایزه تعلق می‌گیرد.

جزئیات بازی

سیستم عامل(ها): Android

نام توسعه دهنده: مدی گیم

 بدون نیاز به اینترنت می توان بازی کرد اما با اتصال به اینترنت امکانات بیشتری در اختیار بازیکن قرار می گیرد.

امکانات آنلاین:خرید،رویداد،تماشای تبلیغ

امکان بازی به صورت چند نفره محلی: ندارد

نظرات کاربران

هیچ نظری وجود ندارد

هیچ نظری وجود ندارد

افزودن دیدگاه